JOANNA CHOJECKA-ZYCH usg przezciemiączkowe

Prywatna Przychodnia Lekarska z Warszawy rozpoczęła swoją aktywność w 1990 roku. Realizujemy badania USG i konsultacje specjalistów, jakie są najbardziej potrzebne we współczesnej medycynie. Wszelkie badanie otrzymuje opis, a doktor udziela wiadomości. Nasze badania wykonywane są na sprzęcie LOGIQ P-6. Przychodnia przystosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazd dla niepełnosprawnych). W związku ze zmianami w systemie finansowania, od 1 stycznia 2012 roku nie przeprowadzamy już badań Doppler Duplex w ramach bezpośredniej umowy z NFZ, tylko w ramach umów z przychodniami. Współpracujemy z przychodnią zajmującą się terapią Fizjo-Med Poland. Rejestracji można dokonać osobiście bądź telefonicznie. Więcej informacji opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony www.gabinetusg.com.pl:

Podlinkuj stronę www.gabinetusg.com.pl:

JOANNA CHOJECKA-ZYCH usg przezciemiączkowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tradycyjna medycyna chińska i akupunktura »

  Serwis poświęcony tradycyjnej medycynie mongolskiej, medycynie chińskiej, medycynie tybetańskiej oraz medycynie naturalnej, akupunkturze i ziołolecznictwu chińskiemu i tybetańsko-mongolskiemu.Specjalizujemy się w bezpiecznych, skutecznych i profesjonalnych zabiegach akupunktury w każdej postaci. Nasi specjaliści to jedynie wykwalifikowana kadra medyczna pod kierownictwem pani profesor Enkhjargal Dovchin. Pani Dovchin posiada tytuł profesora klinicznego.Podajemy przykładowy cennik zabiegów akupunktury w Gabinecie Medycyny Naturalnej przy ul. Czerniakowskiej 28A w Warszawie.Cennik akupunktury:pierwsza wizyta 60 złwizyta kontrolna 0 złdiagnostyka akupunkturowa 60 złakupunktura na ciało 40 złakupunktura i ogrzewanie lampami solux 50 złakupunktura i bańki ogniowe 50 złelektroakupunktura 50 złakupunktura i magnetostymulator 50 złakupunktura antynikotynowa 180 złakupunktura odchudzająca 40 złakupunktura na poprawę przemiany materii 25 złakupunktura lecznicza 40 złakupunktura na nerwy 40 złakupunktura na bóle 40 złakupunktura dłoni 40 złakupunktura kosmetyczna twarzy 100 złigły do akupunktury w cenieZachęcamy do zapoznania się z książką prof. Enkhjargal Dovchin:"W Cztery Oczy z Medycyna Naturalną Dalekiego Wschodu" dostępną darmowo w formie e-booka pod adresem www.enji.pl.ADRES GABINETU:GABINET MEDYCYNY NATURALNEJprof. Enkhjargal Dovchinul. Czerniakowska 28A, WARSZAWAtel. 607-489-251medycynatybetanska@prokonto.plwww.enji.plZapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00- 19.00. Soboty i niedziele - tylko wizyty wcześniej umówione.Gabinet świadczy też usługi akupresury, masażu wschodniego, masażu leczniczego, moksy, ziołolecznictwa wschodniego (chińskiego i tybetańsko-mongolskiego). Ponadto wykonujemy zabiegi świecowania i przekłuwania uszu.ZAPRASZAMY SERDECZNIE

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Venavita - Specjalistyczny Ośrodek Leczenia Żylaków w Poznaniu »

  Informacje dotyczące Specjalistycznego Ośrodka Leczenia żylaków - Venavita, jak i również obszerny zbiór informacji na temat diagnostyki i leczenia chorób żył i naczyń limfatycznych. Celem naszego działania jest diagnozowanie i leczenie chorób żył według najnowszych światowych osiągnięć w dziedzinie flebologii oraz zgodnie z zaleceniami Międzynarodowej Unii Flebologicznej i Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alldent »

  Alldent jest firmą medyczną o profilu handlowo usługowym. Sklep medyczny online - oferujemy sprzęt rehabilitacyjny, materiały medyczne i sprzęt ratowniczy. Internetowa poradnia logopedyczna - logopeda online.Zapraszamy do gabinetu logopedycznego. Oferujemy fachowe porady, konsultacje i terapie mowy.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szpital Św. Rafała »

  Szpital Rafała w Krakowie to profesjonalna obsługa, najlepsze standardy oraz nowe technologie medyczne. Codziennie w przyjaznych i pewnych warunkach trwa walka o zdrowie i życie pacjentów. Szpital św. Rafała to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej bezpiecznych dla pacjenta jednostek medycznych w Europie. Szpital dysponuje nowoczesnym blokiem operacyjnym z 4 salami operacyjnymi, oddziałem intensywnej terapii, centralną sterylizatornią. Szpital wyposażany jest w najwyższej kategorii sprzęt medyczny umożliwiający, doktorom wykonywanie zabiegów z z użyciem optymalnych technologii lekarskich.Szpital św. Rafała posiada certyfikaty "Szpital Bez Bólu" oraz jest finalistą w rankingu Rzeczpospolitej "Bezpieczny Szpital 2009". Naszym zamysłem jest zapewnienie wszechstronnej ochrony w przyjaznym miejscu oraz atmosferze. Satysfakcja pacjentów jest dla nas priorytetem, z tej przyczyny oferujemy hospitalizację na najwyższym poziomie.Jakikolwiek pokój przydzielony Pacjentom i pomieszczenia główne są klimatyzowane. Krakowski Szpital Św. Rafała posiada także najwyższej jakości system wietrzenia, co gwarantuje czyste powietrze oraz zawsze przyjemny zapach.Szpital Św. Rafała zaopatrzony jest w dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu. Chorzy posiadający własne notebooki mogą korzystać z Internetu bezprzewodowego w obrębie całego holu, w poczekalniach dla pacjentów leczonych ambulatoryjnie i określonych stanowiskach komputerowych. W każdym pokoju zainstalowany jest telewizor do użytku Pacjentów, co dodatkowo uprzyjemnia okres spędzony w Placówce.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog wrocław »

  Witamy Państwa. Przedstawiamy Aldent – profesjonalną klinikę stomatologiczną działającą we Wrocławiu. Leczymy zęby oraz dbamy o ich estetyczny wygląd. W naszej ofercie znajdziecie zarówno usługi takie jak protetyka wrocław, licówki czy koronki. Wielu naszych pacjentów decyduje się po wstępnej konsultacji z dentystą na bezbolesne zabieg wybielania zębów wrocław. Polecamy zabiegi stomatologii estetycznej Państwa uwadze, dzięki nim w prosty i mało inwazyjny sposób poprawicie wygląd swoich zębów. Zapraszamy do nas. Profesjonalny stomatolog wrocław.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum terapii PROMITIS - psychoterapia Warszawa, psychoterapia Kraków »

  Centrum Terapii PROMITIS oferuje terapię dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zakres naszych usług to terapia z dziedziny: psychiatria, psychologia, psychoterapia, seksuologia, logopedia, integracja sensoryczna, terapia biofeedback oraz diagnoza i terapia autyzmu i zespół Aspergera.
  Dla każdego klienta stworzymy indywidualne i skorelowane ze sobą programy terapeutyczne.
  Posiadamy placówki w Warszawie i Krakowie.
  Pomożemy jeśli Twoje dziecko ma problemy:
  -z emocjami (stres w szkole, agresja, autoagresja, nerwice, stany lękowe, depresja)
  -z zaburzeniami integracji sensorycznej-z zaburzeniami mowy
  -problemy z nauką (dysleksja, dysgrafia, ADHD, niechęć do nauki)
  -problemy z koncentracją lub trudności w radzeniu sobie ze stresem
  -zaburzenia snu
  -zaburzenia odżywiania: anoreksja, bulimia, nadwaga-uzależnienia
  -problemy wieku dojrzewania (kompleksy, konflikty w domu i w szkole).
  Jeśli jesteś osobą dorosłą nasi psycholodzy, psychiatrzy i psychoterapeuci pomogą w trudnościach takich jak:
  -zaburzenia zachowania
  -zaburzenia emocji (depresja, lęki, fobie, nerwice)
  -depresja poporodowa
  -zaburzenia psychotyczne
  -przewlekły stres, przemęczenie
  -bezsenność i inne zaburzenia snu
  -zaburzenia odżywiania
  -trudne sytuacje życiowe (śmierć bliskiej osoby, rozwód, choroba, utrata pracy)
  -utrata sprawności fizycznej i psychicznej związana z urazami lub przewlekłą chorobą.,
  -uzależnienia od alkoholu, leków i substancji psychoaktywnych
  Psychiatra Warszawa, Psychiatra Kraków

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania NFZ Kraków »

  Zadbaj o swoje zdrowie wraz Przychodnią Specjalistyczną Ars-Medica NZOZ Kraków! Lekarze specjaliści Kraków NZOZ Ars-Medica od lat cieszą się dużym autorytetem ze względu na rozległą i nowoczesną wiedzę medyczną, która w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem pozwala zapewnić pacjentów usługi odpowiedniej jakości. Przychodnia w Krakowie Ars-Medica NZOZ Kraków to ośrodek zdrowia, który zapewnia swoim pacjentom dobre samopoczucie. Lekarze w Krakowie są dostępni w różnych ośrodkach zdrowia, lecz nie zawsze świadczone są usługi w ramach NFZ, w Przychodni Ars-Medica NZOZ Kraków usługi na NFZ są możliwe, m. in. badania NFZ Kraków. Posiada własne gabinety lekarskie Kraków NZOZ Ars-Medica (np. gabinet laseroterapii), a także poradnie specjalistyczne Kraków NZOZ Ars-Medica, m. in. poradnię ginekologiczną czy medycyny pracy. Lekarze NFZ Kraków Ars-Medica NZOZ Kraków traktują swoich pacjentów z należytą dokładnością, rzetelnością i odpowiedzialnością. Przychodnia specjalistyczna Ars-Medica NZOZ Kraków działa w oparciu o ustawę o Zakładach Opieki Zdrowotnej i rejestr prowadzony przez Wojewodę Małopolskiego. Przychodnia w Krakowie Ars-Medica NZOZ Kraków jest prywatną Przychodnią Specjalistyczno-Zabiegową działającą od 1993 roku. Badania lekarskie Kraków Ars-Medica NZOZ Kraków wykonywane są przez lekarzy specjalistów, w tym badania NFZ Kraków to miasto pełne ośrodków zdrowia, jednak nie wszystkie są tak konkurencyjne jak Przychodnia Kraków Ars-Medica NZOZ Kraków. Wszyscy lekarze Kraków NZOZ Ars-Medica to doświadczeni i wybitni lekarze szpitali krakowskich. Przychodnie Kraków Ars-Medica NZOZ Kraków zapraszają zarówno pacjentów indywidualnych, jak i zbiorowych, osoby prywatne i instytucje. Badania NFZ Kraków NZOZ Ars-Medica wykonują kompetentni lekarze specjaliści Kraków NZOZ Ars-Medica. Nie wiele przychodni może pochwalić się tak doskonałą lokalizacją, jak Przychodnia Kraków Ars-Medica NZOZ Kraków – przychodnia centrum Kraków.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polska przychodnia w Londynie »

  Strona internetowa polskiej przychodni w wielkiej Brytanii. Za pośrednictwem naszego serwisu internetowego możecie Państwo umówić się na wizytę do dowolnego specjalisty jak również do lekarza ogólnego. Na naszej stronie dostępny jest również szczegółowy opis wszystkich specjalizacji lekarskich. Gorąco polecamy się.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Neurologopeda Aleksandra Pawzun »

  Gabinet logopedyczny oraz neurologopedyczny Aleksandry Pawzun oferuje szeroki zakres usług dla dzieci oraz dorosłych. Zapraszam na diagnozę, terapię oraz profilaktykę. Zajęcia trwają do 45 minut i są prowadzone przy zastosowaniu atrakcyjnych pomocy oraz gier logopedycznych. Zachęcam także do korzystania z usług neurologopedy dla osób z afazją lub dysartrią.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fan-Dent - protetyka »

  Fan - Dent to gabinet, jaki specjalizuje się w usługach stomatologicznych. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Gdańsku. Oferujemy: implanty, chirurgię, periodontologię, wybielanie zębów, protetykę, leczenie zębów, profilaktykę stomatologiczną, ozonoterapię, ortodoncję, leczenie kanałowe w mikroskopie, piezo chirurgię, leczenie zmian na błonie śluzowej jamy ustnej, rentgenodiagnostykę, lasery. prowadzimy leczenie adekwatnie z procedurami propagowanymi przez,, Europejskie Stowarzyszenie Czyste Leczenie’’ wspierane przez Stowarzyszenie,,Primum non Nocere’’ i wytyczne Aesic. Więcej wiadomości dostępnych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »