Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Pisma oficjalne, urzędowe i prawne. Tutaj znajdziesz niezbędne wzory pism, umów, podań, pozwów, wniosków i innych dokumentów. Gotowe przykłady pomogą Ci w prosty i szybki sposób sporządzić odpowiednie pismo.

Szczegóły strony www.pisma.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pisma.com.pl:

Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 1114

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Windykacja, odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, Rzeszów, za granicą, zakażenia »

  Visumlex sp. z o.o.- firma prawnicza, od 1999 r. specjalizująca się w: windykacja należności, odszkodowania wypadkowe, komunikacyjne, za zakażenia, wypadki w pracy, odszkodowania za wypadki w rolnictwie. Przyjmujemy sprawy bez opłat wstępnych.
  Od początku działalności firmy tj. od 1999 roku zajmujemy się świadczeniem usług prawnych dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w windykacji gospodarczej, odszkodowaniach oraz obsłudze prawnej.
  W wyniku dynamicznego rozwoju w 2007 roku przekształciliśmy się w spółkę kapitałową optymalizując tym samym naszą strukturę organizacyjną .
  Firmę współtworzą wykwalifikowani radcy prawni, prawnicy i ekonomiści. Dzięki kompetentnemu zespołowi możemy oferować usługi najwyższej jakości. Każdego klienta zawsze traktujemy indywidualnie.
  W swojej pracy kierujemy się nie tylko zorientowaniem na efekt ale także etyką biznesową, dyskrecją, zaangażowaniem i rzetelnością.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • WYWALCZ.PL - odszkodowania z wypadku i kontraktu »

  Wywalcz.pl to specjalistyczny portal dotyczący tematyki odszkodowań z wypadku i kontraktu. Portal w jednym miejscu skupia informację i wiedzę umożliwiającą prawidłowe i skuteczne przeprowadzenie postępowania likwidacyjnego o odszkodowanie. Ciekawe artykuły, informacja prawna, opinie specjalistów oraz komentarze użytkowników i ich doświadczenie w uzyskaniu odszkodowania stanowi wyjątkowe źródło pomocy w sprawie o odszkodowanie. Zawarte w serwisie fachowe porady umożliwiają uzyskania odszkodowania za szkodę w samochodzie, motocyklu, domu i za urazy ciała, a także niewykonanie umowy. W portalu można znaleźć odpowiedzi na wszystkie problemy, na jakie mogą się napotkać poszkodowani w wypadku lub poszkodowani przez nierzetelnego kontrahenta.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Marta Madej to młody adwokat, który udziela porad na terenie Szczecina. Strona internetowa powstała w celu informowania o prowadzonej działalności prawnej oraz zakresu usług. Kancelaria Marta Madej oferuje porady obejmujące zakres prawa: karnego, administracyjnego, rodzinnego, spadkowego. Koszt usług prawnych jest dostosowany do możliwości klienta.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Kancelaria adwokacka oferuje swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Do typowych spraw prowadzonych przez kancelarię należą sprawy o rozwód, separację, o podział majątku, sprawy alimentacyjne, o władzę rodzicielską, sprawy spadkowe, o odszkodowania,sprawy z zakresu prawa pracy i prawa karnego i inne.Gwarantujemy naszym Klientom bezwzględne zachowanie tajemnicy adwokackiej oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Świadczymy pomoc prawną także w języku angielskim.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna »

  Z roku na rok przybywa niespłacanych należności, które hamują rozwój wielu przedsiębiorstw. Pomimo tego wiele z nich nie podejmuje zdecydowanych kroków w kierunku odzyskania swoich pieniędzy. Często efektem biernej postawy wierzyciela jest przedawnienie długu i spadek prawdopodobieństwa jego późniejszego odzyskania. Windykacja należności za pośrednictwem firmy windykacyjnej to szansa dla wierzyciela na szybkie odzyskanie swoich pieniędzy. Firma windykacyjna Windykacja Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę i bezzaliczkową windykacja długów powstałych z tytułu obrotu gospodarczego. Spółka działa na rynku windykacyjnym od 2002. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w dochodzeniu roszczeń finansowych dla sektora MSP. Nasza oferta to windykacja na zlecenie lub w ramach umowy cesji wierzytelności. Prowadzimy również skup i sprzedaż wierzytelności na własność. Aktualna oferta sprzedaży znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce - giełda wierzytelności. Świadczymy również usługę prewencyjną (pieczęć prewencyjna, wysyłka monitów, sprawdzenia kontrahentów w BIG).

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny | LEGAL ASSIST »

  Pomoc prawna świadczona przez radcę prawnego polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu porady prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami lub urzędami.W przypadku zlecenia stałej obsługi prawnej, proaktywna postawa prawnika pozwala naszym Klientom Kancelarii skupić się na rozwoju i unikać sytuacji „bez wyjścia”. Relacje z Klientami oparte są na rzetelności i uczciwości, co pozwala na budowę wzajemnego zaufania.Kancelaria Prawna Legal Assist świadczy pomoc prawną w oparciu o najwyższe standardy, kierując się zasadami etyki wynikającymi z Kodeksu Etyki Radcy Prawnego.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Andrzej Świąder »

  Kancelaria Adwokacka Andrzeja Świąder zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i osób indywidualnych.

  Jednym z zasadniczych obszarów działalności Kancelarii jest doradztwo prawne we wszystkich kwestiach mających związek z postępowaniem upadłościowym i naprawczym, a także upadłością konsumencką. Świadczymy pomoc prawną zarówno na etapie poprzedzającym ogłoszenie upadłości jak i na etapie postępowania w przedmiocie ogłoszenia upadłości oraz właściwego postępowania upadłościowego.

  Adwokat Andrzej Świąder posiada również bogate doświadczenie w dziedzinie sądowego postępowania egzekucyjnego oraz prawa egzekucyjnego w administracji, które zdobywał w trakcie praktyki adwokackiej oraz podczas wykonywania funkcji syndyka masy upadłości, zarządcy, nadzorcy sądowego i likwidatora.

  Umożliwia mu to świadczenie usług na najwyższym poziomie merytorycznym przy zachowaniu wysokiego standardu wykonywania zawodu adwokata.

  Zakres usług kancelarii jest dostosowany do aktualnych potrzeb naszych klientów i obejmuje ponadto:

  1.profesjonalne doradztwo prawne dla firm i osób indywidualnych,
  2.bieżącą obsługę działalności gospodarczej,
  3.prowadzenie spraw sądowych w postępowaniu cywilnym i karnym z szczególnym uwzględnieniem spraw karnych gospodarczych,
  4.kompleksową obsługę w zakresie restrukturyzacji i windykacji wierzytelności,
  5.doradztwo w zakresie tworzenia i likwidacji spółek,
  6.prowadzenie spraw o odszkodowania za urządzenia przesyłowe istniejące na nieruchomości,
  7.kompleksową obsługę w zakresie transakcji kupna - sprzedaży nieruchomości.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie procesów »

  Urszula Weiss - Kancelaria Radcy Prawnego Poznań. Zakres usług to: prowadzenia procesów, rozwody, prawo rodzinne, sprawy spadkowe, podział majątku, sprawy o obniżenie lub podwyższenie alimentów, windykacja. Kliknij i sprawdź - zobacz więcej na naszej stronie. Kancelaria w Poznaniu zaprasza - adwokat, prawnik Poznań.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Łódź »

  Kancaleria Adwokacka Łódź zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, obsługą prawną przedsiębiorstw, obsługą prawną spółek. Pracujący w kancelarii doświadczeni adwokaci z zakresu prawa spółek, prawa autorskiego, prawa cywilnego oraz prawa podatkowego zapewniają stałą i fachową pomoc związaną z prowadzeniem działalności gospodarczej.
  Nasza oferta: prawo budowlane, przekształcenie spółki, zakładanie spółek, obsługa prawna spółek, założenie spółki, umowa o roboty budowlane, rejestracja spółek, obsługa prawna przedsiębiorstw.
  Adwokaci Łódź naszej kancelarii realizują swoje usługi osobom prawnym na terenie Polski jak i wspiera przedsiębiorców z dowolnego kraju świata, którzy chcą prowadzić lub prowadzą inwestycje biznesowe w Polsce.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Adwokat Poznań »

  Kancelaria Prawnicza, na ul. Zamkowej 3/5 to zespół specjalistów świadczących kompetentne usługi prawne. Nasza kancelaria obsługuje zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Świadczymy usługi w zakresie m.in: obsługa prawna firm, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo administracyjne, prawo konsumenckie a także odszkodowania. Reprezentujemy naszych klientów w sądach, przygotowujemy niezbędną dokumentację, przygotowujemy umowy licencyjne. Specjalizujemy się w obsłudze przedsiębiorstw. Zespół stanowią doświadczeni fachowcy. Wyznajemy zasadę, dobry radca prawny poznań powinien być skuteczny, doświadczony, rzetelny. Jeśli szukasz fachowej obsługi, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Szanujemy czas każdego klienta dlatego stawiamy na szybkość działalności i efektywność.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »