Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Pisma oficjalne, urzędowe i prawne. Tutaj znajdziesz niezbędne wzory pism, umów, podań, pozwów, wniosków i innych dokumentów. Gotowe przykłady pomogą Ci w prosty i szybki sposób sporządzić odpowiednie pismo.

Szczegóły strony www.pisma.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pisma.com.pl:

Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 1312

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka ZEJDA & ZEJDA »

  Kancelaria Adwokacka ZEJDA ZEJDA, adwokat Eugeniusz Andrzej Zejda Łódź 90-248, ul. Narutowicza 52. Pomoc prawna dla osób prawnych i fizycznych, sprawy karne, cywilne, handlowe, gospodarcze, rejestrowe, prawo pracy, wykroczenia. Obsługa prawna, reprezentacja przed sądami, porady i opinie prawne, projekty pism i umów.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego - Poznań »

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Wąsiewicz niesie kompleksową pomoc z zakresu rożnych dziedzin prawa. Wspomagamy zarówno Klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. W Kancelarii Macieja Wąsewicza pracują doświadczeni specjaliści z takich dziedzin prawa jak: prawo cywilne, korporacyjne, gospodarcze, rodzinne czy budowlane.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawna »

  Pomoc prawna, biuro pisania podań - wzory pism prawnych, pismo procesowe, pozew rozwodowy. Ceny dobierane są indywidualnie - każda sprawa wymaga innego nakładu pracy. Obsługa on-line - pomoc prawna, pisanie pism procesowych (pozew rozwodowy), dokumentacji do Sądów i Urzędów - pismo procesowe, pomoc prawna, proces o rozwód. Przykładowe zażalenie i wnioski - o ustalenie warunków zabudowy i pozwolenie na budowę, wniosek o założenie księgi wieczystej, Wpis własności, prawa najmu lub dzierżawy, wniosek o wykreślenie wpisu z księgi wieczystej i przyznanie odszkodowania za działki pod drogi. Serwis Pisma Prawne zaprasza - szybka pomoc prawna bez wychodzenia z domu. Pismo procesowe, wzory pism - pozew o rozwód, wniosek do sądu. Płatny dostęp, obsługa biurowa i kancelaryjna. Zapraszamy do skorzystania z serwisu - wzory pisma prawne.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata - Poznań »

  Kancelaria radcy prawnego Luizy Jureko-Śledzikowskiej oraz kancelaria adwokacka Ryszarda Manikowskiego świadczy całościowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Oferujemy szeroki zakres usług, tj.: opinie prawne i porady prawne. Jako adwokat Poznań świadczymy pomoc w sprawach karnych. Rzetelnie i fachowo reprezentujemy Klientów nie tylko w sprawach sądowych i egzekucyjnych, ale także w postępowaniach przed organami administracji publicznej. Nasza kancelaria prawna Poznań podejmuje się także prowadzeniem postępowań sądowych z takich dziedzin, jak: prawo gospodarcze i spółdzielcze. Oferta dla osób fizycznych przewiduje m.in. przygotowanie pism procesowych. Dla przedsiębiorców oferujemy w szczególności stałą obsługę dopasowaną do indywidualnych potrzeb, zapewniając przy tym elastyczne zasady wynagradzania.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny | LEGAL ASSIST »

  Pomoc prawna świadczona przez radcę prawnego polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu porady prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami lub urzędami.W przypadku zlecenia stałej obsługi prawnej, proaktywna postawa prawnika pozwala naszym Klientom Kancelarii skupić się na rozwoju i unikać sytuacji „bez wyjścia”. Relacje z Klientami oparte są na rzetelności i uczciwości, co pozwala na budowę wzajemnego zaufania.Kancelaria Prawna Legal Assist świadczy pomoc prawną w oparciu o najwyższe standardy, kierując się zasadami etyki wynikającymi z Kodeksu Etyki Radcy Prawnego.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź »

  Prawnicy - Gierszewski Robert Kancelaria Radcy Prawnego - kancelaria adwokacka Bydgoszcz, Koronowo. Serdecznie zapraszamy Państwa dalej - kliknij w link, zobacz więcej na stronie i sprawdź nas. Porady prawne dla firm i osób prywatnych. Pisma procesowe (pisanie pism procesowych), zastępstwa procesowe, odszkodowania i windykacja należności. Oferujemy pomoc w siedzibie jak i osobiście u klienta. Kancelarie adwokackie - zapraszamy - prawnik, adwokat Bydgoszcz.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci w Łodzi, Odszkodowania »

  Porównywanie ofert prawników, całych firm odszkodowawczych oraz kancelarii adwokackich polega często na zbadaniu posiadanego doświadczenia w danym temacie, ważna oczywiście również jest cena oraz lokalizacja (dogodność kontaktowania się). Jeśli rozpatrujemy kwestię popularności danej kancelarii oraz to czy adwokaci w niej świadczący swoje usługi są znani w okolicy powinniśmy mieć na uwadze czas jaki mogą nam poświęcić. Duża ilość klientów czasem powoduje, iż przeoczyć można w natłoku prac z pozoru nieistotne aspekty sprawy, które mogą decydować o wygranej lub przegranej podczas procesu.
  Tymczasem duża konkurencja na rynku prawniczym pozwala klientom na wybór najbardziej optymalnej formy świadczenia usług.
  Warto uważać, iż oferty które wydają się być darmowe, w przypadku przegranej zaskakują klienta kosztami procesu, które mogą być z niego windykowane.
  Aby spokojnie i profesjonalnie oszacować ryzyka i szanse związane z wytoczeniem sprawy o odszkodowanie oraz zwiększyć szanse na wygraną polecamy Państwu kancelarię adwokacka mieszczącą się w Łodzi przy ulicy Zachodniej 97. Adwokaci z Łodzi pracujący w kancelarii od początku do końca osobiście poprowadzą Państwa sprawy o odszkodowania, ale również inne sprawy (rozwody, podziały majątku, dochodzenie należności, sprawy z zakresu prawa karnego, rodzinnego, pracy).


  Wieloletni doświadczenie w prowadzeniu m.in. spraw odszkodowawczych sprawia, iż osiągane wyniki są ponadprzeciętne.
  Powierzając swoje sprawy prawne w ręce naszej kancelarii adwokackiej mają Państwo zagwarantowany wysoką jakość świadczonych usług z zakresu prawa.

  Reprezentujemy klientów odbywa się także przed sądami poza Łodzią (Sieradz, Pabianice, Zgierz i na terenie całego woj. łódzkiego).

  w celu zapoznania się z całą ofertą (również dla firm) zapraszamy na stronę kancelarii.

  Z pozdrowieniami,
  Twoi Adwokaci w Łodzi

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie procesów »

  Urszula Weiss - Kancelaria Radcy Prawnego Poznań. Zakres usług to: prowadzenia procesów, rozwody, prawo rodzinne, sprawy spadkowe, podział majątku, sprawy o obniżenie lub podwyższenie alimentów, windykacja. Kliknij i sprawdź - zobacz więcej na naszej stronie. Kancelaria w Poznaniu zaprasza - adwokat, prawnik Poznań.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAWORSKI Komornik skuteczny komornik bydgoszcz »

  Sławomir Jaworski jest Komornikiem Sądowym przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy. Kancelaria komornicza znajduje się na terenie Bydgoszczy a jest otwarta od poniedziałku do piątku, interesantów przyjmując we wtorki od 12:00 do 16:00. Sfera usług przeprowadzanych przez Egzekutora dotyczy m.in. urządzania licytacji, właściwością miejscową lub kwestiami dotyczącymi alimentów. Przedsiębiorstwo-Kancelaria w większości spraw odbiera wnioski z całego kraju (oprócz sprawami o egzekucję nieruchomości). Więcej informacji razem z całkowitymi danymi kontaktowymi znajduje się na stronie internetowej Komornika mgra Sławomira Jaworskiego.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Adwokat Poznań »

  Kancelaria Prawnicza, na ul. Zamkowej 3/5 to zespół specjalistów świadczących kompetentne usługi prawne. Nasza kancelaria obsługuje zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Świadczymy usługi w zakresie m.in: obsługa prawna firm, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo administracyjne, prawo konsumenckie a także odszkodowania. Reprezentujemy naszych klientów w sądach, przygotowujemy niezbędną dokumentację, przygotowujemy umowy licencyjne. Specjalizujemy się w obsłudze przedsiębiorstw. Zespół stanowią doświadczeni fachowcy. Wyznajemy zasadę, dobry radca prawny poznań powinien być skuteczny, doświadczony, rzetelny. Jeśli szukasz fachowej obsługi, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Szanujemy czas każdego klienta dlatego stawiamy na szybkość działalności i efektywność.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »