Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Pisma oficjalne, urzędowe i prawne. Tutaj znajdziesz niezbędne wzory pism, umów, podań, pozwów, wniosków i innych dokumentów. Gotowe przykłady pomogą Ci w prosty i szybki sposób sporządzić odpowiednie pismo.

Szczegóły strony www.pisma.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pisma.com.pl:

Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 974

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedstawiciel Regionalny Votum SA »

  Naszą misją jest być wyjątkowym, poprzez traktowanie klienta tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz skuteczne dochodzenie odszkodowania to główne założenia naszej działalności. Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w zakresie:

  * kompleksowej likwidacji szkody osobowej nawet do 20 lat od wypadku
  * oceny faktycznej zdarzenia i rozmiaru odszkodowania
  * weryfikacji sprawy już prowadzonej
  * kontroli prawidłowości i terminowości decyzji ubezpieczyciela. link texthttp://www.zespolyweselne.pl

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Wrocław - notariusz Małgorzata Szyszko »

  Kancelaria Notarialna Małgorzata Szyszko - Notariusz Wrocław świadczy następujące usługi wchodzące w zakres czynności notarialnych:
  - sporządza akty notarialne,
  - sporządza poświadczenia,
  - doręcza oświadczenia,
  - spisuje protokoły,
  - sporządza protesty weksli i czeków,
  - przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  - sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  - sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  - sporządza protokóły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia
  - sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Pełen wykaz czynności notarialnych

  Biuro notarialne znajduje się w centrum Wrocławia.
  Adres kancelarii:
  ul. Bałuckiego 4/2,
  50-034 Wrocław

  Notariusz Wrocław - mapa dojazdu

  Kancelaria czynna jest w dni robocze w godzinach 9 - 16.

  Kontakt:
  tel. 071 7967955, 071 7967956
  fax: 071 7967956 wew. 24

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Książka Roku: "Anatomia władzy" Eryka Mistewicza i Michała Karnowskiego »

  Książka Roku polskiego marketingu - nie tylko politycznego - to "Anatomia władzy" (Wyd.Czerwone i Czarne) autorstwa Eryka Mistewicza i Michała Karnowskiego.
  Eryk Mistewicz w fascynującej opowieści o trendach współczesnych mediów, technik marketingowych, pijarowych, wreszcie zmianach w przetwarzaniu informacji, które wpływają tak na marketing jak i na całą sferę komunikacyjną rysuje ciekawy obraz tendencji w komunikacji społecznej.
  Upadek reklamy, zmiany w postrzeganiu informacji z tradycyjnych mediów, rozwój social media i marketingu narracyjnego, wreszcie zmiany w polityce - z rozwojem postpolityki wpływającej na zmiany komunikacyjne - wszystko to jest tematem niezwykłego wywiadu rzeki przeprowadzonego z Erykiem Mistewiczem przez Michała Karnowskiego.
  "Anatomia władzy" to także pierwsza wideoksiążka, w której papierowy "content" został uzupełniony wysokiej jakości multimediami - prezentacjami audio i wideo, zasobami tekstowymi oraz prezentacjami dotyczącymi tak marketingu i PR jak i reklamy. Jak odtworzyć kody "Anatomii władzy" na komórce? Jak przeczytać fotokody Anatomii władzy na telefonie komórkowym - na ten temat znajdziemy stosowne rady w sekcji Wsparcie Techniczne na stronie www.anatomiawladzy.pl

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego IUSTITIA - rozwód kościelny »

  Kancelaria prawa kanonicznego IUSTITIA świadczy usługi związane z procesami o stwierdzenie nieważności małżeństwa, które potocznie określane są jako rozwód kościelny lub unieważnienie małżeństwa. Założyciel Kancelarii adwokat kościelny Tomasz Świderski zdobywał doświadczenie pracując przez ponad pięć lat w Sądzie Biskupim na stanowisku notariusza sądu. Miał w ten sposób możliwość uczestniczenia w procesach kościelnych od strony sądu i uzyskał praktykę rzadko spotykaną wśród adwokatów kościelnych. Gwarantuje to profesjonale przygotowanie skargi powodowej, innych pism procesowych oraz reprezentowanie strony podczas całego procesu. Pracownicy Kancelarii, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, są gotowi dojechać do miejscowości zamieszkania klienta - między innymi Warszawa, Łódź, Poznań, Białystok, Toruń.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego - Poznań »

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Wąsiewicz niesie kompleksową pomoc z zakresu rożnych dziedzin prawa. Wspomagamy zarówno Klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. W Kancelarii Macieja Wąsewicza pracują doświadczeni specjaliści z takich dziedzin prawa jak: prawo cywilne, korporacyjne, gospodarcze, rodzinne czy budowlane.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna »

  Z roku na rok przybywa niespłacanych należności, które hamują rozwój wielu przedsiębiorstw. Pomimo tego wiele z nich nie podejmuje zdecydowanych kroków w kierunku odzyskania swoich pieniędzy. Często efektem biernej postawy wierzyciela jest przedawnienie długu i spadek prawdopodobieństwa jego późniejszego odzyskania. Windykacja należności za pośrednictwem firmy windykacyjnej to szansa dla wierzyciela na szybkie odzyskanie swoich pieniędzy. Firma windykacyjna Windykacja Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę i bezzaliczkową windykacja długów powstałych z tytułu obrotu gospodarczego. Spółka działa na rynku windykacyjnym od 2002. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w dochodzeniu roszczeń finansowych dla sektora MSP. Nasza oferta to windykacja na zlecenie lub w ramach umowy cesji wierzytelności. Prowadzimy również skup i sprzedaż wierzytelności na własność. Aktualna oferta sprzedaży znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce - giełda wierzytelności. Świadczymy również usługę prewencyjną (pieczęć prewencyjna, wysyłka monitów, sprawdzenia kontrahentów w BIG).

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona dłużnika, Centrum Ochrony Dłużnika »

  W naszym centrum ochrony dłużnika znajdującym się pod adresem internetowym antywindykacja.net znajdą Państwo rozwiązania dostosowane do osób zadłużonych mających problemy w spłacie swoich zobowiązań kredytowych. Specjalizujemy się oddłużaniu i restrukturyzacji rat kredytów. Dzięki naszemu rozwiązaniu obniżą Państwo wysokość swoich rat kredytowych aż do 50 % . Mamy największe doświadczenie na rynku. Koniecznie musisz odwiedzić naszą stronę internetową znajdującą się pod adresem antywindykacja.net

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uchylenie uchwał »

  Woźnicki Malecha Krzeminski Noga Kancelaria Prawnicza. Pełna obsługa prawna i podatkowa procesów restrukturyzacyjnych - restrukturyzacja zadłużenia spółki, windykacja należności. Prawnik, Radca prawny, syndyk, adwokat Warszawa, woj. Mazowieckie. Działanie na szkodę spółki, stwierdzenie nieważności czy też unieważnienie i uchylenie uchwał, zamówienia publiczne, Odpowiedzialność członków zarządu spółki, pranie brudnych pieniędzy i inne zagadnienia. Naruszenie praw akcjonariuszy mniejszościowych, wyłudzenie zwrotu podatku VAT, narażenie podatku na uszczuplenie, wyłudzenie funduszy unijnych, przetargi doradztwo.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów dr Joanna Paśkiewicz »


  Zawód adwokata polega na świadczeniu pomocy prawnej, udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami.
  Dla obywateli będących w potrzebie uzyskania pomocy prawnej w postaci porady wskazana jest pomoc radcy prawnego bądź adwokata.Odkładanie decyzji o wyborze prawnika jest dla samej sprawy z gruntu niekorzystna.
  Im szybciej bowiem adwokat lub radca prawny zaopiekuje się twoją sprawą, tym wieksze są szansę na to aby sprawa potoczyła się po twojej myśli.
  Pełną ofertę oraz zakres prowadzonych spraw znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.paskiewicz.eu
  Telefon kontaktowy +48 517 191 633.Zapraszamy.
  adwokat sprawy rodzinne rzeszów
  polecany adwokat rzeszów
  znany prawnik rzeszów

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Łódź »

  Kancaleria Adwokacka Łódź zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, obsługą prawną przedsiębiorstw, obsługą prawną spółek. Pracujący w kancelarii doświadczeni adwokaci z zakresu prawa spółek, prawa autorskiego, prawa cywilnego oraz prawa podatkowego zapewniają stałą i fachową pomoc związaną z prowadzeniem działalności gospodarczej.
  Nasza oferta: prawo budowlane, przekształcenie spółki, zakładanie spółek, obsługa prawna spółek, założenie spółki, umowa o roboty budowlane, rejestracja spółek, obsługa prawna przedsiębiorstw.
  Adwokaci Łódź naszej kancelarii realizują swoje usługi osobom prawnym na terenie Polski jak i wspiera przedsiębiorców z dowolnego kraju świata, którzy chcą prowadzić lub prowadzą inwestycje biznesowe w Polsce.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »