Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Pisma oficjalne, urzędowe i prawne. Tutaj znajdziesz niezbędne wzory pism, umów, podań, pozwów, wniosków i innych dokumentów. Gotowe przykłady pomogą Ci w prosty i szybki sposób sporządzić odpowiednie pismo.

Szczegóły strony www.pisma.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pisma.com.pl:

Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 978

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gotowe spółki »

  Sprzedaż spółek gotowych (nowych)
  Zakup już gotowej spółki umożliwia praktycznie natychmiastowe podjęcie działalności. Taka spółka jest zarejestrowana zarówno w Krajowym Rejestrze Sądowym, jak i w pozostałych instytucjach i urzędach.
  Posiada zatem wszelkie numery identyfikacyjne, przez co spełnia wszystkie formalne kryteria pozwalające na prowadzenie działalności gospodarczej.
  W swojej bogatej ofercie Porta Legis oferuje m.in. nowo założone spółki (kapitałowe i osobowe), gotowe do podjęcia działalności w terminie dogodnym dla zainteresowanego. Taka forma pozwala naszym klientom na zaoszczędzenie czasu, pracy oraz "nerwów".
  Wybierając ten rodzaj oferty nasi klienci otrzymują gotowy produkt, który (z racji posiadanych identyfikatorów podatkowych) ma profesjonalnie i systematycznie prowadzone księgi rachunkowe.
  Porta Legis jest założycielem i jedynym wspólnikiem wszystkich istniejących spółek.
  Na życzenie klienta przeprowadzamy wszelkie stosowne zmiany i aktualizacje.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rokmi S.C. Biuro Rachunkowe Wrocław Psie-Pole »

  Nasze biuro rachunkowe działa na rynku usługowym od 20 lat, tym samym możemy poszczycić się długoletnim doświadczeniem w branży. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się rzetelnie i kompleksowo realizować powierzone nam cele.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja, odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, Rzeszów, za granicą, zakażenia »

  Visumlex sp. z o.o.- firma prawnicza, od 1999 r. specjalizująca się w: windykacja należności, odszkodowania wypadkowe, komunikacyjne, za zakażenia, wypadki w pracy, odszkodowania za wypadki w rolnictwie. Przyjmujemy sprawy bez opłat wstępnych.
  Od początku działalności firmy tj. od 1999 roku zajmujemy się świadczeniem usług prawnych dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w windykacji gospodarczej, odszkodowaniach oraz obsłudze prawnej.
  W wyniku dynamicznego rozwoju w 2007 roku przekształciliśmy się w spółkę kapitałową optymalizując tym samym naszą strukturę organizacyjną .
  Firmę współtworzą wykwalifikowani radcy prawni, prawnicy i ekonomiści. Dzięki kompetentnemu zespołowi możemy oferować usługi najwyższej jakości. Każdego klienta zawsze traktujemy indywidualnie.
  W swojej pracy kierujemy się nie tylko zorientowaniem na efekt ale także etyką biznesową, dyskrecją, zaangażowaniem i rzetelnością.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • MYCENAS.pl - Porady prawne już od 4, 92zł ! »

  Masz problem prawny i nie wiesz jak sobie z nim poradzić?Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji!Po co czekać w kancelariach i opłacać drogich prawników? To strata tego co najważniejsze - czasu i pieniędzy!Wystarczy zadzwonić lub napisać! Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Zapoznają się z problemem i na pewno znajdą rozwiązanie!Oferujemy profesjonalną pomoc w zagadnieniach związanych z prawem: - cywilnym - rodzinnym - pracy i ubezpieczeń społecznych - karnym - gospodarczym - finansowym - nieruchomości - administracyjnym - międzynarodowymZADZWOŃ 0 703 700 770 (koszt 4,92zł/min)

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łódź, Pabianice, Zgierz - Wycena nieruchomości, Operat szacunkowy »

  Rzeczoznawca majątkowy wykonuje wyceny każdego rodzaju nieruchomości dla każdego celu np. kredytu hipotecznego, zniesienia współwłasności, informacyjnego, sprzedaży, kupna, itd.

  Wyceny nieruchomości wykonywane są zgodnie z przepisami prawa i standardami zawodowymi rzeczoznawców majątkowych.

  Gwarantujemy Państwu 100% zadowolenie z naszych usług.

  Oferujemy atrakcyjne ceny.

  Prosimy o kontakt z naszą firmą w celu ustalenia zakresu i celu wyceny.


  WYCENIX
  ul. Łódzka 69
  Konstantynów Łódzki
  Nr telefonu: 042 235 69 45
  Nr telefonu komórkowego: 0 517 140 375
  Adres e-mail: wycenix@wycenix.info
  Nasza strona internetowa: www.wycenix.info

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przemoc gdzie szukać pomocy »

  Każdego dnia ogromna liczba osób staje się ofiarą przemocy fizycznej jak i psychicznej. W zatrważającym tempie rosną takie zjawiska jak przemoc w rodzinie czy pedofilia, których ofiarami stają się ci najmłodsi. Im najtrudniej jest się uwolnić z rąk oprawcy - w większości przypadków nawet nie wiedzą, gdzie szukać pomocy a nawet często nie zdają sobie sprawy, że taka pomoc im się należy!

  System UJAWNIJ.PL powstał z myślą o wszystkich tych, którzy padli ofiarą przestępstw lub byli ich świadkiem. Pozwala on zgłosić organom ścigania zaistniałe akty łamania prawa. Zgłoszenie to wystarczy przesłać drogą elektroniczną poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie www.ujawnij.pl, który dotrze bezpośrednio do odpowiednich organów publicznych takich jak Policja, Straż Miejska czy Ośrodek Pomocy Społecznej. W ten sposób wyciągamy pomocną dłoń dla tych, którzy tej pomocy potrzebują!

  Powiedzmy stop przemocy! Nie bądźmy bierni na cudzą krzywdę! Pamiętajmy, że brak reakcji i przymykanie oczu na to, co dzieje się za ścianą, w wielu przypadkach kończy się tragedią.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka w Toruniu »

  Kancelaria prawnicza świadcząca profesjonalne usługi dla przedsiębiorców i osób indywidualnych.
  Kancelaria oferuje porady prawne w doraźnych sprawach, doradztwo prawne w ramach postępowań sądowych, pomoc przy przygotowaniu dokumentów, sporządzanie opinii i analiz, przygotowanie umów, reprezentowanie przed sądami.
  Kancelaria zajmuje się przede wszystkim sprawami cywilnymi i dotyczącymi prawa spadkowego oraz prawa rodzinnego oraz obroną w postępowaniu karnym.

  Nasz adres:
  ul. Panny Marii 3/6
  87-100 Toruń
  tel. 56 621 00 51

  Rezerwacja telefoniczna lub za pośrednictwem internetu.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Jesteśmy rozwiniętą kancelarią prawną, oferującą swoim kontrahentom pełen asortyment świadczeń związanych z usługami prawnymi w zakresie wielu dziedzin prawa np. prawa cywilnego, podatkowego i budowlanego. Zajmujemy się likwidacją spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, formułowaniem umów i kontraktów handlowych, natomiast naszą specjalizacją jest dochodzenie wierzytelności Wrocław to miasto, w którym mamy naszą siedzibę i w którym obsługujemy większość naszych klientów, ale również obsługujemy z poza Wrocławia. Windykacja Wrocław to firma, która dba o interesy swoich kontrahentów, a także o zachowanie etyki zawodowej.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa »

  Notariusz to bardzo odpowiedzialna funkcja. Do obowiązków notariusza, na przykład w Warszawie należy szeroki zakres czynności mających na celu realizowanie transakcji i sporządzanie dokumentów o mocy urzędowej. Notariusza potrzebujemy w momencie sprzedaży domu czy działki. Wynagrodzenie notariusza jest pozornie ogromne, ale w tym wynagrodzeniu zawiera się szereg podatków dotyczących danej transakcji.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne dla przedsiębiorców »

  Sprawdź i dowiedz się jak Twoja działalność może zyskać i stać się prężnie działającą Firmą. Finanse to Twoja zainteresowanie w gazecie prawo dowiesz się więcej na interesujące Ciebie tematy. Nie zastanawiaj się zacznij z nami zaczynać każdy kolejny ciekawy dzień.


  Gazeta Prawo to znakomite źródło wiedzy, które przez cały tydzień zaspokoi Twoje potrzeby wiedzy. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat giełdy, koniecznie odwiedzaj Gazetę Prawo każdego dnia.
  Jeżeli zaczynasz inwestować doskonale, że przeczytałeś o naszym wydawnictwie. Archiwum materiałów dotyczących Giełdy Papierów Wartościowych, notowań.
  Wskażemy Tobie drogę przez zawiły i fascynujący dział Giełdy, inwestowania. Gazeta prawo to również skarbnica wiedzy na tematy związane z oszczędzaniem i pomnażaniem kapitału. Nasi Doradcy przygotowują rankingi najciekawszych inwestycji, które oferują nam polskie banki .
  Masz firmę i interesują Cię dotację unijne oraz dofinansować swoją firmę w gazecie prawo, wiele materiałów na temat, gdzie można pozyskać dane dofinansowanie. Zastanawiasz się jak napisać Biznes Plan dla swojego działalności gospodarczej w gazecie prawo.net doradcy europejscy stworzyli pomoce naukowe dla wielu rodzaju PKD działalności gospodarczej.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »