JOANNA CHOJECKA-ZYCH usg przezciemiączkowe

Prywatna Przychodnia Lekarska z Warszawy rozpoczęła swoją aktywność w 1990 roku. Realizujemy badania USG i konsultacje specjalistów, jakie są najbardziej potrzebne we współczesnej medycynie. Wszelkie badanie otrzymuje opis, a doktor udziela wiadomości. Nasze badania wykonywane są na sprzęcie LOGIQ P-6. Przychodnia przystosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazd dla niepełnosprawnych). W związku ze zmianami w systemie finansowania, od 1 stycznia 2012 roku nie przeprowadzamy już badań Doppler Duplex w ramach bezpośredniej umowy z NFZ, tylko w ramach umów z przychodniami. Współpracujemy z przychodnią zajmującą się terapią Fizjo-Med Poland. Rejestracji można dokonać osobiście bądź telefonicznie. Więcej informacji opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony www.gabinetusg.com.pl:

Podlinkuj stronę www.gabinetusg.com.pl:

JOANNA CHOJECKA-ZYCH usg przezciemiączkowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stomatolog Wrocław - Leśnickie Centrum Stomatologiczne »

  Strona gabinetu stomatologicznego we Wrocławiu ( osiedle Leśnica)

  W Leśnickim Centrum Stomatologicznym zapewniamy komfort, bezpieczeństwo i miłą atmosferę. Każdy z Państwa jest obsłużony profesjonalnie i według indywidualnych potrzeb. Dzięki wysokiej jakości usług bardzo szybko powiększa się grono naszych zadowolonych pacjentów.

  Jest to nowocześnie i komfortowo wyposażona placówka stomatologiczna przy ulicy Dolnobrzeskiej, przystosowana do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Pomieszczenia w Centrum są klimatyzowane co zapewnia odpowiedni komfort dla pacjentów i lekarzy stomatologów.
  Do dyspozycji pacjentów jest duża, wygodna poczekalnia. Czekając na wizytę można skorzystać z chłodnych, zimnych i gorących napoi. Od samego początku głównym celem Centrum stomatologii jest zapewnienie pacjentom najwyższej jakości usług oraz profesjonalna i troskliwa opieka lekarska. Personel LCS łączy doświadczenie zawodowe z postępem i nowoczesnością. Podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych wykładach, szkoleniach i konferencjach.

  Pojawił się ból zęba?
  Skorzystaj z porad na stronie przygotowanych przez lekarza dentystę Jarosława Żochowskiego - Stomatologa z wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Venavita - Specjalistyczny Ośrodek Leczenia Żylaków w Poznaniu »

  Informacje dotyczące Specjalistycznego Ośrodka Leczenia żylaków - Venavita, jak i również obszerny zbiór informacji na temat diagnostyki i leczenia chorób żył i naczyń limfatycznych. Celem naszego działania jest diagnozowanie i leczenie chorób żył według najnowszych światowych osiągnięć w dziedzinie flebologii oraz zgodnie z zaleceniami Międzynarodowej Unii Flebologicznej i Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Urolog Katowice dr hab. n. med. Wojciech Szewczyk »

  Docent Szewczyk, urolog, asystent Klinicznego Oddziału Urologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Oddział mieści się w szpitalu im.Św. Elżbiety w Sosnowcu (dawny Szpital Górniczy) - porady, USG, operacje, wizyty domowe.Porady urologiczne w oparciu na najnowsze doniesienia medyczne krajowe i światowe, stałe uaktualnianie wiedzy, badanie USG dróg moczowych i prostaty, biopsja prostaty oraz możliwość drobnych operacji na miejscu: operacje stulejki, operacje krótkiego wędzidełka, punkcje wodniaka jądra.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Implantologia bielsko »

  Wiemy jak ważny jest idealny uśmiech - Agata Roztoczyńska - stomatolog i dentysta Bielsko Biała. Gabinet Stomatologiczny - piękne i zdrowe zęby to nasza specjalizacja. Lampowe wybielanie zębów - Lampą Zoom Advanced Power - Całkowicie bezpieczny i najbardziej efektywny system. Stomatologia estetyczna i dziecięca, implantologia, endodoncja i protetyka. Także konsultacje, chirurgia stomatologiczna i leczenie kanałowe. Dentysta stomatolog zaprasza na wybielanie zębów - Bielsko-Biała. Indywidualny dobór koloru w pracowni protetycznej - wkłady, nakłady idealne dopasowanie wypełnienia do naturalnego koloru. Licówki porcelanowe i ceramiczne, korony pełnoceramiczne, korony teleskopowe a dla dzieci wypełnienie kolorowe z brokatem Twinky Star. Stomatolodzy zapraszają - zadowolenie Pacjenta jest dla nas bardzo ważne dlatego współpracujemy z najlepszymi technikami.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wideokonsultacje medyczne »

  Centrum Telemedyczne Qzdrowiu.pl - pierwszy w Polsce portal udostępniający wideokonsultacje medyczne online. Przekonaj się do tego, że z lekarzem można się kontaktować również przez internet. W końcu żyjemy już w XXI wieku. Strona jako jedna z niewielu umożliwia połączenie się z lekarzem przez kamerkę internetową i dowiedzieć się co mogą zrobić, by poprawić swoje zdrowie.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja łódź »

  W przychodni Kalmia można wykonać m. in. rehabilitację i masaż, testy alergiczne, jak również można zasięgnąć podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacji specjalistycznej, USG, stomatologi czy zrobić szczepienie. Kalmia znajduje się w Łodzi. Przychodnia powstała w 2001 roku. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kalmia" oprócz podstawowej opieki zdrowotnej oferuje również porady lekarzy specjalistów. Aktualnie można uzyskać konsultację neurologa, okulisty, kardiologa i specjalisty rehabilitacji.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polska przychodnia w Londynie »

  Strona internetowa polskiej przychodni w wielkiej Brytanii. Za pośrednictwem naszego serwisu internetowego możecie Państwo umówić się na wizytę do dowolnego specjalisty jak również do lekarza ogólnego. Na naszej stronie dostępny jest również szczegółowy opis wszystkich specjalizacji lekarskich. Gorąco polecamy się.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • EURO-KLINIKA Proktolog katowice »

  Euro-Klinika to nowoczesny i kompleksowy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Siemianowicach Śląskich. Wszystkim swoim klientom gwarantuje najwyższej jakości usługi przeprowadzane przez profesjonalny zespół specjalistów. Funkcjonuje na rynku od wielu lat dzięki czemu posiada wiele pozytywnych referencji, a także wielu dozwolonych z oferowanych usług pacjentów. Zapewnia szybkie i proste telefoniczne ustalenia terminu wizyty, a także gwarantuje dyskrecję w często kłopotliwych intymnych sytuacjach. Dodatkową zaletą są konkurencyjne ceny oraz szereg usług wykonywanych w ramach NFZ. Indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz dyskrecja i poczucie bezpieczeństwa, to wszystko zapewnia Euro-Klinika. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika chirurgii plastycznej »

  Chirurg plastyczny z Krakowa dostrzegł ciekawe zjawisko takie jak uzależnienie od operacji plastycznych. Większość osób uważa, że uzależnić można się od palenia, picia wyskokowych napojów czy narkotyków. Prawda jest taka, że uzależnić się można od prawie wszystkiego. Chirurg plastyczny z Krakowa tłumaczy, że nie jest to jednorazowy incydent, aby zrobić sobie operacje plastyczną tylko jest to systematyczne korzystanie z kliniki chirurgii plastycznej. W tym przypadku nie chodzi już o to, aby udzielać pomocy osobom z wadami wyglądu, którym ciężko się egzystuje w grupie ludzi i operacja plastyczna jest ich ostatnią receptą. Grupy ludzi będące w nałogu od chirurgii plastycznej obserwują w sobie sporo niedoskonałości a operacja plastyczna jest tylko zaspokojeniem chwilowej zachcianki. Chirurg plastyczny z Krakowa tłumaczy, że takaradość po operacji plastycznej po krótkim okresie mija i osoby znowu pożądają coś w sobie ulepszyć. Może to przeciągać się bardzo długo. Można korzystać z wielu operacji plastycznych w niedużych przestrzeniach czasowych. Istotnym detalem jest uświadomić sobie, że ma się problem z nałogiem. Chirurg plastyczny z Krakowa konfrontuje uzależnienie od operacji plastycznych do uzależnienia od zakupów. Przez krótki okres czasu zaspokaja się swoje zachcianki. Tylko bluzkę ze sklepu schowa się się do szafy po czasie, a efektu chirurgii plastycznej nie zmieni się. Przez to, że wiele ludzi skarży się na nałogi od operacji plastycznych, w swojej klinice chirurgii plastycznej chirurg plastyczny często wyczula pacjentów i objaśnia, jakie mogą być następstwa operacji plastycznej w Krakowie.

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • OLEK-HRAB K., DR NAUK MED dermatolog poznań »

  Działalność Specjalistycznego gabinetu dermatologicznego dr nauk med. Karoliny Olek-Hrab w Poznaniu obejmuje dermatologię i wenerologię, jak również zabiegi medycyny estetycznej. Cały czas rozszerzamy naszą ofertę, co skutkuje kompleksową pomocą dla każdego pacjenta. Odpowiedzialne i indywidualne podejście do Państwa problemów jest kluczem do efektywnego leczenia, wobec tego ufa nam coraz więcej osób. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów pracujemy systematycznie nad poszerzaniem zakresu kompetencji. W trosce o Państwa zdrowie wykorzystujemy tylko produkty najlepszych marek i stosujemy nowoczesne metody leczenia. Na stronie internetowej są wszystkie informacje:

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »