Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Pisma oficjalne, urzędowe i prawne. Tutaj znajdziesz niezbędne wzory pism, umów, podań, pozwów, wniosków i innych dokumentów. Gotowe przykłady pomogą Ci w prosty i szybki sposób sporządzić odpowiednie pismo.

Szczegóły strony www.pisma.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pisma.com.pl:

Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 1427

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedstawiciel Regionalny Votum SA »

  Naszą misją jest być wyjątkowym, poprzez traktowanie klienta tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz skuteczne dochodzenie odszkodowania to główne założenia naszej działalności. Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w zakresie:

  * kompleksowej likwidacji szkody osobowej nawet do 20 lat od wypadku
  * oceny faktycznej zdarzenia i rozmiaru odszkodowania
  * weryfikacji sprawy już prowadzonej
  * kontroli prawidłowości i terminowości decyzji ubezpieczyciela. link texthttp://www.zespolyweselne.pl

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Poznań-ska Paragraf jest połączeniem 30 alt doświadczenia w dziedzinie prawa jak i młodego zespołu prawników pełnego determinacji, pasji, dociekliwości i ambicji. Takie cechy zapewniają rzetelność i pełen profesjonalizm w obsłudze prawnej niezależnie od specyfiki sprawy. Paragraf jako Kancelaria Prawna Poznań świadczy usługi prawne dla firm oraz klientów indywidualnych na terenie całej Polski. Zakres usług obejmuje praktycznie każdą sferę prawa. Zapraszamy do naszego serwisu.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rokmi S.C. Biuro Rachunkowe Wrocław Psie-Pole »

  Nasze biuro rachunkowe działa na rynku usługowym od 20 lat, tym samym możemy poszczycić się długoletnim doświadczeniem w branży. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się rzetelnie i kompleksowo realizować powierzone nam cele.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego IUSTITIA - rozwód kościelny »

  Kancelaria prawa kanonicznego IUSTITIA świadczy usługi związane z procesami o stwierdzenie nieważności małżeństwa, które potocznie określane są jako rozwód kościelny lub unieważnienie małżeństwa. Założyciel Kancelarii adwokat kościelny Tomasz Świderski zdobywał doświadczenie pracując przez ponad pięć lat w Sądzie Biskupim na stanowisku notariusza sądu. Miał w ten sposób możliwość uczestniczenia w procesach kościelnych od strony sądu i uzyskał praktykę rzadko spotykaną wśród adwokatów kościelnych. Gwarantuje to profesjonale przygotowanie skargi powodowej, innych pism procesowych oraz reprezentowanie strony podczas całego procesu. Pracownicy Kancelarii, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, są gotowi dojechać do miejscowości zamieszkania klienta - między innymi Warszawa, Łódź, Poznań, Białystok, Toruń.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie, wypadek za granicą, Rzeszów »

  Nasza firma prawnicza od 1999 r. odzyskuje wysokie odszkodowania: komunikacyjne, powypadkowe, odszkodowania za wypadki granicą, za zakażenia szpitalne, odszkodowania za wypadki w pracy. Jeśli jesteś ofiarą wypadku w Polsce lub za granicą skontaktuj się z nami, poprowadzimy Twoją sprawę kompleksowo bez żadnych opłat wstępnych.
  Prowizje pobieramy dopiero od odzyskanego odszkodowania.
  Świadczymy pełną gamę usług prawniczych, jednakże nasza wiodąca specjalizacja to: odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowania za wypadki za granicą, wypadki w pracy, w rolnictwie, odszkodowania za zakażenia szpitalne itp.
  Firmę współtworzą wykwalifikowani radcy prawni, prawnicy i ekonomiści. Dzięki kompetentnemu zespołowi możemy oferować usługi najwyższej jakości. Każdego klienta zawsze traktujemy indywidualnie.
  Jeśli jesteś ofiarą wypadku w Polsce lub za granicą skontaktuj się z nami, poprowadzimy Twoją sprawę kompleksowo bez żadnych opłat wstępnych. Prowizje pobieramy dopiero od odzyskanego odszkodowania. W okresie 11- tu lat działalności zaufało nam wielu klientów, doceniając nasze wysokie kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność. Świadczymy pełną gamę usług prawniczych, jednakże nasza wiodąca specjalizacja to: odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowania za wypadki za granicą, wypadki w pracy, w rolnictwie, odszkodowania za zakażenia szpitalne, odszkodowania za błędy lekarskie itp.odszkodowanie za zakażenie Można powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w odszkodowaniach. Nasze prowizje nalezą do najniższych na rynku lecz mimo to oferujemy najwyższa jakość naszych usług.odszkodowania za granicą Skontaktuj się z nami, pozwól sobie pomóc.
  odszkodowanie za wypadek za granicą

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego - Poznań »

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Wąsiewicz niesie kompleksową pomoc z zakresu rożnych dziedzin prawa. Wspomagamy zarówno Klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. W Kancelarii Macieja Wąsewicza pracują doświadczeni specjaliści z takich dziedzin prawa jak: prawo cywilne, korporacyjne, gospodarcze, rodzinne czy budowlane.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona dłużnika, Centrum Ochrony Dłużnika »

  W naszym centrum ochrony dłużnika znajdującym się pod adresem internetowym antywindykacja.net znajdą Państwo rozwiązania dostosowane do osób zadłużonych mających problemy w spłacie swoich zobowiązań kredytowych. Specjalizujemy się oddłużaniu i restrukturyzacji rat kredytów. Dzięki naszemu rozwiązaniu obniżą Państwo wysokość swoich rat kredytowych aż do 50 % . Mamy największe doświadczenie na rynku. Koniecznie musisz odwiedzić naszą stronę internetową znajdującą się pod adresem antywindykacja.net

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Adwokat Agnieszka Tyczkowska zajmuje się sprawami z zakresu prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa karnego. Kancelaria prawna usytuowana jest w miejscowości Kielce, dodatkowo filia Włoszczowa. Kompleksowa obsługa prawna - prawnik i adwokat Kielce.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zobacz więcej »

  Kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy adwokat Roman Wiatrowski, woj. Kujawsko - Pomorskie – kompleksowa pomoc prawna dla osób fizycznych i prawnych w takich dziedzinach jak: prawo karne, prawo cywilne (m.in. odszkodowania) oraz prawo administracyjne. O stosowaniu w Internecie zwrotów: dobry, skuteczny lub tani prawnik (adwokat) poczytaj na mojej stronie. – adw. Roman Wiatrowski” Zobacz więcej - Solidność, rzetelność i fachowość.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uchylenie uchwał »

  Woźnicki Malecha Krzeminski Noga Kancelaria Prawnicza. Pełna obsługa prawna i podatkowa procesów restrukturyzacyjnych - restrukturyzacja zadłużenia spółki, windykacja należności. Prawnik, Radca prawny, syndyk, adwokat Warszawa, woj. Mazowieckie. Działanie na szkodę spółki, stwierdzenie nieważności czy też unieważnienie i uchylenie uchwał, zamówienia publiczne, Odpowiedzialność członków zarządu spółki, pranie brudnych pieniędzy i inne zagadnienia. Naruszenie praw akcjonariuszy mniejszościowych, wyłudzenie zwrotu podatku VAT, narażenie podatku na uszczuplenie, wyłudzenie funduszy unijnych, przetargi doradztwo.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »