Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Pisma oficjalne, urzędowe i prawne. Tutaj znajdziesz niezbędne wzory pism, umów, podań, pozwów, wniosków i innych dokumentów. Gotowe przykłady pomogą Ci w prosty i szybki sposób sporządzić odpowiednie pismo.

Szczegóły strony www.pisma.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pisma.com.pl:

Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 44 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 1581

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Obsługa prawna »

  Rozwój nauki i techniki współcześnie widoczny jest w wielu dziedzinach w tym również w branży prawnej. Jego efektem są głównie tzw. ePorady prawne czyli rady, których użycza się za pośrednictwem sieci internetowej. Poprzez nie każdy jest w stanie rozwiać swoje wątpliwości w różnych kwestiach prawnych czyli na przykład w zakresie problemów rodzinnych lub też rozwodów. W szczególności wymienione wyżej sprawy rozwodowe cieszą się sporym zainteresowaniem wśród internautów, którzy chcą otrzymać internetową poradę prawną. Warto dodać, iż poza portalami utworzonymi w tym właśnie celu również wielu prawników przedstawia własną witrynę w Internecie, dzięki ktorej także możemy wiele na ten temat się dowiedzieć.

  ePorady zasługują na wzmiankę przede wszystkim z tego powodu, iż nie trudno jest takowe znaleźć. Wystarczy odpowiednio posługiwać się wyszukiwarkami internetowymi a następnie wytypować taki portal prawny, który będzie Państwu najbardziej pasował.

  W obliczu powszechnej sieci www sprawy rodzinne, rozwodowe i wszystkie inne w aspekcie prawnym nie wywołują większych problemów, wręcz odwrotnie, stają się prostsze do rozwiązania.

  Opisywany system porad oferowanych drogą sieciową znaleźć można także na witrynie Kancelarii Adwokackiej Luizy Müller. Kancelaria Adwokacka adwokat Luizy Müller powstała, jako dzieło wieloletniej pracy i gromadzenia doświadczenia, najpierw w zawodzie prawnika we Wrocławiu, a następnie aplikanta adwokackiego. Kancelaria świadczy pomoc prawną w rozwiązywaniu zagadnień i problemów klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców (potocznie tzw. obsługa prawna firm). Kontynuując tradycje polskiej Adwokatury, której adw. Luiza Müller jest członkiem, kancelaria powiązana jest zasadami etyki adwokackiej, przepisami prawa i troską o człowieka.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód kościelny »

  Rozwód kościelny - Kancelrai Veritas - adwokat Łukasz Górski i Monika Jaworowska. Veritas specjalizuje się w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństwa oraz w procesach o uzyskanie dyspensy od małżeństwa. W Kościele katolickim nie udziela się rozwodów - istnieje możliwość wszczęcia przed sądem kościelnym procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa. Rozwód kościelny - w prawie kanonicznym wyróżniamy 3 rodzaje tytułów prawnych. Wady zgody małżeńskiej, Braki przy zachowaniu formy kanonicznej zawarcia małżeństwa, Przeszkody zrywające: przeszkoda niemocy płciowej, przeszkoda wieku, różnej religii, święceń, ślubu, uprowadzenia, pokrewieństwa, powinowactwa, występku, przyzwoitości publicznej i pokrewieństwa prawnego. Rozwód kościelny - Veritas.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja, odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, Rzeszów, za granicą, zakażenia »

  Visumlex sp. z o.o.- firma prawnicza, od 1999 r. specjalizująca się w: windykacja należności, odszkodowania wypadkowe, komunikacyjne, za zakażenia, wypadki w pracy, odszkodowania za wypadki w rolnictwie. Przyjmujemy sprawy bez opłat wstępnych.
  Od początku działalności firmy tj. od 1999 roku zajmujemy się świadczeniem usług prawnych dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w windykacji gospodarczej, odszkodowaniach oraz obsłudze prawnej.
  W wyniku dynamicznego rozwoju w 2007 roku przekształciliśmy się w spółkę kapitałową optymalizując tym samym naszą strukturę organizacyjną .
  Firmę współtworzą wykwalifikowani radcy prawni, prawnicy i ekonomiści. Dzięki kompetentnemu zespołowi możemy oferować usługi najwyższej jakości. Każdego klienta zawsze traktujemy indywidualnie.
  W swojej pracy kierujemy się nie tylko zorientowaniem na efekt ale także etyką biznesową, dyskrecją, zaangażowaniem i rzetelnością.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Katarzyna Rożyńska-Terman - Notariusz - Rumia »

  Kancelaria Notarialna znajduje się w Rumi przy ulicy Dąbrowskiego 29 (II piętro budynku).
  Czynności notarialne dokonywane są w Kancelari Notarialnej, przy czym czynność notarialna może być dokonana także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter tej czynności lub szczególne okoliczności.
  Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 16.30. Po uprzednim uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania czynności również w innych godzinach - w tym w sobotę.

  Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych). Zgodnie z treścią art. 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. Prawo o notariacie (Dz. U. z 2008 r., nr 189, poz. 1158) Notariusz dokonuje następujących czynności:
  1) sporządza akty notarialne;
  1a) sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;
  2) sporządza poświadczenia;
  3) doręcza oświadczenia;
  4) spisuje protokoły;
  5) sporządza protesty weksli i czeków;
  6) przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe;
  7) sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;
  8) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;
  9) sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna, Adwokat | Otwock »

  którą świadczy Kancelaria Adwokacka Marcin Pawełek w Otwocku polega na:
  • występowaniu przed sądami i urzędami (zastępstwo procesowe),
  • sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism procesowych (pozwów, wniosków, apelacji, zażaleń, kasacji, skarg kasacyjnych, sprzeciwów od wyroków zaocznych i nakazów zapłaty, zarzutów od nakazów zapłaty),
  • udzielaniu porad prawnych (również telefoniczne i za pomocą poczty elektronicznej),
  • sporządzaniu pisemnych opinii prawnych.
  Jesli chodzi o poszczególne gałęzie prawa, można przydładowo wskazać:
  • prawo karne - udział w charakterze obrońcy podejrzanego i oskarżonego lub pełnomocnika innych stron w postępowaniu przygotowawczym i w postępowaniu sądowym przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym,
  • prawo rodzinne i osobowe - sprawy o rozwód lub separację, alimenty, zaprzeczenie i ustalenie ojcostwa, władzę rodzicielską i podział majątku, unieważnienie małżeństwa, ubezwłasnowolnienie i inne.
  • prawo cywilne – np. sprawy o zapłatę, o odszkodowanie, o ochronę dóbr osobistych i inne.
  • prawo spadkowe – np. sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, przyjęcie bądź odrzucenie spadku i inne,
  • prawo obrotu nieruchomościami – np. o zasiedzenie, o ustanowienie drogi koniecznej, o zniesienie współwłasności i inne.
  Celem Kancelarii jest wspieranie jej Klientów poprzez poszukiwanie najbardziej korzystnych rozwiązań prawnych.

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawna »

  Pomoc prawna, biuro pisania podań - wzory pism prawnych, pismo procesowe, pozew rozwodowy. Ceny dobierane są indywidualnie - każda sprawa wymaga innego nakładu pracy. Obsługa on-line - pomoc prawna, pisanie pism procesowych (pozew rozwodowy), dokumentacji do Sądów i Urzędów - pismo procesowe, pomoc prawna, proces o rozwód. Przykładowe zażalenie i wnioski - o ustalenie warunków zabudowy i pozwolenie na budowę, wniosek o założenie księgi wieczystej, Wpis własności, prawa najmu lub dzierżawy, wniosek o wykreślenie wpisu z księgi wieczystej i przyznanie odszkodowania za działki pod drogi. Serwis Pisma Prawne zaprasza - szybka pomoc prawna bez wychodzenia z domu. Pismo procesowe, wzory pism - pozew o rozwód, wniosek do sądu. Płatny dostęp, obsługa biurowa i kancelaryjna. Zapraszamy do skorzystania z serwisu - wzory pisma prawne.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny | LEGAL ASSIST »

  Pomoc prawna świadczona przez radcę prawnego polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu porady prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami lub urzędami.W przypadku zlecenia stałej obsługi prawnej, proaktywna postawa prawnika pozwala naszym Klientom Kancelarii skupić się na rozwoju i unikać sytuacji „bez wyjścia”. Relacje z Klientami oparte są na rzetelności i uczciwości, co pozwala na budowę wzajemnego zaufania.Kancelaria Prawna Legal Assist świadczy pomoc prawną w oparciu o najwyższe standardy, kierując się zasadami etyki wynikającymi z Kodeksu Etyki Radcy Prawnego.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa »

  Notariusz to bardzo odpowiedzialna funkcja. Do obowiązków notariusza, na przykład w Warszawie należy szeroki zakres czynności mających na celu realizowanie transakcji i sporządzanie dokumentów o mocy urzędowej. Notariusza potrzebujemy w momencie sprzedaży domu czy działki. Wynagrodzenie notariusza jest pozornie ogromne, ale w tym wynagrodzeniu zawiera się szereg podatków dotyczących danej transakcji.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne dla przedsiębiorców »

  Sprawdź i dowiedz się jak Twoja działalność może zyskać i stać się prężnie działającą Firmą. Finanse to Twoja zainteresowanie w gazecie prawo dowiesz się więcej na interesujące Ciebie tematy. Nie zastanawiaj się zacznij z nami zaczynać każdy kolejny ciekawy dzień.


  Gazeta Prawo to znakomite źródło wiedzy, które przez cały tydzień zaspokoi Twoje potrzeby wiedzy. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat giełdy, koniecznie odwiedzaj Gazetę Prawo każdego dnia.
  Jeżeli zaczynasz inwestować doskonale, że przeczytałeś o naszym wydawnictwie. Archiwum materiałów dotyczących Giełdy Papierów Wartościowych, notowań.
  Wskażemy Tobie drogę przez zawiły i fascynujący dział Giełdy, inwestowania. Gazeta prawo to również skarbnica wiedzy na tematy związane z oszczędzaniem i pomnażaniem kapitału. Nasi Doradcy przygotowują rankingi najciekawszych inwestycji, które oferują nam polskie banki .
  Masz firmę i interesują Cię dotację unijne oraz dofinansować swoją firmę w gazecie prawo, wiele materiałów na temat, gdzie można pozyskać dane dofinansowanie. Zastanawiasz się jak napisać Biznes Plan dla swojego działalności gospodarczej w gazecie prawo.net doradcy europejscy stworzyli pomoce naukowe dla wielu rodzaju PKD działalności gospodarczej.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Bydgoszcz »

  Adwokat w Bydgoszczy. Tych z Państwa, którzy potrzebują porady rzetelnego adwokata, zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii Janiny Ogrodowicz. Świadczymy usługi oscylujące w obrębie każdej dziedziny prawa. Do naszych zadań należy m.in.: udzielanie porad, sporządzanie pism procesowych, umów i opinii, reprezentowanie przed sądem, prokuraturą i urzędami w całym kraju czy prowadzenie negocjacji. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, działając dla ochrony jego interesów. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »