JOANNA CHOJECKA-ZYCH usg przezciemiączkowe

Prywatna Przychodnia Lekarska z Warszawy rozpoczęła swoją aktywność w 1990 roku. Realizujemy badania USG i konsultacje specjalistów, jakie są najbardziej potrzebne we współczesnej medycynie. Wszelkie badanie otrzymuje opis, a doktor udziela wiadomości. Nasze badania wykonywane są na sprzęcie LOGIQ P-6. Przychodnia przystosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazd dla niepełnosprawnych). W związku ze zmianami w systemie finansowania, od 1 stycznia 2012 roku nie przeprowadzamy już badań Doppler Duplex w ramach bezpośredniej umowy z NFZ, tylko w ramach umów z przychodniami. Współpracujemy z przychodnią zajmującą się terapią Fizjo-Med Poland. Rejestracji można dokonać osobiście bądź telefonicznie. Więcej informacji opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony www.gabinetusg.com.pl:

Podlinkuj stronę www.gabinetusg.com.pl:

JOANNA CHOJECKA-ZYCH usg przezciemiączkowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stomatolog Wrocław - Leśnickie Centrum Stomatologiczne »

  Strona gabinetu stomatologicznego we Wrocławiu ( osiedle Leśnica)

  W Leśnickim Centrum Stomatologicznym zapewniamy komfort, bezpieczeństwo i miłą atmosferę. Każdy z Państwa jest obsłużony profesjonalnie i według indywidualnych potrzeb. Dzięki wysokiej jakości usług bardzo szybko powiększa się grono naszych zadowolonych pacjentów.

  Jest to nowocześnie i komfortowo wyposażona placówka stomatologiczna przy ulicy Dolnobrzeskiej, przystosowana do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Pomieszczenia w Centrum są klimatyzowane co zapewnia odpowiedni komfort dla pacjentów i lekarzy stomatologów.
  Do dyspozycji pacjentów jest duża, wygodna poczekalnia. Czekając na wizytę można skorzystać z chłodnych, zimnych i gorących napoi. Od samego początku głównym celem Centrum stomatologii jest zapewnienie pacjentom najwyższej jakości usług oraz profesjonalna i troskliwa opieka lekarska. Personel LCS łączy doświadczenie zawodowe z postępem i nowoczesnością. Podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych wykładach, szkoleniach i konferencjach.

  Pojawił się ból zęba?
  Skorzystaj z porad na stronie przygotowanych przez lekarza dentystę Jarosława Żochowskiego - Stomatologa z wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Venavita - Specjalistyczny Ośrodek Leczenia Żylaków w Poznaniu »

  Informacje dotyczące Specjalistycznego Ośrodka Leczenia żylaków - Venavita, jak i również obszerny zbiór informacji na temat diagnostyki i leczenia chorób żył i naczyń limfatycznych. Celem naszego działania jest diagnozowanie i leczenie chorób żył według najnowszych światowych osiągnięć w dziedzinie flebologii oraz zgodnie z zaleceniami Międzynarodowej Unii Flebologicznej i Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usg 4d Warszawa, badania wyrobów kosmetycznych i chemii gospodarczej »

  IZIS TO KOSMETYCZNO-LEKARSKA SPÓŁDZIELNIA PRACY

  Zapraszamy na nasza stronę;
  www.izis.waw.pl

  Świadczymy usługi kosmetyczno lekarskie:
  Laboratorium badań wyrobów kosmetycznych i chemii gospodarczej.
  USG narządów wewnętrznych. Dysponujemy urządzeniem Nowej generacji:
  cyfrowym aparatem 4D Toshiba Xario XG
  EKG
  EEG
  Wykonujemy badania kierowców
  Pracownie przychodni Izis:
  Pracownia Bakteriologii, Analityki Ogólnej, hematologii, Biochemii, Mikologii.

  ul.Chmielna 4 00-020 Warszawa
  zaklad23@izis.waw.pl
  kosmetyki@izis.waw.pl
  22 827-83-99
  22 826-47-61

  Data dodania: 05 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdrój24, sanatoria, uzdrowiska, pensjonaty, hotele »

  Zdrój24 serwis informacyjny. Wszystkie Uzdrowiska polskie w jednym miejscu. Rezerwacja miejsc w sanatoriach, pensjonatach i hotelach. Poradnik kuracjusza oraz forum dostarczają maximum wiedzy kuracjuszom. Wyszukiwarka wolnych miejsc. Możliwość rezerwacji sanatorium, uzdrowiska hotelu bez ruszania się z domu.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog kraków »

  Dermatologia to dyscyplina sztuki lekarskiej, która zajmuje się nie prawidłowościami cery i jej przydatków. Dla przykładu przychodnia dermatologiczna w krakowie zajmuje się sprawami karnacji takimi jak trądzik młodzieńczy, piegi, piętna, plamki czy przesadne wypadanie włosów bądź łuszczycą. O ile więc masz dojmujący problem ze cerą, musisz skontaktować się z lekarzem specjalistą .Jeżeli potrzebujesz rekomendowanego i docenianego specjalistę napiszże w Yahoo frazę dobry dermatolog - Kraków. Pozyskasz adresy i telefony medyków, którzy mają biegłość w uzdrawianiu niedogodności cery. Lekarz dermatolog - Kraków może mieć swój pokój przyjęć lub może przyjmować w szpitalu. We wszystkich większych miastach egzystują poradnie dermatologiczne. Dermatolog - Kraków winien wykonać rozmowę oraz zrealizować badanie fizykalne. Celem badania fizykalnego jest zdefiniowanie lokalizacji metamorfoz skórnych, ich typu, rozległości oraz dostrzeganych uciążliwości. Lekarzy dermatologów, którzy przyjmują prywatnie jest wielu.Poniekąd każdy gabinet dermatologiczny - Kraków ma swoją witrynę, na której odszukasz informacje w sprawie godzin przyjęć chorych oraz możliwości zapisania się na wizytę lekarską.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sesje terapeutyczne »

  Gabinet psychologiczny oraz terapeutyczny - psychoterapia i pomoc psychologiczna przy zaburzeniach i problemach. Anna Antkowiak - członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej, bogate doświadczenie zawodowe i staże kliniczne. Pomoc w zaburzeniach - spotkania na ulicy Marcelińskiej w Ponznaiu. Psycholog Poznań, woj. wielkopolskie - konsultacja i porady psychologiczne, pomoc psychologiczna, sesja terapeutyczna, typowa terapia par i indywidualna, profesjonalna diagnoza osobowości a także intelektu (poznaj swoje Iq). Trudne emocje przeżywa każdy - gdy jednak jest ich za dużo to ciężko samemu sobie z nimi poradzić. Anna Antkowiak zaprasza na sesje terapeutyczne CBT - psycholog i psychoterapeuta Poznań, Wielkopolska.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania NFZ Kraków »

  Zadbaj o swoje zdrowie wraz Przychodnią Specjalistyczną Ars-Medica NZOZ Kraków! Lekarze specjaliści Kraków NZOZ Ars-Medica od lat cieszą się dużym autorytetem ze względu na rozległą i nowoczesną wiedzę medyczną, która w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem pozwala zapewnić pacjentów usługi odpowiedniej jakości. Przychodnia w Krakowie Ars-Medica NZOZ Kraków to ośrodek zdrowia, który zapewnia swoim pacjentom dobre samopoczucie. Lekarze w Krakowie są dostępni w różnych ośrodkach zdrowia, lecz nie zawsze świadczone są usługi w ramach NFZ, w Przychodni Ars-Medica NZOZ Kraków usługi na NFZ są możliwe, m. in. badania NFZ Kraków. Posiada własne gabinety lekarskie Kraków NZOZ Ars-Medica (np. gabinet laseroterapii), a także poradnie specjalistyczne Kraków NZOZ Ars-Medica, m. in. poradnię ginekologiczną czy medycyny pracy. Lekarze NFZ Kraków Ars-Medica NZOZ Kraków traktują swoich pacjentów z należytą dokładnością, rzetelnością i odpowiedzialnością. Przychodnia specjalistyczna Ars-Medica NZOZ Kraków działa w oparciu o ustawę o Zakładach Opieki Zdrowotnej i rejestr prowadzony przez Wojewodę Małopolskiego. Przychodnia w Krakowie Ars-Medica NZOZ Kraków jest prywatną Przychodnią Specjalistyczno-Zabiegową działającą od 1993 roku. Badania lekarskie Kraków Ars-Medica NZOZ Kraków wykonywane są przez lekarzy specjalistów, w tym badania NFZ Kraków to miasto pełne ośrodków zdrowia, jednak nie wszystkie są tak konkurencyjne jak Przychodnia Kraków Ars-Medica NZOZ Kraków. Wszyscy lekarze Kraków NZOZ Ars-Medica to doświadczeni i wybitni lekarze szpitali krakowskich. Przychodnie Kraków Ars-Medica NZOZ Kraków zapraszają zarówno pacjentów indywidualnych, jak i zbiorowych, osoby prywatne i instytucje. Badania NFZ Kraków NZOZ Ars-Medica wykonują kompetentni lekarze specjaliści Kraków NZOZ Ars-Medica. Nie wiele przychodni może pochwalić się tak doskonałą lokalizacją, jak Przychodnia Kraków Ars-Medica NZOZ Kraków – przychodnia centrum Kraków.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny Lublin »

  Rezonans magnetyczny przydatny jest w diagnostyce chorób mózgu i kręgosłupa oraz wszystkich struktur tworzących stawy.
  Rezonans magnetyczny jest również znakomitą metodą uzupełniającą (po wykonaniu zdjęcia Rtg, USG, tomografii komputerowej) w niektórych schorzeniach narządów klatki piersiowej, jamy brzusznej, miednicy mniejszej.
  Przewagą badania rezonansu magnetycznego nad innymi metodami diagnostycznymi jest znakomita zdolność obrazowania tkanek miękkich i zmian w ich obrębie (również naczyń krwionośnych) oraz możliwość uzyskania obrazów warstw poszczególnych części ciała w dowolnie wybranej płaszczyźnie.

  Przeciwwskazaniem do wykonywania badania są: ciąża, klaustrofobia, waga powyżej 120kg, metale w ciele pacjenta
  Przed badaniem nie należy nic jeść ani pić (1 godzina przed).

  Informacje o badaniu w Luxmed Lublin:
  - na badanie konieczne jest skierowanie
  - godziny wykonywania badań: 8:00 – 18:00
  - czas oczekiwania na badanie i na wynik – do 2 dni roboczych

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podwiązanie nasieniowodów »

  Wazektomia to zabieg chirurgiczny, który polega na podwiązaniu nasieniowodów. Jest to bardzo skuteczna i najtańsza metoda antykoncepcji dla mężczyzn. Metody antykoncepcji dla mężczyzn, codziennie ulegają polepszaniu aby zapewnić im najwyższą skuteczność przy bardzo małych konsekwencjach. Antykoncepcja dla mężczyzn jest dziedziną porównywalnie rozwiniętą jak antykoncepcja dla dziewczyn tylko mniej się o niej pisze. Jednak od parunastu miesięcy, skuteczność metod antykoncepcji dla mężczyzn budzi coraz większe zainteresowanie.do gabinetów lekarskich przychodzi coraz więcej mężczyzn aby spytać jaka antykoncepcja jest najlepsza. Lekarze proponują głownie zabieg wazektomi czyli sterylizację mężczyzn. Podwiązywanie nasieniowodów wykonuję się u zainteresowanego ze znieczuleniem miejscowym, co oznacza, żemężczyzna jest podczas operacji przytomny. Zabiegtrwa około 20 minut, ale doktor zaleca mężczyźnie godzinny pobyt w szpitalu. Głównąkorzyścią sterylizacji nasieniowodów jest bardzo wysoka efektywność tej metody, co prowadzi do usunięcia lęku przed zajściem w ciążę. Wazektomia nie wpływa także na predyspozycje seksualne oraz na ogólny stan zdrowia mężczyzny. Poprzez zdecydowanie się na podwiązywania nasieniowodów można także przestać stosowania innych metod antykoncepcji bo nie jest już to konieczne. Pod względem ekonomicznym, wazektomia również jest bardzo dobrąmetodą antykoncepcji, bo jest tania. Płaci się tylko jednorazowo. minus w zasadzie jest tylko jedna. W sytuacji, gdyby mężczyzna zechciał jednak mieć potomstwo to operacja odwrócenia wazektomi nie zawszefinalizuje się sukcesem a jego cena jest ogromna.

  Data dodania: 13 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wybierz EuroMediCare »

  Schorzenia stawów to nie przelewki. Dlatego najlepiej jest postawić na najlepszą opiekę medyczną i wiedzę specjalistów, którzy znają się na najdrobniejszych szczegółach w tej dziedzinie. Warto zdecydować się na EuroMediCare, gdzie możesz liczyć na szybkie i profesjonalne wykonanie takich badań jak rezonans magnetyczny. Cennik jest niewygórowany. Staramy się za wszelką cenę sprostać oczekiwaniom i nadziejom Klientów.

  W naszej placówce wykonasz zatem bez problemu rezonans magnetyczny kolana i wiele innych badań. Możesz liczyć na fachową troskę oraz pełne zaangażowanie ze strony personelu. Wiedza, kompetencje oraz najnowsze wyposażenie zaawansowane technologicznie pozwolą Ci długo cieszyć się dobrym zdrowiem i ruchem.

  Zajmujemy się także innymi dziedzinami. Wśród naszych oddziałów znajdują się m.in. Oddział Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, Plastycznej, Onkologicznej czy Laparoskopowej. Zajmujemy się również nowoczesną ginekologią oraz leczeniem otyłości. Bez względu na to czy w grę wchodzi poważna operacja czy też zabieg taki, jak korekta nosa, cena obejmuje pełną opiekę specjalistów, zaangażowanie oraz najnowsze metody leczenia.

  Masz tego rodzaju problemy ze zdrowiem? Zgłoś się do nas. EuroMediCare to najsensowniej wydane pieniądze w życiu.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »