Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Pisma oficjalne, urzędowe i prawne. Tutaj znajdziesz niezbędne wzory pism, umów, podań, pozwów, wniosków i innych dokumentów. Gotowe przykłady pomogą Ci w prosty i szybki sposób sporządzić odpowiednie pismo.

Szczegóły strony www.pisma.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pisma.com.pl:

Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 1193

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Poznań-ska Paragraf jest połączeniem 30 alt doświadczenia w dziedzinie prawa jak i młodego zespołu prawników pełnego determinacji, pasji, dociekliwości i ambicji. Takie cechy zapewniają rzetelność i pełen profesjonalizm w obsłudze prawnej niezależnie od specyfiki sprawy. Paragraf jako Kancelaria Prawna Poznań świadczy usługi prawne dla firm oraz klientów indywidualnych na terenie całej Polski. Zakres usług obejmuje praktycznie każdą sferę prawa. Zapraszamy do naszego serwisu.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Krosno »

  Kancelarialitkowski.pl to strona przedstawiająca kancelarie prawne adwokata Marka Litkowskiego oraz adwokat Sylwii Stapińskiej. Kancelaria znajduję się w Krośnie, ok 50m od Sądu Rejonowego i Sądu Okręgowego. Działalność kancelarii obejmuje pomoc klientom biznesowym oraz prywatnym w celu realizacji zamierzonych celów - proponujemy zarówno porady, opinie prawne jak i reprezentacje klientów na sali sądowej. Na stronie można zapoznać się z kwalifikacjami adwokatów, szczegółowym zakresem usług oraz skontaktować się z kancelariami.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie po śmierci ojca, matki, bliskiej osoby »

  Przedmiotem usług radcy prawnego Artura Klimkiewicza są między innymi odszkodowania i zadośćuczynienia. Zajmuje się sprawami o odszkodowanie i zadośćuczynienie z tytułu wszelkiego rodzaju wypadków (wypadek komunikacyjny, wypadek w pracy, na przejściu dla pieszych, w szkole, i tak dalej)w wyniku których poszkodowany doznał uszczerbek na zdrowiu.
  Dla doświadczonego prawnika dość łatwo uzyskać wysokie kwoty odszkodowań i zadośćuczynień za wypadek – drogą sądową uzyskać można nawet kilkudziesięciokrotnie wyższe odszkodowanie z tytułu śmierci niż te proponowane przez ubezpieczyciela.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rokmi S.C. Biuro Rachunkowe Wrocław Psie-Pole »

  Nasze biuro rachunkowe działa na rynku usługowym od 20 lat, tym samym możemy poszczycić się długoletnim doświadczeniem w branży. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się rzetelnie i kompleksowo realizować powierzone nam cele.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka ZEJDA & ZEJDA »

  Kancelaria Adwokacka ZEJDA ZEJDA, adwokat Eugeniusz Andrzej Zejda Łódź 90-248, ul. Narutowicza 52. Pomoc prawna dla osób prawnych i fizycznych, sprawy karne, cywilne, handlowe, gospodarcze, rejestrowe, prawo pracy, wykroczenia. Obsługa prawna, reprezentacja przed sądami, porady i opinie prawne, projekty pism i umów.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja, odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, Rzeszów, za granicą, zakażenia »

  Visumlex sp. z o.o.- firma prawnicza, od 1999 r. specjalizująca się w: windykacja należności, odszkodowania wypadkowe, komunikacyjne, za zakażenia, wypadki w pracy, odszkodowania za wypadki w rolnictwie. Przyjmujemy sprawy bez opłat wstępnych.
  Od początku działalności firmy tj. od 1999 roku zajmujemy się świadczeniem usług prawnych dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w windykacji gospodarczej, odszkodowaniach oraz obsłudze prawnej.
  W wyniku dynamicznego rozwoju w 2007 roku przekształciliśmy się w spółkę kapitałową optymalizując tym samym naszą strukturę organizacyjną .
  Firmę współtworzą wykwalifikowani radcy prawni, prawnicy i ekonomiści. Dzięki kompetentnemu zespołowi możemy oferować usługi najwyższej jakości. Każdego klienta zawsze traktujemy indywidualnie.
  W swojej pracy kierujemy się nie tylko zorientowaniem na efekt ale także etyką biznesową, dyskrecją, zaangażowaniem i rzetelnością.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Marta Madej to młody adwokat, który udziela porad na terenie Szczecina. Strona internetowa powstała w celu informowania o prowadzonej działalności prawnej oraz zakresu usług. Kancelaria Marta Madej oferuje porady obejmujące zakres prawa: karnego, administracyjnego, rodzinnego, spadkowego. Koszt usług prawnych jest dostosowany do możliwości klienta.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna »

  Z roku na rok przybywa niespłacanych należności, które hamują rozwój wielu przedsiębiorstw. Pomimo tego wiele z nich nie podejmuje zdecydowanych kroków w kierunku odzyskania swoich pieniędzy. Często efektem biernej postawy wierzyciela jest przedawnienie długu i spadek prawdopodobieństwa jego późniejszego odzyskania. Windykacja należności za pośrednictwem firmy windykacyjnej to szansa dla wierzyciela na szybkie odzyskanie swoich pieniędzy. Firma windykacyjna Windykacja Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę i bezzaliczkową windykacja długów powstałych z tytułu obrotu gospodarczego. Spółka działa na rynku windykacyjnym od 2002. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w dochodzeniu roszczeń finansowych dla sektora MSP. Nasza oferta to windykacja na zlecenie lub w ramach umowy cesji wierzytelności. Prowadzimy również skup i sprzedaż wierzytelności na własność. Aktualna oferta sprzedaży znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce - giełda wierzytelności. Świadczymy również usługę prewencyjną (pieczęć prewencyjna, wysyłka monitów, sprawdzenia kontrahentów w BIG).

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny | LEGAL ASSIST »

  Pomoc prawna świadczona przez radcę prawnego polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu porady prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami lub urzędami.W przypadku zlecenia stałej obsługi prawnej, proaktywna postawa prawnika pozwala naszym Klientom Kancelarii skupić się na rozwoju i unikać sytuacji „bez wyjścia”. Relacje z Klientami oparte są na rzetelności i uczciwości, co pozwala na budowę wzajemnego zaufania.Kancelaria Prawna Legal Assist świadczy pomoc prawną w oparciu o najwyższe standardy, kierując się zasadami etyki wynikającymi z Kodeksu Etyki Radcy Prawnego.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie pism Łódź »

  Jeśli interesują Cię usługi prawnicze, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, radca prawny Łódź czeka na Ciebie! Właśnie u nas znajdziesz pełen profesjonalizm i doświadczoną załogę. Od wielu lat pomagamy pojąć prawo karne Łódź, prawo budowlane Łódź. Zaufało nam wielu klientów, a wśród nich możesz być i Ty! Nasza specjalizacja to windykacja Łódź. Oferujemy pisanie pism Łódź oraz doradztwo z zakresu prawa. Szczegółową ofertę znajdziesz na stronie:abr-kancelaria.pl radca prawny Łódź. Teraz i Tobie możemy pomóc. Nasz największy atut to terminowość. Kancelaria prawna ABR - Rogalski Ziołkiewicz Percha - Radca prawny Łódź i Adwokat Łódź, to zespół profesjonalistów, którzy skutecznie doradzą Państwu w zakresie prawa budowlanego, karnego, administracyjnego, handlowego.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »