Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Pisma oficjalne, urzędowe i prawne. Tutaj znajdziesz niezbędne wzory pism, umów, podań, pozwów, wniosków i innych dokumentów. Gotowe przykłady pomogą Ci w prosty i szybki sposób sporządzić odpowiednie pismo.

Szczegóły strony www.pisma.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pisma.com.pl:

Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 1753

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gotowe spółki »

  Sprzedaż spółek gotowych (nowych)
  Zakup już gotowej spółki umożliwia praktycznie natychmiastowe podjęcie działalności. Taka spółka jest zarejestrowana zarówno w Krajowym Rejestrze Sądowym, jak i w pozostałych instytucjach i urzędach.
  Posiada zatem wszelkie numery identyfikacyjne, przez co spełnia wszystkie formalne kryteria pozwalające na prowadzenie działalności gospodarczej.
  W swojej bogatej ofercie Porta Legis oferuje m.in. nowo założone spółki (kapitałowe i osobowe), gotowe do podjęcia działalności w terminie dogodnym dla zainteresowanego. Taka forma pozwala naszym klientom na zaoszczędzenie czasu, pracy oraz "nerwów".
  Wybierając ten rodzaj oferty nasi klienci otrzymują gotowy produkt, który (z racji posiadanych identyfikatorów podatkowych) ma profesjonalnie i systematycznie prowadzone księgi rachunkowe.
  Porta Legis jest założycielem i jedynym wspólnikiem wszystkich istniejących spółek.
  Na życzenie klienta przeprowadzamy wszelkie stosowne zmiany i aktualizacje.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna »

  Rozwój nauki i techniki współcześnie widoczny jest w wielu dziedzinach w tym również w branży prawnej. Jego efektem są głównie tzw. ePorady prawne czyli rady, których użycza się za pośrednictwem sieci internetowej. Poprzez nie każdy jest w stanie rozwiać swoje wątpliwości w różnych kwestiach prawnych czyli na przykład w zakresie problemów rodzinnych lub też rozwodów. W szczególności wymienione wyżej sprawy rozwodowe cieszą się sporym zainteresowaniem wśród internautów, którzy chcą otrzymać internetową poradę prawną. Warto dodać, iż poza portalami utworzonymi w tym właśnie celu również wielu prawników przedstawia własną witrynę w Internecie, dzięki ktorej także możemy wiele na ten temat się dowiedzieć.

  ePorady zasługują na wzmiankę przede wszystkim z tego powodu, iż nie trudno jest takowe znaleźć. Wystarczy odpowiednio posługiwać się wyszukiwarkami internetowymi a następnie wytypować taki portal prawny, który będzie Państwu najbardziej pasował.

  W obliczu powszechnej sieci www sprawy rodzinne, rozwodowe i wszystkie inne w aspekcie prawnym nie wywołują większych problemów, wręcz odwrotnie, stają się prostsze do rozwiązania.

  Opisywany system porad oferowanych drogą sieciową znaleźć można także na witrynie Kancelarii Adwokackiej Luizy Müller. Kancelaria Adwokacka adwokat Luizy Müller powstała, jako dzieło wieloletniej pracy i gromadzenia doświadczenia, najpierw w zawodzie prawnika we Wrocławiu, a następnie aplikanta adwokackiego. Kancelaria świadczy pomoc prawną w rozwiązywaniu zagadnień i problemów klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców (potocznie tzw. obsługa prawna firm). Kontynuując tradycje polskiej Adwokatury, której adw. Luiza Müller jest członkiem, kancelaria powiązana jest zasadami etyki adwokackiej, przepisami prawa i troską o człowieka.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Marta Madej to młody adwokat, który udziela porad na terenie Szczecina. Strona internetowa powstała w celu informowania o prowadzonej działalności prawnej oraz zakresu usług. Kancelaria Marta Madej oferuje porady obejmujące zakres prawa: karnego, administracyjnego, rodzinnego, spadkowego. Koszt usług prawnych jest dostosowany do możliwości klienta.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków, Notariusz w Krakowie »

  Kancelaria Notarialna, którą ofertę chcemy Państwu zaprezentować, świadczy szereg standardowych czynności notarialnych. Do najczęściej świadczonych usług przez naszą Kancelarię należy sporządzanie różnych aktów notarialnych (umowy darowizny, spółki, sprzedaży) oraz aktów poświadczenia dziedziczenia. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo kompletną listę wszystkich usług, wraz z wykazem podstawowych dokumentów niezbędnych do wykonania określonych czynności notarialnych. Zapraszamy na naszą stronę, oraz stronę polecanego przez adwokata – adwokat Kraków!

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie, wypadek za granicą, Rzeszów »

  Nasza firma prawnicza od 1999 r. odzyskuje wysokie odszkodowania: komunikacyjne, powypadkowe, odszkodowania za wypadki granicą, za zakażenia szpitalne, odszkodowania za wypadki w pracy. Jeśli jesteś ofiarą wypadku w Polsce lub za granicą skontaktuj się z nami, poprowadzimy Twoją sprawę kompleksowo bez żadnych opłat wstępnych.
  Prowizje pobieramy dopiero od odzyskanego odszkodowania.
  Świadczymy pełną gamę usług prawniczych, jednakże nasza wiodąca specjalizacja to: odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowania za wypadki za granicą, wypadki w pracy, w rolnictwie, odszkodowania za zakażenia szpitalne itp.
  Firmę współtworzą wykwalifikowani radcy prawni, prawnicy i ekonomiści. Dzięki kompetentnemu zespołowi możemy oferować usługi najwyższej jakości. Każdego klienta zawsze traktujemy indywidualnie.
  Jeśli jesteś ofiarą wypadku w Polsce lub za granicą skontaktuj się z nami, poprowadzimy Twoją sprawę kompleksowo bez żadnych opłat wstępnych. Prowizje pobieramy dopiero od odzyskanego odszkodowania. W okresie 11- tu lat działalności zaufało nam wielu klientów, doceniając nasze wysokie kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność. Świadczymy pełną gamę usług prawniczych, jednakże nasza wiodąca specjalizacja to: odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowania za wypadki za granicą, wypadki w pracy, w rolnictwie, odszkodowania za zakażenia szpitalne, odszkodowania za błędy lekarskie itp.odszkodowanie za zakażenie Można powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w odszkodowaniach. Nasze prowizje nalezą do najniższych na rynku lecz mimo to oferujemy najwyższa jakość naszych usług.odszkodowania za granicą Skontaktuj się z nami, pozwól sobie pomóc.
  odszkodowanie za wypadek za granicą

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Kancelaria adwokacka oferuje swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Do typowych spraw prowadzonych przez kancelarię należą sprawy o rozwód, separację, o podział majątku, sprawy alimentacyjne, o władzę rodzicielską, sprawy spadkowe, o odszkodowania,sprawy z zakresu prawa pracy i prawa karnego i inne.Gwarantujemy naszym Klientom bezwzględne zachowanie tajemnicy adwokackiej oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Świadczymy pomoc prawną także w języku angielskim.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Katarzyna Rożyńska-Terman - Notariusz - Rumia »

  Kancelaria Notarialna znajduje się w Rumi przy ulicy Dąbrowskiego 29 (II piętro budynku).
  Czynności notarialne dokonywane są w Kancelari Notarialnej, przy czym czynność notarialna może być dokonana także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter tej czynności lub szczególne okoliczności.
  Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 16.30. Po uprzednim uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania czynności również w innych godzinach - w tym w sobotę.

  Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych). Zgodnie z treścią art. 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. Prawo o notariacie (Dz. U. z 2008 r., nr 189, poz. 1158) Notariusz dokonuje następujących czynności:
  1) sporządza akty notarialne;
  1a) sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;
  2) sporządza poświadczenia;
  3) doręcza oświadczenia;
  4) spisuje protokoły;
  5) sporządza protesty weksli i czeków;
  6) przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe;
  7) sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;
  8) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;
  9) sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawna »

  Pomoc prawna, biuro pisania podań - wzory pism prawnych, pismo procesowe, pozew rozwodowy. Ceny dobierane są indywidualnie - każda sprawa wymaga innego nakładu pracy. Obsługa on-line - pomoc prawna, pisanie pism procesowych (pozew rozwodowy), dokumentacji do Sądów i Urzędów - pismo procesowe, pomoc prawna, proces o rozwód. Przykładowe zażalenie i wnioski - o ustalenie warunków zabudowy i pozwolenie na budowę, wniosek o założenie księgi wieczystej, Wpis własności, prawa najmu lub dzierżawy, wniosek o wykreślenie wpisu z księgi wieczystej i przyznanie odszkodowania za działki pod drogi. Serwis Pisma Prawne zaprasza - szybka pomoc prawna bez wychodzenia z domu. Pismo procesowe, wzory pism - pozew o rozwód, wniosek do sądu. Płatny dostęp, obsługa biurowa i kancelaryjna. Zapraszamy do skorzystania z serwisu - wzory pisma prawne.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria EKB Szczecin »

  EKB Szczecin to przedsiębiorstwo zajmujące się obsługą spraw rachunkowych, księgowych oraz audytów finansowych. Posiadamy doświadczoną kadrę, co gwarantuje satysfakcję każdej firmy, która się do nas zgłosi. Stosowane przez nas metody sprawią, że Twoje finanse będą bezpieczne, a sprawy księgowe, czy rachunkowe będą zrealizowane rzetelnie i solidnie.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przemoc gdzie szukać pomocy »

  Każdego dnia ogromna liczba osób staje się ofiarą przemocy fizycznej jak i psychicznej. W zatrważającym tempie rosną takie zjawiska jak przemoc w rodzinie czy pedofilia, których ofiarami stają się ci najmłodsi. Im najtrudniej jest się uwolnić z rąk oprawcy - w większości przypadków nawet nie wiedzą, gdzie szukać pomocy a nawet często nie zdają sobie sprawy, że taka pomoc im się należy!

  System UJAWNIJ.PL powstał z myślą o wszystkich tych, którzy padli ofiarą przestępstw lub byli ich świadkiem. Pozwala on zgłosić organom ścigania zaistniałe akty łamania prawa. Zgłoszenie to wystarczy przesłać drogą elektroniczną poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie www.ujawnij.pl, który dotrze bezpośrednio do odpowiednich organów publicznych takich jak Policja, Straż Miejska czy Ośrodek Pomocy Społecznej. W ten sposób wyciągamy pomocną dłoń dla tych, którzy tej pomocy potrzebują!

  Powiedzmy stop przemocy! Nie bądźmy bierni na cudzą krzywdę! Pamiętajmy, że brak reakcji i przymykanie oczu na to, co dzieje się za ścianą, w wielu przypadkach kończy się tragedią.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »