Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Pisma oficjalne, urzędowe i prawne. Tutaj znajdziesz niezbędne wzory pism, umów, podań, pozwów, wniosków i innych dokumentów. Gotowe przykłady pomogą Ci w prosty i szybki sposób sporządzić odpowiednie pismo.

Szczegóły strony www.pisma.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pisma.com.pl:

Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 1104

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka ZEJDA & ZEJDA »

  Kancelaria Adwokacka ZEJDA ZEJDA, adwokat Eugeniusz Andrzej Zejda Łódź 90-248, ul. Narutowicza 52. Pomoc prawna dla osób prawnych i fizycznych, sprawy karne, cywilne, handlowe, gospodarcze, rejestrowe, prawo pracy, wykroczenia. Obsługa prawna, reprezentacja przed sądami, porady i opinie prawne, projekty pism i umów.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Książka Roku: "Anatomia władzy" Eryka Mistewicza i Michała Karnowskiego »

  Książka Roku polskiego marketingu - nie tylko politycznego - to "Anatomia władzy" (Wyd.Czerwone i Czarne) autorstwa Eryka Mistewicza i Michała Karnowskiego.
  Eryk Mistewicz w fascynującej opowieści o trendach współczesnych mediów, technik marketingowych, pijarowych, wreszcie zmianach w przetwarzaniu informacji, które wpływają tak na marketing jak i na całą sferę komunikacyjną rysuje ciekawy obraz tendencji w komunikacji społecznej.
  Upadek reklamy, zmiany w postrzeganiu informacji z tradycyjnych mediów, rozwój social media i marketingu narracyjnego, wreszcie zmiany w polityce - z rozwojem postpolityki wpływającej na zmiany komunikacyjne - wszystko to jest tematem niezwykłego wywiadu rzeki przeprowadzonego z Erykiem Mistewiczem przez Michała Karnowskiego.
  "Anatomia władzy" to także pierwsza wideoksiążka, w której papierowy "content" został uzupełniony wysokiej jakości multimediami - prezentacjami audio i wideo, zasobami tekstowymi oraz prezentacjami dotyczącymi tak marketingu i PR jak i reklamy. Jak odtworzyć kody "Anatomii władzy" na komórce? Jak przeczytać fotokody Anatomii władzy na telefonie komórkowym - na ten temat znajdziemy stosowne rady w sekcji Wsparcie Techniczne na stronie www.anatomiawladzy.pl

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie, wypadek za granicą, Rzeszów »

  Nasza firma prawnicza od 1999 r. odzyskuje wysokie odszkodowania: komunikacyjne, powypadkowe, odszkodowania za wypadki granicą, za zakażenia szpitalne, odszkodowania za wypadki w pracy. Jeśli jesteś ofiarą wypadku w Polsce lub za granicą skontaktuj się z nami, poprowadzimy Twoją sprawę kompleksowo bez żadnych opłat wstępnych.
  Prowizje pobieramy dopiero od odzyskanego odszkodowania.
  Świadczymy pełną gamę usług prawniczych, jednakże nasza wiodąca specjalizacja to: odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowania za wypadki za granicą, wypadki w pracy, w rolnictwie, odszkodowania za zakażenia szpitalne itp.
  Firmę współtworzą wykwalifikowani radcy prawni, prawnicy i ekonomiści. Dzięki kompetentnemu zespołowi możemy oferować usługi najwyższej jakości. Każdego klienta zawsze traktujemy indywidualnie.
  Jeśli jesteś ofiarą wypadku w Polsce lub za granicą skontaktuj się z nami, poprowadzimy Twoją sprawę kompleksowo bez żadnych opłat wstępnych. Prowizje pobieramy dopiero od odzyskanego odszkodowania. W okresie 11- tu lat działalności zaufało nam wielu klientów, doceniając nasze wysokie kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność. Świadczymy pełną gamę usług prawniczych, jednakże nasza wiodąca specjalizacja to: odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowania za wypadki za granicą, wypadki w pracy, w rolnictwie, odszkodowania za zakażenia szpitalne, odszkodowania za błędy lekarskie itp.odszkodowanie za zakażenie Można powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w odszkodowaniach. Nasze prowizje nalezą do najniższych na rynku lecz mimo to oferujemy najwyższa jakość naszych usług.odszkodowania za granicą Skontaktuj się z nami, pozwól sobie pomóc.
  odszkodowanie za wypadek za granicą

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna »

  Z roku na rok przybywa niespłacanych należności, które hamują rozwój wielu przedsiębiorstw. Pomimo tego wiele z nich nie podejmuje zdecydowanych kroków w kierunku odzyskania swoich pieniędzy. Często efektem biernej postawy wierzyciela jest przedawnienie długu i spadek prawdopodobieństwa jego późniejszego odzyskania. Windykacja należności za pośrednictwem firmy windykacyjnej to szansa dla wierzyciela na szybkie odzyskanie swoich pieniędzy. Firma windykacyjna Windykacja Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę i bezzaliczkową windykacja długów powstałych z tytułu obrotu gospodarczego. Spółka działa na rynku windykacyjnym od 2002. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w dochodzeniu roszczeń finansowych dla sektora MSP. Nasza oferta to windykacja na zlecenie lub w ramach umowy cesji wierzytelności. Prowadzimy również skup i sprzedaż wierzytelności na własność. Aktualna oferta sprzedaży znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce - giełda wierzytelności. Świadczymy również usługę prewencyjną (pieczęć prewencyjna, wysyłka monitów, sprawdzenia kontrahentów w BIG).

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • MYCENAS.pl - Porady prawne już od 4, 92zł ! »

  Masz problem prawny i nie wiesz jak sobie z nim poradzić?Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji!Po co czekać w kancelariach i opłacać drogich prawników? To strata tego co najważniejsze - czasu i pieniędzy!Wystarczy zadzwonić lub napisać! Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Zapoznają się z problemem i na pewno znajdą rozwiązanie!Oferujemy profesjonalną pomoc w zagadnieniach związanych z prawem: - cywilnym - rodzinnym - pracy i ubezpieczeń społecznych - karnym - gospodarczym - finansowym - nieruchomości - administracyjnym - międzynarodowymZADZWOŃ 0 703 700 770 (koszt 4,92zł/min)

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Kancelaria Notarialna Szczecin. Notariusz Szczecin. Barbara Sobecka, Filip Sobecki. al. Papieża Jana Pawła II 14, 70-445 Szczecin. Kancelaria Notarialna jest otwarta w dni powszednie od godziny 8:30 do godziny 16:30. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia dogodnego terminu i godziny dokonania czynności notarialnej. Udzielamy szczegółowych informacji osobiście, telefonicznie lub mailowo. Wcześniejszy kontakt z Kancelarią pozwoli Państwu uzyskać niezbędne informacje dotyczące czynności notarialnej, dokumentów jakie należy przedłożyć lub okazać, wysokości wynagrodzenia notariusza, wysokości opłat sądowych pobieranych przez Notariusza dla właściwych Sądów Wydziałów Ksiąg Wieczystych oraz wysokości podatków, które Notariusz jako płatnik również wylicza i pobiera dla Urzędu Skarbowego. Kancelaria udziela wszelkich informacji związanych z podejmowanymi czynnościami notarialnymi bezpłatnie.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Białołęka »

  Adwokat Iwona Zubrzycka Zięba - kancelaria adwokacka Warszawa. Przejrzyste warunki współpracy - tanie porady prawne w formie ustnej jak i pisemnej oraz kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i osób fizycznych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i rzetelnie - prawo cywilne, rejestracja i obsługa spółek, Windykacja należności, negocjacje, postępowanie egzekucyjne w Warszawie. Kancelaria adwokacka w Warszawie - skuteczny adwokat i prawnik Warszawa (Tarchomin, Białołęka). Kancelaria prawna zaprasza.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uchylenie uchwał »

  Woźnicki Malecha Krzeminski Noga Kancelaria Prawnicza. Pełna obsługa prawna i podatkowa procesów restrukturyzacyjnych - restrukturyzacja zadłużenia spółki, windykacja należności. Prawnik, Radca prawny, syndyk, adwokat Warszawa, woj. Mazowieckie. Działanie na szkodę spółki, stwierdzenie nieważności czy też unieważnienie i uchylenie uchwał, zamówienia publiczne, Odpowiedzialność członków zarządu spółki, pranie brudnych pieniędzy i inne zagadnienia. Naruszenie praw akcjonariuszy mniejszościowych, wyłudzenie zwrotu podatku VAT, narażenie podatku na uszczuplenie, wyłudzenie funduszy unijnych, przetargi doradztwo.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie pism Łódź »

  Jeśli interesują Cię usługi prawnicze, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, radca prawny Łódź czeka na Ciebie! Właśnie u nas znajdziesz pełen profesjonalizm i doświadczoną załogę. Od wielu lat pomagamy pojąć prawo karne Łódź, prawo budowlane Łódź. Zaufało nam wielu klientów, a wśród nich możesz być i Ty! Nasza specjalizacja to windykacja Łódź. Oferujemy pisanie pism Łódź oraz doradztwo z zakresu prawa. Szczegółową ofertę znajdziesz na stronie:abr-kancelaria.pl radca prawny Łódź. Teraz i Tobie możemy pomóc. Nasz największy atut to terminowość. Kancelaria prawna ABR - Rogalski Ziołkiewicz Percha - Radca prawny Łódź i Adwokat Łódź, to zespół profesjonalistów, którzy skutecznie doradzą Państwu w zakresie prawa budowlanego, karnego, administracyjnego, handlowego.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Bydgoszcz »

  Adwokat w Bydgoszczy. Tych z Państwa, którzy potrzebują porady rzetelnego adwokata, zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii Janiny Ogrodowicz. Świadczymy usługi oscylujące w obrębie każdej dziedziny prawa. Do naszych zadań należy m.in.: udzielanie porad, sporządzanie pism procesowych, umów i opinii, reprezentowanie przed sądem, prokuraturą i urzędami w całym kraju czy prowadzenie negocjacji. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, działając dla ochrony jego interesów. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »