Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Pisma oficjalne, urzędowe i prawne. Tutaj znajdziesz niezbędne wzory pism, umów, podań, pozwów, wniosków i innych dokumentów. Gotowe przykłady pomogą Ci w prosty i szybki sposób sporządzić odpowiednie pismo.

Szczegóły strony www.pisma.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pisma.com.pl:

Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 46 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 1653

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedstawiciel Regionalny Votum SA »

  Naszą misją jest być wyjątkowym, poprzez traktowanie klienta tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz skuteczne dochodzenie odszkodowania to główne założenia naszej działalności. Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w zakresie:

  * kompleksowej likwidacji szkody osobowej nawet do 20 lat od wypadku
  * oceny faktycznej zdarzenia i rozmiaru odszkodowania
  * weryfikacji sprawy już prowadzonej
  * kontroli prawidłowości i terminowości decyzji ubezpieczyciela. link texthttp://www.zespolyweselne.pl

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy dla Krakowa Krowodrzy Rafał Nowicki de Poraj - Kancelaria »

  Strona informacyjna Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Rafał Nowicki de Poraj. Strona zawiera podstawowe informacje z działalności kancelarii w tym: adres wraz z mapką dojazdu, godziny pracy, aktualnie przygotowywane licytacje ruchomości i nieruchomości http://www.komornik-krakow.pl/index.php?part=licytacje, obszar właściwości, formularz pocztowy i inne.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław: Kancelaria Notarialna Andrzej Tkaczyński notariusz »

  Kancelaria Notarialna Andrzej Tkaczyński Notariusz we Wrocławiu - ul. Sądowa 14/4 50-046 Wrocław tel. +48 71 796 25 00fax. +48 71 766 25 01 e-mail: notariusz@tkaczynski.comNotariusz to osoba zaufania publicznego sporządzająca w sytuacjach przewidzianych prawem lub gdy taka jest wola stron czynności akty notarialne.Przy dokonywaniu czynności notariusz powinien czuwać nad należytym zabezpieczeniem praw i interesów stron, a także innych osób, dla których czynność notarialna może spowodować skutki prawne i państwa. Notariusz jest zobowiązany udzielać stronom wyjaśnień dotyczących dokonywanych czynności, w tym w szczególności pouczać o uprawnieniach urzędu skarbowego dotyczących wartości przedmiotu czynności, podstawie prawnej i sposobie obliczania opłaty skarbowej i podatku od darowizny, oraz zaniechaniu ich poboru. Akty oraz dokumenty powinny być sporządzane w sposób zrozumiały i przejrzysty, choć często wymogi prawne dotyczące konkretnej czynności powodują, że strony nie są w stanie całkowicie zrozumieć jej treści lub odbiega ona od ich wyobrażeń lub oczekiwań. Rola notariusza w takich sytuacjach polegać musi na jasnym wyjaśnieniu sensu i skutków poszczególnych zapisów objętych czynnością.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna »

  Z roku na rok przybywa niespłacanych należności, które hamują rozwój wielu przedsiębiorstw. Pomimo tego wiele z nich nie podejmuje zdecydowanych kroków w kierunku odzyskania swoich pieniędzy. Często efektem biernej postawy wierzyciela jest przedawnienie długu i spadek prawdopodobieństwa jego późniejszego odzyskania. Windykacja należności za pośrednictwem firmy windykacyjnej to szansa dla wierzyciela na szybkie odzyskanie swoich pieniędzy. Firma windykacyjna Windykacja Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę i bezzaliczkową windykacja długów powstałych z tytułu obrotu gospodarczego. Spółka działa na rynku windykacyjnym od 2002. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w dochodzeniu roszczeń finansowych dla sektora MSP. Nasza oferta to windykacja na zlecenie lub w ramach umowy cesji wierzytelności. Prowadzimy również skup i sprzedaż wierzytelności na własność. Aktualna oferta sprzedaży znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce - giełda wierzytelności. Świadczymy również usługę prewencyjną (pieczęć prewencyjna, wysyłka monitów, sprawdzenia kontrahentów w BIG).

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Adwokat Agnieszka Tyczkowska zajmuje się sprawami z zakresu prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa karnego. Kancelaria prawna usytuowana jest w miejscowości Kielce, dodatkowo filia Włoszczowa. Kompleksowa obsługa prawna - prawnik i adwokat Kielce.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zobacz więcej »

  Kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy adwokat Roman Wiatrowski, woj. Kujawsko - Pomorskie – kompleksowa pomoc prawna dla osób fizycznych i prawnych w takich dziedzinach jak: prawo karne, prawo cywilne (m.in. odszkodowania) oraz prawo administracyjne. O stosowaniu w Internecie zwrotów: dobry, skuteczny lub tani prawnik (adwokat) poczytaj na mojej stronie. – adw. Roman Wiatrowski” Zobacz więcej - Solidność, rzetelność i fachowość.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat, Prawnik wrocław »

  Kancelaria Radców Prawnych - Szymański Wspólnicy - kancelaria prawna świadczącą usługi prawne dla klientów korporacyjnych (Obsługa firm) i indywidualnych zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniach przed sądami. Szymon Wnętrzak, Łukasz Surma, Sławomir Stojek, Katarzyn Rękas, Maciej Szymański. Także zakładanie spółek. Zapraszamy - prawnik od rozwodów, radca prawny, adwokat Częstochowa i wrocław. Kierujemy szeroką ofertę do przedsiębiorców, oferta też dla klientów indywidualnych - Szymański Rękas Stojek - adwokaci we Wrocławiu, Dolny Śląsk.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uchylenie uchwał »

  Woźnicki Malecha Krzeminski Noga Kancelaria Prawnicza. Pełna obsługa prawna i podatkowa procesów restrukturyzacyjnych - restrukturyzacja zadłużenia spółki, windykacja należności. Prawnik, Radca prawny, syndyk, adwokat Warszawa, woj. Mazowieckie. Działanie na szkodę spółki, stwierdzenie nieważności czy też unieważnienie i uchylenie uchwał, zamówienia publiczne, Odpowiedzialność członków zarządu spółki, pranie brudnych pieniędzy i inne zagadnienia. Naruszenie praw akcjonariuszy mniejszościowych, wyłudzenie zwrotu podatku VAT, narażenie podatku na uszczuplenie, wyłudzenie funduszy unijnych, przetargi doradztwo.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów dr Joanna Paśkiewicz »


  Zawód adwokata polega na świadczeniu pomocy prawnej, udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami.
  Dla obywateli będących w potrzebie uzyskania pomocy prawnej w postaci porady wskazana jest pomoc radcy prawnego bądź adwokata.Odkładanie decyzji o wyborze prawnika jest dla samej sprawy z gruntu niekorzystna.
  Im szybciej bowiem adwokat lub radca prawny zaopiekuje się twoją sprawą, tym wieksze są szansę na to aby sprawa potoczyła się po twojej myśli.
  Pełną ofertę oraz zakres prowadzonych spraw znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.paskiewicz.eu
  Telefon kontaktowy +48 517 191 633.Zapraszamy.
  adwokat sprawy rodzinne rzeszów
  polecany adwokat rzeszów
  znany prawnik rzeszów

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa »

  Notariusz to bardzo odpowiedzialna funkcja. Do obowiązków notariusza, na przykład w Warszawie należy szeroki zakres czynności mających na celu realizowanie transakcji i sporządzanie dokumentów o mocy urzędowej. Notariusza potrzebujemy w momencie sprzedaży domu czy działki. Wynagrodzenie notariusza jest pozornie ogromne, ale w tym wynagrodzeniu zawiera się szereg podatków dotyczących danej transakcji.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »