Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Pisma oficjalne, urzędowe i prawne. Tutaj znajdziesz niezbędne wzory pism, umów, podań, pozwów, wniosków i innych dokumentów. Gotowe przykłady pomogą Ci w prosty i szybki sposób sporządzić odpowiednie pismo.

Szczegóły strony www.pisma.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pisma.com.pl:

Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 1327

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gotowe spółki »

  Sprzedaż spółek gotowych (nowych)
  Zakup już gotowej spółki umożliwia praktycznie natychmiastowe podjęcie działalności. Taka spółka jest zarejestrowana zarówno w Krajowym Rejestrze Sądowym, jak i w pozostałych instytucjach i urzędach.
  Posiada zatem wszelkie numery identyfikacyjne, przez co spełnia wszystkie formalne kryteria pozwalające na prowadzenie działalności gospodarczej.
  W swojej bogatej ofercie Porta Legis oferuje m.in. nowo założone spółki (kapitałowe i osobowe), gotowe do podjęcia działalności w terminie dogodnym dla zainteresowanego. Taka forma pozwala naszym klientom na zaoszczędzenie czasu, pracy oraz "nerwów".
  Wybierając ten rodzaj oferty nasi klienci otrzymują gotowy produkt, który (z racji posiadanych identyfikatorów podatkowych) ma profesjonalnie i systematycznie prowadzone księgi rachunkowe.
  Porta Legis jest założycielem i jedynym wspólnikiem wszystkich istniejących spółek.
  Na życzenie klienta przeprowadzamy wszelkie stosowne zmiany i aktualizacje.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rokmi S.C. Biuro Rachunkowe Wrocław Psie-Pole »

  Nasze biuro rachunkowe działa na rynku usługowym od 20 lat, tym samym możemy poszczycić się długoletnim doświadczeniem w branży. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się rzetelnie i kompleksowo realizować powierzone nam cele.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Książka Roku: "Anatomia władzy" Eryka Mistewicza i Michała Karnowskiego »

  Książka Roku polskiego marketingu - nie tylko politycznego - to "Anatomia władzy" (Wyd.Czerwone i Czarne) autorstwa Eryka Mistewicza i Michała Karnowskiego.
  Eryk Mistewicz w fascynującej opowieści o trendach współczesnych mediów, technik marketingowych, pijarowych, wreszcie zmianach w przetwarzaniu informacji, które wpływają tak na marketing jak i na całą sferę komunikacyjną rysuje ciekawy obraz tendencji w komunikacji społecznej.
  Upadek reklamy, zmiany w postrzeganiu informacji z tradycyjnych mediów, rozwój social media i marketingu narracyjnego, wreszcie zmiany w polityce - z rozwojem postpolityki wpływającej na zmiany komunikacyjne - wszystko to jest tematem niezwykłego wywiadu rzeki przeprowadzonego z Erykiem Mistewiczem przez Michała Karnowskiego.
  "Anatomia władzy" to także pierwsza wideoksiążka, w której papierowy "content" został uzupełniony wysokiej jakości multimediami - prezentacjami audio i wideo, zasobami tekstowymi oraz prezentacjami dotyczącymi tak marketingu i PR jak i reklamy. Jak odtworzyć kody "Anatomii władzy" na komórce? Jak przeczytać fotokody Anatomii władzy na telefonie komórkowym - na ten temat znajdziemy stosowne rady w sekcji Wsparcie Techniczne na stronie www.anatomiawladzy.pl

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie, wypadek za granicą, Rzeszów »

  Nasza firma prawnicza od 1999 r. odzyskuje wysokie odszkodowania: komunikacyjne, powypadkowe, odszkodowania za wypadki granicą, za zakażenia szpitalne, odszkodowania za wypadki w pracy. Jeśli jesteś ofiarą wypadku w Polsce lub za granicą skontaktuj się z nami, poprowadzimy Twoją sprawę kompleksowo bez żadnych opłat wstępnych.
  Prowizje pobieramy dopiero od odzyskanego odszkodowania.
  Świadczymy pełną gamę usług prawniczych, jednakże nasza wiodąca specjalizacja to: odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowania za wypadki za granicą, wypadki w pracy, w rolnictwie, odszkodowania za zakażenia szpitalne itp.
  Firmę współtworzą wykwalifikowani radcy prawni, prawnicy i ekonomiści. Dzięki kompetentnemu zespołowi możemy oferować usługi najwyższej jakości. Każdego klienta zawsze traktujemy indywidualnie.
  Jeśli jesteś ofiarą wypadku w Polsce lub za granicą skontaktuj się z nami, poprowadzimy Twoją sprawę kompleksowo bez żadnych opłat wstępnych. Prowizje pobieramy dopiero od odzyskanego odszkodowania. W okresie 11- tu lat działalności zaufało nam wielu klientów, doceniając nasze wysokie kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność. Świadczymy pełną gamę usług prawniczych, jednakże nasza wiodąca specjalizacja to: odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowania za wypadki za granicą, wypadki w pracy, w rolnictwie, odszkodowania za zakażenia szpitalne, odszkodowania za błędy lekarskie itp.odszkodowanie za zakażenie Można powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w odszkodowaniach. Nasze prowizje nalezą do najniższych na rynku lecz mimo to oferujemy najwyższa jakość naszych usług.odszkodowania za granicą Skontaktuj się z nami, pozwól sobie pomóc.
  odszkodowanie za wypadek za granicą

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego - Poznań »

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Wąsiewicz niesie kompleksową pomoc z zakresu rożnych dziedzin prawa. Wspomagamy zarówno Klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. W Kancelarii Macieja Wąsewicza pracują doświadczeni specjaliści z takich dziedzin prawa jak: prawo cywilne, korporacyjne, gospodarcze, rodzinne czy budowlane.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawna »

  Pomoc prawna, biuro pisania podań - wzory pism prawnych, pismo procesowe, pozew rozwodowy. Ceny dobierane są indywidualnie - każda sprawa wymaga innego nakładu pracy. Obsługa on-line - pomoc prawna, pisanie pism procesowych (pozew rozwodowy), dokumentacji do Sądów i Urzędów - pismo procesowe, pomoc prawna, proces o rozwód. Przykładowe zażalenie i wnioski - o ustalenie warunków zabudowy i pozwolenie na budowę, wniosek o założenie księgi wieczystej, Wpis własności, prawa najmu lub dzierżawy, wniosek o wykreślenie wpisu z księgi wieczystej i przyznanie odszkodowania za działki pod drogi. Serwis Pisma Prawne zaprasza - szybka pomoc prawna bez wychodzenia z domu. Pismo procesowe, wzory pism - pozew o rozwód, wniosek do sądu. Płatny dostęp, obsługa biurowa i kancelaryjna. Zapraszamy do skorzystania z serwisu - wzory pisma prawne.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łódź, Pabianice, Zgierz - Wycena nieruchomości, Operat szacunkowy »

  Rzeczoznawca majątkowy wykonuje wyceny każdego rodzaju nieruchomości dla każdego celu np. kredytu hipotecznego, zniesienia współwłasności, informacyjnego, sprzedaży, kupna, itd.

  Wyceny nieruchomości wykonywane są zgodnie z przepisami prawa i standardami zawodowymi rzeczoznawców majątkowych.

  Gwarantujemy Państwu 100% zadowolenie z naszych usług.

  Oferujemy atrakcyjne ceny.

  Prosimy o kontakt z naszą firmą w celu ustalenia zakresu i celu wyceny.


  WYCENIX
  ul. Łódzka 69
  Konstantynów Łódzki
  Nr telefonu: 042 235 69 45
  Nr telefonu komórkowego: 0 517 140 375
  Adres e-mail: wycenix@wycenix.info
  Nasza strona internetowa: www.wycenix.info

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo JST - WPF, obligacje, spółki komunalne, analizy, szkolenia »

  Curulis - doradztwo samorządowe. Świadczymy usługi doradcze skierowane dla jednostek samorządu terytorialnego (jst), jednostek i zakładów budżetowych oraz spółek komunalnych. Nasza specjalizacja to: wieloletnia prognoza finansowa (wpf); analiza ekonomiczno-finansowa przedsięwzięć; obligacje komunalne (emisja); tworzenie, likwidacja, przekształcenie w spółki komunalne; przygotowanie przetargów bankowych; opinie i analizy prawne.

  Dostarczamy program do tworzenia wieloletniej prognozy finansowej (wpf), kompatybilny z systemem Besti@ - o nazwie WPF Asystent.

  Organizujemy i prowadzimy szkolenia. Każde nasze szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych wykładowców z JST, RIO lub innych organów i instytucji biorących udział w codziennym życiu samorządu.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin »

  Kancelaria Notarialna Szczecin. Notariusz Szczecin. Barbara Sobecka, Filip Sobecki. al. Papieża Jana Pawła II 14, 70-445 Szczecin. Kancelaria Notarialna jest otwarta w dni powszednie od godziny 8:30 do godziny 16:30. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia dogodnego terminu i godziny dokonania czynności notarialnej. Udzielamy szczegółowych informacji osobiście, telefonicznie lub mailowo. Wcześniejszy kontakt z Kancelarią pozwoli Państwu uzyskać niezbędne informacje dotyczące czynności notarialnej, dokumentów jakie należy przedłożyć lub okazać, wysokości wynagrodzenia notariusza, wysokości opłat sądowych pobieranych przez Notariusza dla właściwych Sądów Wydziałów Ksiąg Wieczystych oraz wysokości podatków, które Notariusz jako płatnik również wylicza i pobiera dla Urzędu Skarbowego. Kancelaria udziela wszelkich informacji związanych z podejmowanymi czynnościami notarialnymi bezpłatnie.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zobacz więcej »

  Kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy adwokat Roman Wiatrowski, woj. Kujawsko - Pomorskie – kompleksowa pomoc prawna dla osób fizycznych i prawnych w takich dziedzinach jak: prawo karne, prawo cywilne (m.in. odszkodowania) oraz prawo administracyjne. O stosowaniu w Internecie zwrotów: dobry, skuteczny lub tani prawnik (adwokat) poczytaj na mojej stronie. – adw. Roman Wiatrowski” Zobacz więcej - Solidność, rzetelność i fachowość.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »