Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Pisma oficjalne, urzędowe i prawne. Tutaj znajdziesz niezbędne wzory pism, umów, podań, pozwów, wniosków i innych dokumentów. Gotowe przykłady pomogą Ci w prosty i szybki sposób sporządzić odpowiednie pismo.

Szczegóły strony www.pisma.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pisma.com.pl:

Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 1244

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria notarialna Wrocław - notariusz Małgorzata Szyszko »

  Kancelaria Notarialna Małgorzata Szyszko - Notariusz Wrocław świadczy następujące usługi wchodzące w zakres czynności notarialnych:
  - sporządza akty notarialne,
  - sporządza poświadczenia,
  - doręcza oświadczenia,
  - spisuje protokoły,
  - sporządza protesty weksli i czeków,
  - przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  - sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  - sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  - sporządza protokóły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia
  - sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Pełen wykaz czynności notarialnych

  Biuro notarialne znajduje się w centrum Wrocławia.
  Adres kancelarii:
  ul. Bałuckiego 4/2,
  50-034 Wrocław

  Notariusz Wrocław - mapa dojazdu

  Kancelaria czynna jest w dni robocze w godzinach 9 - 16.

  Kontakt:
  tel. 071 7967955, 071 7967956
  fax: 071 7967956 wew. 24

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • WYWALCZ.PL - odszkodowania z wypadku i kontraktu »

  Wywalcz.pl to specjalistyczny portal dotyczący tematyki odszkodowań z wypadku i kontraktu. Portal w jednym miejscu skupia informację i wiedzę umożliwiającą prawidłowe i skuteczne przeprowadzenie postępowania likwidacyjnego o odszkodowanie. Ciekawe artykuły, informacja prawna, opinie specjalistów oraz komentarze użytkowników i ich doświadczenie w uzyskaniu odszkodowania stanowi wyjątkowe źródło pomocy w sprawie o odszkodowanie. Zawarte w serwisie fachowe porady umożliwiają uzyskania odszkodowania za szkodę w samochodzie, motocyklu, domu i za urazy ciała, a także niewykonanie umowy. W portalu można znaleźć odpowiedzi na wszystkie problemy, na jakie mogą się napotkać poszkodowani w wypadku lub poszkodowani przez nierzetelnego kontrahenta.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego IUSTITIA - rozwód kościelny »

  Kancelaria prawa kanonicznego IUSTITIA świadczy usługi związane z procesami o stwierdzenie nieważności małżeństwa, które potocznie określane są jako rozwód kościelny lub unieważnienie małżeństwa. Założyciel Kancelarii adwokat kościelny Tomasz Świderski zdobywał doświadczenie pracując przez ponad pięć lat w Sądzie Biskupim na stanowisku notariusza sądu. Miał w ten sposób możliwość uczestniczenia w procesach kościelnych od strony sądu i uzyskał praktykę rzadko spotykaną wśród adwokatów kościelnych. Gwarantuje to profesjonale przygotowanie skargi powodowej, innych pism procesowych oraz reprezentowanie strony podczas całego procesu. Pracownicy Kancelarii, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, są gotowi dojechać do miejscowości zamieszkania klienta - między innymi Warszawa, Łódź, Poznań, Białystok, Toruń.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna »

  Z roku na rok przybywa niespłacanych należności, które hamują rozwój wielu przedsiębiorstw. Pomimo tego wiele z nich nie podejmuje zdecydowanych kroków w kierunku odzyskania swoich pieniędzy. Często efektem biernej postawy wierzyciela jest przedawnienie długu i spadek prawdopodobieństwa jego późniejszego odzyskania. Windykacja należności za pośrednictwem firmy windykacyjnej to szansa dla wierzyciela na szybkie odzyskanie swoich pieniędzy. Firma windykacyjna Windykacja Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę i bezzaliczkową windykacja długów powstałych z tytułu obrotu gospodarczego. Spółka działa na rynku windykacyjnym od 2002. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w dochodzeniu roszczeń finansowych dla sektora MSP. Nasza oferta to windykacja na zlecenie lub w ramach umowy cesji wierzytelności. Prowadzimy również skup i sprzedaż wierzytelności na własność. Aktualna oferta sprzedaży znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce - giełda wierzytelności. Świadczymy również usługę prewencyjną (pieczęć prewencyjna, wysyłka monitów, sprawdzenia kontrahentów w BIG).

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łódź, Pabianice, Zgierz - Wycena nieruchomości, Operat szacunkowy »

  Rzeczoznawca majątkowy wykonuje wyceny każdego rodzaju nieruchomości dla każdego celu np. kredytu hipotecznego, zniesienia współwłasności, informacyjnego, sprzedaży, kupna, itd.

  Wyceny nieruchomości wykonywane są zgodnie z przepisami prawa i standardami zawodowymi rzeczoznawców majątkowych.

  Gwarantujemy Państwu 100% zadowolenie z naszych usług.

  Oferujemy atrakcyjne ceny.

  Prosimy o kontakt z naszą firmą w celu ustalenia zakresu i celu wyceny.


  WYCENIX
  ul. Łódzka 69
  Konstantynów Łódzki
  Nr telefonu: 042 235 69 45
  Nr telefonu komórkowego: 0 517 140 375
  Adres e-mail: wycenix@wycenix.info
  Nasza strona internetowa: www.wycenix.info

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata - Poznań »

  Kancelaria radcy prawnego Luizy Jureko-Śledzikowskiej oraz kancelaria adwokacka Ryszarda Manikowskiego świadczy całościowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Oferujemy szeroki zakres usług, tj.: opinie prawne i porady prawne. Jako adwokat Poznań świadczymy pomoc w sprawach karnych. Rzetelnie i fachowo reprezentujemy Klientów nie tylko w sprawach sądowych i egzekucyjnych, ale także w postępowaniach przed organami administracji publicznej. Nasza kancelaria prawna Poznań podejmuje się także prowadzeniem postępowań sądowych z takich dziedzin, jak: prawo gospodarcze i spółdzielcze. Oferta dla osób fizycznych przewiduje m.in. przygotowanie pism procesowych. Dla przedsiębiorców oferujemy w szczególności stałą obsługę dopasowaną do indywidualnych potrzeb, zapewniając przy tym elastyczne zasady wynagradzania.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź »

  Prawnicy - Gierszewski Robert Kancelaria Radcy Prawnego - kancelaria adwokacka Bydgoszcz, Koronowo. Serdecznie zapraszamy Państwa dalej - kliknij w link, zobacz więcej na stronie i sprawdź nas. Porady prawne dla firm i osób prywatnych. Pisma procesowe (pisanie pism procesowych), zastępstwa procesowe, odszkodowania i windykacja należności. Oferujemy pomoc w siedzibie jak i osobiście u klienta. Kancelarie adwokackie - zapraszamy - prawnik, adwokat Bydgoszcz.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie procesów »

  Urszula Weiss - Kancelaria Radcy Prawnego Poznań. Zakres usług to: prowadzenia procesów, rozwody, prawo rodzinne, sprawy spadkowe, podział majątku, sprawy o obniżenie lub podwyższenie alimentów, windykacja. Kliknij i sprawdź - zobacz więcej na naszej stronie. Kancelaria w Poznaniu zaprasza - adwokat, prawnik Poznań.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAWORSKI Komornik skuteczny komornik bydgoszcz »

  Sławomir Jaworski jest Komornikiem Sądowym przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy. Kancelaria komornicza znajduje się na terenie Bydgoszczy a jest otwarta od poniedziałku do piątku, interesantów przyjmując we wtorki od 12:00 do 16:00. Sfera usług przeprowadzanych przez Egzekutora dotyczy m.in. urządzania licytacji, właściwością miejscową lub kwestiami dotyczącymi alimentów. Przedsiębiorstwo-Kancelaria w większości spraw odbiera wnioski z całego kraju (oprócz sprawami o egzekucję nieruchomości). Więcej informacji razem z całkowitymi danymi kontaktowymi znajduje się na stronie internetowej Komornika mgra Sławomira Jaworskiego.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa »

  Notariusz to bardzo odpowiedzialna funkcja. Do obowiązków notariusza, na przykład w Warszawie należy szeroki zakres czynności mających na celu realizowanie transakcji i sporządzanie dokumentów o mocy urzędowej. Notariusza potrzebujemy w momencie sprzedaży domu czy działki. Wynagrodzenie notariusza jest pozornie ogromne, ale w tym wynagrodzeniu zawiera się szereg podatków dotyczących danej transakcji.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »