Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Pisma oficjalne, urzędowe i prawne. Tutaj znajdziesz niezbędne wzory pism, umów, podań, pozwów, wniosków i innych dokumentów. Gotowe przykłady pomogą Ci w prosty i szybki sposób sporządzić odpowiednie pismo.

Szczegóły strony www.pisma.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pisma.com.pl:

Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 1789

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gotowe spółki »

  Sprzedaż spółek gotowych (nowych)
  Zakup już gotowej spółki umożliwia praktycznie natychmiastowe podjęcie działalności. Taka spółka jest zarejestrowana zarówno w Krajowym Rejestrze Sądowym, jak i w pozostałych instytucjach i urzędach.
  Posiada zatem wszelkie numery identyfikacyjne, przez co spełnia wszystkie formalne kryteria pozwalające na prowadzenie działalności gospodarczej.
  W swojej bogatej ofercie Porta Legis oferuje m.in. nowo założone spółki (kapitałowe i osobowe), gotowe do podjęcia działalności w terminie dogodnym dla zainteresowanego. Taka forma pozwala naszym klientom na zaoszczędzenie czasu, pracy oraz "nerwów".
  Wybierając ten rodzaj oferty nasi klienci otrzymują gotowy produkt, który (z racji posiadanych identyfikatorów podatkowych) ma profesjonalnie i systematycznie prowadzone księgi rachunkowe.
  Porta Legis jest założycielem i jedynym wspólnikiem wszystkich istniejących spółek.
  Na życzenie klienta przeprowadzamy wszelkie stosowne zmiany i aktualizacje.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy dla Krakowa Krowodrzy Rafał Nowicki de Poraj - Kancelaria »

  Strona informacyjna Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Rafał Nowicki de Poraj. Strona zawiera podstawowe informacje z działalności kancelarii w tym: adres wraz z mapką dojazdu, godziny pracy, aktualnie przygotowywane licytacje ruchomości i nieruchomości http://www.komornik-krakow.pl/index.php?part=licytacje, obszar właściwości, formularz pocztowy i inne.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA URSUS - Radca Prawny Piotr Flatow »

  FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
  ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
  02-495 Warszawa
  tel. 501-683-319
  tel. 22-823-73-15
  e-mail: kancelariafhf@gmail.com

  FHF Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Piotra Flatow z siedzibą w dzielnicy Ursus m.st. Warszawy świadczy profesjonalne porady prawne dla klientów indywidualnych i zinstytucjonalizowanych. Kancelaria Prawna Ursus Radcy Prawnego Piotra Flatow prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego (spadki, rozwody, odszkodowania, pozwy o zapłatę), administracyjnego (reprywatyzacja, grunty warszawskie), handlowego, gospodarczego, pracy i ubezpieczeń społecznych.
  FHF Kancelaria Prawna to wysoka jakość usług prawniczych w niewygórowanych cenach.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łódź, Pabianice, Zgierz - Wycena nieruchomości, Operat szacunkowy »

  Rzeczoznawca majątkowy wykonuje wyceny każdego rodzaju nieruchomości dla każdego celu np. kredytu hipotecznego, zniesienia współwłasności, informacyjnego, sprzedaży, kupna, itd.

  Wyceny nieruchomości wykonywane są zgodnie z przepisami prawa i standardami zawodowymi rzeczoznawców majątkowych.

  Gwarantujemy Państwu 100% zadowolenie z naszych usług.

  Oferujemy atrakcyjne ceny.

  Prosimy o kontakt z naszą firmą w celu ustalenia zakresu i celu wyceny.


  WYCENIX
  ul. Łódzka 69
  Konstantynów Łódzki
  Nr telefonu: 042 235 69 45
  Nr telefonu komórkowego: 0 517 140 375
  Adres e-mail: wycenix@wycenix.info
  Nasza strona internetowa: www.wycenix.info

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata - Poznań »

  Kancelaria radcy prawnego Luizy Jureko-Śledzikowskiej oraz kancelaria adwokacka Ryszarda Manikowskiego świadczy całościowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Oferujemy szeroki zakres usług, tj.: opinie prawne i porady prawne. Jako adwokat Poznań świadczymy pomoc w sprawach karnych. Rzetelnie i fachowo reprezentujemy Klientów nie tylko w sprawach sądowych i egzekucyjnych, ale także w postępowaniach przed organami administracji publicznej. Nasza kancelaria prawna Poznań podejmuje się także prowadzeniem postępowań sądowych z takich dziedzin, jak: prawo gospodarcze i spółdzielcze. Oferta dla osób fizycznych przewiduje m.in. przygotowanie pism procesowych. Dla przedsiębiorców oferujemy w szczególności stałą obsługę dopasowaną do indywidualnych potrzeb, zapewniając przy tym elastyczne zasady wynagradzania.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Andrzej Świąder »

  Kancelaria Adwokacka Andrzeja Świąder zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i osób indywidualnych.

  Jednym z zasadniczych obszarów działalności Kancelarii jest doradztwo prawne we wszystkich kwestiach mających związek z postępowaniem upadłościowym i naprawczym, a także upadłością konsumencką. Świadczymy pomoc prawną zarówno na etapie poprzedzającym ogłoszenie upadłości jak i na etapie postępowania w przedmiocie ogłoszenia upadłości oraz właściwego postępowania upadłościowego.

  Adwokat Andrzej Świąder posiada również bogate doświadczenie w dziedzinie sądowego postępowania egzekucyjnego oraz prawa egzekucyjnego w administracji, które zdobywał w trakcie praktyki adwokackiej oraz podczas wykonywania funkcji syndyka masy upadłości, zarządcy, nadzorcy sądowego i likwidatora.

  Umożliwia mu to świadczenie usług na najwyższym poziomie merytorycznym przy zachowaniu wysokiego standardu wykonywania zawodu adwokata.

  Zakres usług kancelarii jest dostosowany do aktualnych potrzeb naszych klientów i obejmuje ponadto:

  1.profesjonalne doradztwo prawne dla firm i osób indywidualnych,
  2.bieżącą obsługę działalności gospodarczej,
  3.prowadzenie spraw sądowych w postępowaniu cywilnym i karnym z szczególnym uwzględnieniem spraw karnych gospodarczych,
  4.kompleksową obsługę w zakresie restrukturyzacji i windykacji wierzytelności,
  5.doradztwo w zakresie tworzenia i likwidacji spółek,
  6.prowadzenie spraw o odszkodowania za urządzenia przesyłowe istniejące na nieruchomości,
  7.kompleksową obsługę w zakresie transakcji kupna - sprzedaży nieruchomości.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Adwokat Agnieszka Tyczkowska zajmuje się sprawami z zakresu prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa karnego. Kancelaria prawna usytuowana jest w miejscowości Kielce, dodatkowo filia Włoszczowa. Kompleksowa obsługa prawna - prawnik i adwokat Kielce.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów dr Joanna Paśkiewicz »


  Zawód adwokata polega na świadczeniu pomocy prawnej, udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami.
  Dla obywateli będących w potrzebie uzyskania pomocy prawnej w postaci porady wskazana jest pomoc radcy prawnego bądź adwokata.Odkładanie decyzji o wyborze prawnika jest dla samej sprawy z gruntu niekorzystna.
  Im szybciej bowiem adwokat lub radca prawny zaopiekuje się twoją sprawą, tym wieksze są szansę na to aby sprawa potoczyła się po twojej myśli.
  Pełną ofertę oraz zakres prowadzonych spraw znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.paskiewicz.eu
  Telefon kontaktowy +48 517 191 633.Zapraszamy.
  adwokat sprawy rodzinne rzeszów
  polecany adwokat rzeszów
  znany prawnik rzeszów

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Toruń »

  Prezentujemy Państwu Kancelarię Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym, której siedziba mieści się w na toruńskiej starówce. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku od 08:00 do 15:30 a w wtorek do 16:00. Komornik Toruń jest funkcjonariuszem publicznym, niebędącym urzędnikiem państwowym, niezawisły i podlegający tylko ustawom i orzeczeniom sądowym. Zakres czynności wykonywanych przez Komornika Sądowego regulowany jest przez Kodeks postępowania cywilnego, obowiązujące ustawy o komornikach sądowych plus egzekucji, jego czynności są nadzorowane przez prezesa sądu rejonowego przy którym została powołana jego kancelaria. Komornik Wąbrzeźno działa na podstawie wyroku sądowego lub innego tytułu wykonawczego zaopatrzonego w klauzule wykonalności, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Komornik Rypin może prowadzić egzekucje na obszarze całej RP za wyjątkiem egzekucji z nieruchomości na zasadzie wyboru komornika przez wierzyciela na podstawie art 8 ustawy o komornikach sądowych.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Łódź »

  Kancaleria Adwokacka Łódź zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, obsługą prawną przedsiębiorstw, obsługą prawną spółek. Pracujący w kancelarii doświadczeni adwokaci z zakresu prawa spółek, prawa autorskiego, prawa cywilnego oraz prawa podatkowego zapewniają stałą i fachową pomoc związaną z prowadzeniem działalności gospodarczej.
  Nasza oferta: prawo budowlane, przekształcenie spółki, zakładanie spółek, obsługa prawna spółek, założenie spółki, umowa o roboty budowlane, rejestracja spółek, obsługa prawna przedsiębiorstw.
  Adwokaci Łódź naszej kancelarii realizują swoje usługi osobom prawnym na terenie Polski jak i wspiera przedsiębiorców z dowolnego kraju świata, którzy chcą prowadzić lub prowadzą inwestycje biznesowe w Polsce.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »