Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Pisma oficjalne, urzędowe i prawne. Tutaj znajdziesz niezbędne wzory pism, umów, podań, pozwów, wniosków i innych dokumentów. Gotowe przykłady pomogą Ci w prosty i szybki sposób sporządzić odpowiednie pismo.

Szczegóły strony www.pisma.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pisma.com.pl:

Pisma.com.pl - Wzory pism i dokumentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 1308

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedstawiciel Regionalny Votum SA »

  Naszą misją jest być wyjątkowym, poprzez traktowanie klienta tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz skuteczne dochodzenie odszkodowania to główne założenia naszej działalności. Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w zakresie:

  * kompleksowej likwidacji szkody osobowej nawet do 20 lat od wypadku
  * oceny faktycznej zdarzenia i rozmiaru odszkodowania
  * weryfikacji sprawy już prowadzonej
  * kontroli prawidłowości i terminowości decyzji ubezpieczyciela. link texthttp://www.zespolyweselne.pl

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Krosno »

  Kancelarialitkowski.pl to strona przedstawiająca kancelarie prawne adwokata Marka Litkowskiego oraz adwokat Sylwii Stapińskiej. Kancelaria znajduję się w Krośnie, ok 50m od Sądu Rejonowego i Sądu Okręgowego. Działalność kancelarii obejmuje pomoc klientom biznesowym oraz prywatnym w celu realizacji zamierzonych celów - proponujemy zarówno porady, opinie prawne jak i reprezentacje klientów na sali sądowej. Na stronie można zapoznać się z kwalifikacjami adwokatów, szczegółowym zakresem usług oraz skontaktować się z kancelariami.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Wrocław - notariusz Małgorzata Szyszko »

  Kancelaria Notarialna Małgorzata Szyszko - Notariusz Wrocław świadczy następujące usługi wchodzące w zakres czynności notarialnych:
  - sporządza akty notarialne,
  - sporządza poświadczenia,
  - doręcza oświadczenia,
  - spisuje protokoły,
  - sporządza protesty weksli i czeków,
  - przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  - sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  - sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  - sporządza protokóły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia
  - sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Pełen wykaz czynności notarialnych

  Biuro notarialne znajduje się w centrum Wrocławia.
  Adres kancelarii:
  ul. Bałuckiego 4/2,
  50-034 Wrocław

  Notariusz Wrocław - mapa dojazdu

  Kancelaria czynna jest w dni robocze w godzinach 9 - 16.

  Kontakt:
  tel. 071 7967955, 071 7967956
  fax: 071 7967956 wew. 24

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka, Prawnicza Warszawa, Adwokat Dariusz Sztaniszewski Warszawa. »

  Kancelaria adw. Dariusza Staniszewskiego świadczy usługi w zakresie obsługi prawnej osób fizycznych i prawnych - prawo cywilne w tym odszkodowania, skuteczna windykacja długów, prawo rodzinne (rozwody), spadki, prawo karne, prawo pracy, nieruchomości, prawo gospodarcze (analiza umów, kontraktów handlowych). Kancelaria ma siedzibę w Warszawie, ul. Solec 38 lok. 203 - Powiśle; tel. 22 458 23 40. W ramach swojej działalności Kancelaria oferuje szereg usług z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców w szczególności: opiniowanie i sporządzanie umów, porady i opinie prawne, zakładanie spółek, rejestracja w KRS, obsługa prawna spółek, prowadzenie spraw sądowych.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja, odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, Rzeszów, za granicą, zakażenia »

  Visumlex sp. z o.o.- firma prawnicza, od 1999 r. specjalizująca się w: windykacja należności, odszkodowania wypadkowe, komunikacyjne, za zakażenia, wypadki w pracy, odszkodowania za wypadki w rolnictwie. Przyjmujemy sprawy bez opłat wstępnych.
  Od początku działalności firmy tj. od 1999 roku zajmujemy się świadczeniem usług prawnych dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w windykacji gospodarczej, odszkodowaniach oraz obsłudze prawnej.
  W wyniku dynamicznego rozwoju w 2007 roku przekształciliśmy się w spółkę kapitałową optymalizując tym samym naszą strukturę organizacyjną .
  Firmę współtworzą wykwalifikowani radcy prawni, prawnicy i ekonomiści. Dzięki kompetentnemu zespołowi możemy oferować usługi najwyższej jakości. Każdego klienta zawsze traktujemy indywidualnie.
  W swojej pracy kierujemy się nie tylko zorientowaniem na efekt ale także etyką biznesową, dyskrecją, zaangażowaniem i rzetelnością.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria EKB Szczecin »

  EKB Szczecin to przedsiębiorstwo zajmujące się obsługą spraw rachunkowych, księgowych oraz audytów finansowych. Posiadamy doświadczoną kadrę, co gwarantuje satysfakcję każdej firmy, która się do nas zgłosi. Stosowane przez nas metody sprawią, że Twoje finanse będą bezpieczne, a sprawy księgowe, czy rachunkowe będą zrealizowane rzetelnie i solidnie.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przemoc gdzie szukać pomocy »

  Każdego dnia ogromna liczba osób staje się ofiarą przemocy fizycznej jak i psychicznej. W zatrważającym tempie rosną takie zjawiska jak przemoc w rodzinie czy pedofilia, których ofiarami stają się ci najmłodsi. Im najtrudniej jest się uwolnić z rąk oprawcy - w większości przypadków nawet nie wiedzą, gdzie szukać pomocy a nawet często nie zdają sobie sprawy, że taka pomoc im się należy!

  System UJAWNIJ.PL powstał z myślą o wszystkich tych, którzy padli ofiarą przestępstw lub byli ich świadkiem. Pozwala on zgłosić organom ścigania zaistniałe akty łamania prawa. Zgłoszenie to wystarczy przesłać drogą elektroniczną poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie www.ujawnij.pl, który dotrze bezpośrednio do odpowiednich organów publicznych takich jak Policja, Straż Miejska czy Ośrodek Pomocy Społecznej. W ten sposób wyciągamy pomocną dłoń dla tych, którzy tej pomocy potrzebują!

  Powiedzmy stop przemocy! Nie bądźmy bierni na cudzą krzywdę! Pamiętajmy, że brak reakcji i przymykanie oczu na to, co dzieje się za ścianą, w wielu przypadkach kończy się tragedią.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów dr Joanna Paśkiewicz »


  Zawód adwokata polega na świadczeniu pomocy prawnej, udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami.
  Dla obywateli będących w potrzebie uzyskania pomocy prawnej w postaci porady wskazana jest pomoc radcy prawnego bądź adwokata.Odkładanie decyzji o wyborze prawnika jest dla samej sprawy z gruntu niekorzystna.
  Im szybciej bowiem adwokat lub radca prawny zaopiekuje się twoją sprawą, tym wieksze są szansę na to aby sprawa potoczyła się po twojej myśli.
  Pełną ofertę oraz zakres prowadzonych spraw znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.paskiewicz.eu
  Telefon kontaktowy +48 517 191 633.Zapraszamy.
  adwokat sprawy rodzinne rzeszów
  polecany adwokat rzeszów
  znany prawnik rzeszów

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie pism Łódź »

  Jeśli interesują Cię usługi prawnicze, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, radca prawny Łódź czeka na Ciebie! Właśnie u nas znajdziesz pełen profesjonalizm i doświadczoną załogę. Od wielu lat pomagamy pojąć prawo karne Łódź, prawo budowlane Łódź. Zaufało nam wielu klientów, a wśród nich możesz być i Ty! Nasza specjalizacja to windykacja Łódź. Oferujemy pisanie pism Łódź oraz doradztwo z zakresu prawa. Szczegółową ofertę znajdziesz na stronie:abr-kancelaria.pl radca prawny Łódź. Teraz i Tobie możemy pomóc. Nasz największy atut to terminowość. Kancelaria prawna ABR - Rogalski Ziołkiewicz Percha - Radca prawny Łódź i Adwokat Łódź, to zespół profesjonalistów, którzy skutecznie doradzą Państwu w zakresie prawa budowlanego, karnego, administracyjnego, handlowego.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne dla przedsiębiorców »

  Sprawdź i dowiedz się jak Twoja działalność może zyskać i stać się prężnie działającą Firmą. Finanse to Twoja zainteresowanie w gazecie prawo dowiesz się więcej na interesujące Ciebie tematy. Nie zastanawiaj się zacznij z nami zaczynać każdy kolejny ciekawy dzień.


  Gazeta Prawo to znakomite źródło wiedzy, które przez cały tydzień zaspokoi Twoje potrzeby wiedzy. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat giełdy, koniecznie odwiedzaj Gazetę Prawo każdego dnia.
  Jeżeli zaczynasz inwestować doskonale, że przeczytałeś o naszym wydawnictwie. Archiwum materiałów dotyczących Giełdy Papierów Wartościowych, notowań.
  Wskażemy Tobie drogę przez zawiły i fascynujący dział Giełdy, inwestowania. Gazeta prawo to również skarbnica wiedzy na tematy związane z oszczędzaniem i pomnażaniem kapitału. Nasi Doradcy przygotowują rankingi najciekawszych inwestycji, które oferują nam polskie banki .
  Masz firmę i interesują Cię dotację unijne oraz dofinansować swoją firmę w gazecie prawo, wiele materiałów na temat, gdzie można pozyskać dane dofinansowanie. Zastanawiasz się jak napisać Biznes Plan dla swojego działalności gospodarczej w gazecie prawo.net doradcy europejscy stworzyli pomoce naukowe dla wielu rodzaju PKD działalności gospodarczej.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »