JOANNA CHOJECKA-ZYCH usg przezciemiączkowe

Prywatna Przychodnia Lekarska z Warszawy rozpoczęła swoją aktywność w 1990 roku. Realizujemy badania USG i konsultacje specjalistów, jakie są najbardziej potrzebne we współczesnej medycynie. Wszelkie badanie otrzymuje opis, a doktor udziela wiadomości. Nasze badania wykonywane są na sprzęcie LOGIQ P-6. Przychodnia przystosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazd dla niepełnosprawnych). W związku ze zmianami w systemie finansowania, od 1 stycznia 2012 roku nie przeprowadzamy już badań Doppler Duplex w ramach bezpośredniej umowy z NFZ, tylko w ramach umów z przychodniami. Współpracujemy z przychodnią zajmującą się terapią Fizjo-Med Poland. Rejestracji można dokonać osobiście bądź telefonicznie. Więcej informacji opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony www.gabinetusg.com.pl:

Podlinkuj stronę www.gabinetusg.com.pl:

JOANNA CHOJECKA-ZYCH usg przezciemiączkowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usg 4d Warszawa, badania wyrobów kosmetycznych i chemii gospodarczej »

  IZIS TO KOSMETYCZNO-LEKARSKA SPÓŁDZIELNIA PRACY

  Zapraszamy na nasza stronę;
  www.izis.waw.pl

  Świadczymy usługi kosmetyczno lekarskie:
  Laboratorium badań wyrobów kosmetycznych i chemii gospodarczej.
  USG narządów wewnętrznych. Dysponujemy urządzeniem Nowej generacji:
  cyfrowym aparatem 4D Toshiba Xario XG
  EKG
  EEG
  Wykonujemy badania kierowców
  Pracownie przychodni Izis:
  Pracownia Bakteriologii, Analityki Ogólnej, hematologii, Biochemii, Mikologii.

  ul.Chmielna 4 00-020 Warszawa
  zaklad23@izis.waw.pl
  kosmetyki@izis.waw.pl
  22 827-83-99
  22 826-47-61

  Data dodania: 05 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Implantologia bielsko »

  Wiemy jak ważny jest idealny uśmiech - Agata Roztoczyńska - stomatolog i dentysta Bielsko Biała. Gabinet Stomatologiczny - piękne i zdrowe zęby to nasza specjalizacja. Lampowe wybielanie zębów - Lampą Zoom Advanced Power - Całkowicie bezpieczny i najbardziej efektywny system. Stomatologia estetyczna i dziecięca, implantologia, endodoncja i protetyka. Także konsultacje, chirurgia stomatologiczna i leczenie kanałowe. Dentysta stomatolog zaprasza na wybielanie zębów - Bielsko-Biała. Indywidualny dobór koloru w pracowni protetycznej - wkłady, nakłady idealne dopasowanie wypełnienia do naturalnego koloru. Licówki porcelanowe i ceramiczne, korony pełnoceramiczne, korony teleskopowe a dla dzieci wypełnienie kolorowe z brokatem Twinky Star. Stomatolodzy zapraszają - zadowolenie Pacjenta jest dla nas bardzo ważne dlatego współpracujemy z najlepszymi technikami.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania Prenatalne Sosnowiec »

  Gabinet Zabiegowy, Lekarz Dyżurny Sosnowiec - NZOZ Centrum Medyczne Sante - najwyższy standard obsługi. Specjalistyczne usługi realizowane w ramach umowy z NFZ i prywatnie - świadczenia udzielane ze skierowaniem i bez skierowania. Przychodnia leakrska zaprasza - endokrynolog, neurolog, dermatolog, kardiolog, diabetolog, ginekolog Sosnowiec. Też inni specjalości - reumatolog, chirurg, proktolog, okulista, laryngolog - iniekcje, biopsja prostaty, cytologia i inne usługi. Zapraszamy na USG i badania prenatalne - opieka zdrowotna (lekarz rodzinny), biopsja prostaty, iniekcje, cytologia, medycyna podróży, szczepienia, medycyna pracy i badania kierowców. Poradnia specjalistyczna - W ofercie też badania Laboratoryjne (Katowice, Sosnowiec, Śląsk).

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania, Psychotesty, Psycholog Stalowa Wola »

  Pracownia Psychologii Pracy Bomi wykonuje badania dla kierowców samochodów osobowych oraz ciężarowych wraz z psychotestami. Operatorów wózków widłowych, sprzętu budowlanego, dźwigów oraz suwnic. Dodatkowo zajmujemy się wykonywaniem badań kadry kierowniczej, dla osób posiadających oraz starających się o pozwolenie na broń, osób pracujących na wysokościach, pracowników transportu kolejowego, elektryków pracujących pod napięciem oraz osób pracujących na wysokości.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polska przychodnia w Londynie »

  Strona internetowa polskiej przychodni w wielkiej Brytanii. Za pośrednictwem naszego serwisu internetowego możecie Państwo umówić się na wizytę do dowolnego specjalisty jak również do lekarza ogólnego. Na naszej stronie dostępny jest również szczegółowy opis wszystkich specjalizacji lekarskich. Gorąco polecamy się.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Opole – rehabilitacja pooperacyjna – Centrum HAFS »

  Zapraszamy do naszego Centrum Rehabilitacyjnego HAFS mieszczącego się w Opolu. Jesteśmy grupą fizjoterapeutów zajmującą się wszelkimi problemami bólowymi. Specjalizujemy się w trudnych przypadkach i mamy na tym polu szerokie doświadczenie.

  W naszej ofercie rehabilitacji mamy m.in. terapię ostrych i przewlekłych zespołów bólowych, rehabilitację pourazową i pooperacyjną, rehabilitację dzieci, rehabilitację neurologiczną oraz terapię falami uderzeniowymi.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny Lublin »

  Rezonans magnetyczny przydatny jest w diagnostyce chorób mózgu i kręgosłupa oraz wszystkich struktur tworzących stawy.
  Rezonans magnetyczny jest również znakomitą metodą uzupełniającą (po wykonaniu zdjęcia Rtg, USG, tomografii komputerowej) w niektórych schorzeniach narządów klatki piersiowej, jamy brzusznej, miednicy mniejszej.
  Przewagą badania rezonansu magnetycznego nad innymi metodami diagnostycznymi jest znakomita zdolność obrazowania tkanek miękkich i zmian w ich obrębie (również naczyń krwionośnych) oraz możliwość uzyskania obrazów warstw poszczególnych części ciała w dowolnie wybranej płaszczyźnie.

  Przeciwwskazaniem do wykonywania badania są: ciąża, klaustrofobia, waga powyżej 120kg, metale w ciele pacjenta
  Przed badaniem nie należy nic jeść ani pić (1 godzina przed).

  Informacje o badaniu w Luxmed Lublin:
  - na badanie konieczne jest skierowanie
  - godziny wykonywania badań: 8:00 – 18:00
  - czas oczekiwania na badanie i na wynik – do 2 dni roboczych

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Warszawa Praga »

  Centrum Stomatologii Estetycznej Dental Progress to rzetelna klinika stomatologiczna, która pracowała na zaufanie wśród pacjentów przez ponad dwadzieścia lat. Zespół doskonale wykwalifikowanych dentystów zapewnia zabiegi z chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, protetyki, estetyki i nie tylko. Leczymy dokładnie, szybko, bezboleśnie (dzięki terapii ozonowej) i w przyjaznej atmosferze. Mali pacjenci z chęcią przyjdą ponownie . Oferujemy bardzo rozsądne ceny. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika chirurgii plastycznej »

  Chirurg plastyczny z Krakowa dostrzegł ciekawe zjawisko takie jak uzależnienie od operacji plastycznych. Większość osób uważa, że uzależnić można się od palenia, picia wyskokowych napojów czy narkotyków. Prawda jest taka, że uzależnić się można od prawie wszystkiego. Chirurg plastyczny z Krakowa tłumaczy, że nie jest to jednorazowy incydent, aby zrobić sobie operacje plastyczną tylko jest to systematyczne korzystanie z kliniki chirurgii plastycznej. W tym przypadku nie chodzi już o to, aby udzielać pomocy osobom z wadami wyglądu, którym ciężko się egzystuje w grupie ludzi i operacja plastyczna jest ich ostatnią receptą. Grupy ludzi będące w nałogu od chirurgii plastycznej obserwują w sobie sporo niedoskonałości a operacja plastyczna jest tylko zaspokojeniem chwilowej zachcianki. Chirurg plastyczny z Krakowa tłumaczy, że takaradość po operacji plastycznej po krótkim okresie mija i osoby znowu pożądają coś w sobie ulepszyć. Może to przeciągać się bardzo długo. Można korzystać z wielu operacji plastycznych w niedużych przestrzeniach czasowych. Istotnym detalem jest uświadomić sobie, że ma się problem z nałogiem. Chirurg plastyczny z Krakowa konfrontuje uzależnienie od operacji plastycznych do uzależnienia od zakupów. Przez krótki okres czasu zaspokaja się swoje zachcianki. Tylko bluzkę ze sklepu schowa się się do szafy po czasie, a efektu chirurgii plastycznej nie zmieni się. Przez to, że wiele ludzi skarży się na nałogi od operacji plastycznych, w swojej klinice chirurgii plastycznej chirurg plastyczny często wyczula pacjentów i objaśnia, jakie mogą być następstwa operacji plastycznej w Krakowie.

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA PŁOŃSK diagnostyka okulistyczna płońsk »

  Istniejący od wielu lat gabinet okulistyczny w miejscowości Płońsk zajmuje się kompleksową diagnostyką okulistyczną a także leczeniem chorób oczu osób dorosłych oraz dzieci. Ten nowocześnie oraz funkcjonalnie wyposażony gabinet okulistyczny kierowany jest przez specjalistę - lekarza medycyny okulistę Agnieszkę Koziak. Zajmujemy się diagnostyką a także leczeniem chorób narządu wzroku, gwarantując najnowsze i tylko sprawdzone metody leczenia. Nasi pacjenci traktowani są w sposób komfortowy i profesjonalny. Prowadzimy również profilaktyczne badania pracownicze i dla kierowców, na jakie serdecznie zapraszamy, zaś więcej na temat naszej aktywności możecie Państwo przeczytać na tej stronie internetowej:

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »