Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Pisma oficjalne, urzędowe i prawne. Tutaj znajdziesz niezbędne wzory pism, umów, podań, pozwów, wniosków i innych dokumentów. Gotowe przykłady pomogą Ci w prosty i szybki sposób sporządzić odpowiednie pismo.

Szczegóły strony www.pisma.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pisma.com.pl:

Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 1162

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Poznań-ska Paragraf jest połączeniem 30 alt doświadczenia w dziedzinie prawa jak i młodego zespołu prawników pełnego determinacji, pasji, dociekliwości i ambicji. Takie cechy zapewniają rzetelność i pełen profesjonalizm w obsłudze prawnej niezależnie od specyfiki sprawy. Paragraf jako Kancelaria Prawna Poznań świadczy usługi prawne dla firm oraz klientów indywidualnych na terenie całej Polski. Zakres usług obejmuje praktycznie każdą sferę prawa. Zapraszamy do naszego serwisu.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rokmi S.C. Biuro Rachunkowe Wrocław Psie-Pole »

  Nasze biuro rachunkowe działa na rynku usługowym od 20 lat, tym samym możemy poszczycić się długoletnim doświadczeniem w branży. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się rzetelnie i kompleksowo realizować powierzone nam cele.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Katarzyna Rożyńska-Terman - Notariusz - Rumia »

  Kancelaria Notarialna znajduje się w Rumi przy ulicy Dąbrowskiego 29 (II piętro budynku).
  Czynności notarialne dokonywane są w Kancelari Notarialnej, przy czym czynność notarialna może być dokonana także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter tej czynności lub szczególne okoliczności.
  Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 16.30. Po uprzednim uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania czynności również w innych godzinach - w tym w sobotę.

  Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych). Zgodnie z treścią art. 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. Prawo o notariacie (Dz. U. z 2008 r., nr 189, poz. 1158) Notariusz dokonuje następujących czynności:
  1) sporządza akty notarialne;
  1a) sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;
  2) sporządza poświadczenia;
  3) doręcza oświadczenia;
  4) spisuje protokoły;
  5) sporządza protesty weksli i czeków;
  6) przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe;
  7) sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;
  8) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;
  9) sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona dłużnika, Centrum Ochrony Dłużnika »

  W naszym centrum ochrony dłużnika znajdującym się pod adresem internetowym antywindykacja.net znajdą Państwo rozwiązania dostosowane do osób zadłużonych mających problemy w spłacie swoich zobowiązań kredytowych. Specjalizujemy się oddłużaniu i restrukturyzacji rat kredytów. Dzięki naszemu rozwiązaniu obniżą Państwo wysokość swoich rat kredytowych aż do 50 % . Mamy największe doświadczenie na rynku. Koniecznie musisz odwiedzić naszą stronę internetową znajdującą się pod adresem antywindykacja.net

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny | LEGAL ASSIST »

  Pomoc prawna świadczona przez radcę prawnego polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu porady prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami lub urzędami.W przypadku zlecenia stałej obsługi prawnej, proaktywna postawa prawnika pozwala naszym Klientom Kancelarii skupić się na rozwoju i unikać sytuacji „bez wyjścia”. Relacje z Klientami oparte są na rzetelności i uczciwości, co pozwala na budowę wzajemnego zaufania.Kancelaria Prawna Legal Assist świadczy pomoc prawną w oparciu o najwyższe standardy, kierując się zasadami etyki wynikającymi z Kodeksu Etyki Radcy Prawnego.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Andrzej Świąder »

  Kancelaria Adwokacka Andrzeja Świąder zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i osób indywidualnych.

  Jednym z zasadniczych obszarów działalności Kancelarii jest doradztwo prawne we wszystkich kwestiach mających związek z postępowaniem upadłościowym i naprawczym, a także upadłością konsumencką. Świadczymy pomoc prawną zarówno na etapie poprzedzającym ogłoszenie upadłości jak i na etapie postępowania w przedmiocie ogłoszenia upadłości oraz właściwego postępowania upadłościowego.

  Adwokat Andrzej Świąder posiada również bogate doświadczenie w dziedzinie sądowego postępowania egzekucyjnego oraz prawa egzekucyjnego w administracji, które zdobywał w trakcie praktyki adwokackiej oraz podczas wykonywania funkcji syndyka masy upadłości, zarządcy, nadzorcy sądowego i likwidatora.

  Umożliwia mu to świadczenie usług na najwyższym poziomie merytorycznym przy zachowaniu wysokiego standardu wykonywania zawodu adwokata.

  Zakres usług kancelarii jest dostosowany do aktualnych potrzeb naszych klientów i obejmuje ponadto:

  1.profesjonalne doradztwo prawne dla firm i osób indywidualnych,
  2.bieżącą obsługę działalności gospodarczej,
  3.prowadzenie spraw sądowych w postępowaniu cywilnym i karnym z szczególnym uwzględnieniem spraw karnych gospodarczych,
  4.kompleksową obsługę w zakresie restrukturyzacji i windykacji wierzytelności,
  5.doradztwo w zakresie tworzenia i likwidacji spółek,
  6.prowadzenie spraw o odszkodowania za urządzenia przesyłowe istniejące na nieruchomości,
  7.kompleksową obsługę w zakresie transakcji kupna - sprzedaży nieruchomości.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Białołęka »

  Adwokat Iwona Zubrzycka Zięba - kancelaria adwokacka Warszawa. Przejrzyste warunki współpracy - tanie porady prawne w formie ustnej jak i pisemnej oraz kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i osób fizycznych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i rzetelnie - prawo cywilne, rejestracja i obsługa spółek, Windykacja należności, negocjacje, postępowanie egzekucyjne w Warszawie. Kancelaria adwokacka w Warszawie - skuteczny adwokat i prawnik Warszawa (Tarchomin, Białołęka). Kancelaria prawna zaprasza.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód Kraków »

  Rozwód to niewątpliwie niezmiernie ciężka decyzja, ale w wielu przypadkach nie ma innego rozwiązania. Warto w takim razie w jakiś sposób się postarać, aby rozwód kraków przebiegł bardzo szybko, bez żadnych problemów. Oczywiście w niektórych przypadkach nie pomoże nawet najlepszy adwokat, ale jeśli nie wchodzi w grę ciężki rozwód, najzwyczajniej wystarczy poszukać w Sieci namiarów na prawników. Po zapoznaniu się z opiniami, będziemy dobrze wiedzieli, w jakiej kancelarii porady prawne kraków są bardzo dobre pod względem jakości.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie procesów »

  Urszula Weiss - Kancelaria Radcy Prawnego Poznań. Zakres usług to: prowadzenia procesów, rozwody, prawo rodzinne, sprawy spadkowe, podział majątku, sprawy o obniżenie lub podwyższenie alimentów, windykacja. Kliknij i sprawdź - zobacz więcej na naszej stronie. Kancelaria w Poznaniu zaprasza - adwokat, prawnik Poznań.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAWORSKI Komornik skuteczny komornik bydgoszcz »

  Sławomir Jaworski jest Komornikiem Sądowym przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy. Kancelaria komornicza znajduje się na terenie Bydgoszczy a jest otwarta od poniedziałku do piątku, interesantów przyjmując we wtorki od 12:00 do 16:00. Sfera usług przeprowadzanych przez Egzekutora dotyczy m.in. urządzania licytacji, właściwością miejscową lub kwestiami dotyczącymi alimentów. Przedsiębiorstwo-Kancelaria w większości spraw odbiera wnioski z całego kraju (oprócz sprawami o egzekucję nieruchomości). Więcej informacji razem z całkowitymi danymi kontaktowymi znajduje się na stronie internetowej Komornika mgra Sławomira Jaworskiego.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »