Szkoła językowa AKCENT Poznań - nauka języków obcych

Akcent to szkoła języków obcych, prężnie rozwijająca się od ponad 20 lat.
Organizujemy kursy na różnych poziomach zaawansowania, o różnym profilu, zarówno dla osób indywidualnych jak i dla firm oraz zapewniamy możliwość kontynuowania nauki na różnych poziomach.
Oferujemy również kurs języka angielskiego dla dzieci, nasi lektorzy regularnie biorą udział w szkoleniach metodycznych, wzbogacając swój warsztat metodyczny pozwala nam to w przyjazny sposób uczyć najmłodszych. Od wielu lat organizujemy wyjazdy grupowe oraz indywidualne na obozy językowo-turystyczne do Anglii.

Szczegóły strony www.akcent-poznan.com.pl:

Podlinkuj stronę www.akcent-poznan.com.pl:

Szkoła językowa AKCENT Poznań - nauka języków obcych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 66

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Au pair, opiekunka za granicą, au pair USA - Happy AuPair »

  Agencja au pair Happy AuPair oferuje wyjazdy w charakterze au pair - opiekunki do dzieci.
  Specjalizujemy się w organizowaniu wyjazdów do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Holandii, Francji, Niemiec, Hiszpanii oraz au pair USA. Działamy zgodnie z Międzynarodowym Programem Au Pair (dokładne zasady pobytu jako Au Pair uregulowane są w Konwencji Rady Europy z 1969 roku), zapewniając naszym klientkom bezpieczeństwo zarówno w trakcie aplikowania, jak i podczas pobytu u rodziny goszczącej.

  Data dodania: 12 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń specjalistycznych Wrocław »

  Z tekstami czy dokumentami w językach obcych, prędzej czy później, spotka się każdy z nas. Z niektórymi poradzimy sobie sami, a z innymi będziemy musieli zwrócić się o pomoc do tłumacza.Tak ważne teksty, jak: katalog reklamowy, strona www, instrukcja obsługi maszyny produkcyjnej lub urządzenia medycznego, analiza naukowa, kontrakt z zagranicznym dostawcą, czy wreszcie historia choroby lub akta rozprawy sądowej, wymagają rzetelnego oraz bezbłędnego tłumaczenia. Jeśli zależeć nam będzie na właściwym tłumaczeniu zwrócimy się do biura tłumaczeń, które posiada niezbędne doświadczenie oraz programy wspomagające proces tłumaczenia. Możemy być pewni, że wykonane przez nich tłumaczenia nie będą zawierały błędów i, co ważne, będą zrozumiałe dla adresatów danego tekstu.Specjalnością Biura tłumaczeń emova.eu we Wrocławiu są tłumaczenia specjalistyczne zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej (podczas szkoleń, konferencji, spotkań handlowych). Tłumacze posiadają także uprawnienia tłumacza przysięgłego. Biuro tłumaczy w języku niemieckim, angielskim, francuskim oraz włoskim. Ułatwia kontakt z klientem umożliwiając przesłanie zlecenia pocztą elektroniczną, co przyspiesza proces wykonania przekładu językowego. Zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby prywatne.Dodatkowo firma organizuje szkolenia językowe z niemieckiego i angielskiego w grupach oraz indywidualnie.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • TŁUMACZENIA ANGIELSKI - Tłumacz Angielskiego - ABC LINGUA »

  Na stronie internetowej znajdziemy ofertę profesjonalnych tłumaczeń specjalistycznych, medycznych, oraz farmaceutycznych języka angielskiego, ale nie tylko. Dowiemy się również o procedurach, cenach i całym procesie wykonywanych tłumaczeń. Tutaj tłumaczenia medyczne wykonują zawodowi tłumacze specjalizujący się w tekstach medycznych, posiadający odpowiednia wiedzę i doświadczenie. Zapraszamy do odwiedzenia i zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polska Szkoła Języka Polskiego »

  Polish Language Course. Welcome to studying Polish! Writing this page we intend to offer an opportunity to learn Polish for those who want to learn it. Learn Polish with and have a fun! Polish school for foreiners.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Poznań »

  Akces-Benefit - zespół specjalistów w nauczaniu języków metodą bezpośrednią prowadzi szkolenia językowe dla firm Poznań. Zajęcia prowadzimy w naszych ośrodkach lub w firmie u klienta. Posiadamy referencje od wielu firm, których pracownicy uczestniczyli w naszych kursach językowych. W zależności od zapotrzebowania organizujemy szkolenia na różnym poziomie znajomości języka obcego, również specjalistyczne kursy językowe np. prawnicze, księgowe. W ofercie mamy także kursy FCE Poznań, CAE, TELC, które przygotowują do powszechnie uznawanych egzaminów. Szkoła językowa Poznań jest licencjonowanym ośrodkiem egzaminacyjnym TELC. Po uzgodnieniu szczegółów możemy zorganizować oraz przeprowadzić egzaminy TELC w terminie i miejscu dogodnym dla klientów. Polecamy również angielski dla dzieci Poznań. Szkoła językowa Akces-Benefit oferuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych kursach językowych!

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Larson - Akademia Językowa - nauka angielskiego online »

  Larson - Akademia Językowa proponuje szkolenia z języka angielskiego przez Internet bez wychodzenia z domu. Kursy odbywają się przy pomocy własnej platformy e-learningowej oraz z wykorzystaniem komunikatora Skype. Zajęcia prowadzimy przy pomocy Metody Callana pojedynczo lub w małych grupach. Posiadamy ofertę dla każdego poziomu zaawansowania. Prowadzimy zapisy przez cały rok. Oferujemy lekcje innych języków metodą bezpośrednią. 4 lekcje próbne gratis.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język niemiecki - nauka w sieci »

  Język niemiecki to serwis oferujący dialogi niemieckie, gramatykę niemiecką, testy niemieckie, książki niemieckie, oraz materiały do nauki niemieckiego. U nas możesz dodać artykuł niemiecki, dialog niemiecki, tekst niemiecki. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Philadelphia English Center - Zapraszamy! »

  Philadelphia English Center - zajęcia z native speakerem zaroacute;wno dla firm, jak i klientoacute;w indywidualnych oraz grup. Nauka angielskiego we Wrocławiu. Oferujemy atrakcyjne ceny! Zajęcia z native speakerem z dyplomem CELTA!

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Business English »

  W ofercie firmy nauka języka angielskiego specjalistycznego. Prezentujemy e-learningi z takich dziedzin jak angielski medyczny, angielski techniczny oraz business english. Wszystkie kursy uczą specjalistycznych zwrotów i słownictwa. To wyboru ponad 10 różnych kursów językowych i ponad 3 można przetestować za darmo.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Twoje Biuro Tłumaczeń - Twój partner spotkań międzynarodowych »

  Organizujesz biznesowe spotkanie z zagranicznymi gośćmi? Szukasz tłumaczy na konferencję dobrze - trafiłeś. Jesteśmy doświadczonym organizatorem konferencji międzynarodowych. Nasz zespół ustnych tłumaczy symultanicznych zapewni Tobie pełną kompleksową obsługę tłumaczeniową. W zakresie naszych usług jest również wynajem kabin symultanicznych obraz innego sprzętu konferencyjnego.
  Jeśli interesuje Cie także tłumaczenie pisemne materiałów konferencyjnych czy szkoleniowych - zapewnimy Tobie najwyższej jakości tłumaczenia specjalistyczne w wielu językach świata od języka anielskiego czy niemieckiego aż do języka chińskiego. Tłumaczymy zarówno dokumentację techniczną z rożnych branż jak też przekładamy prawnicze i prawne dokumenty biznesowe i rejestrowe. Nasi tłumacze to wybitnej klasy lingwiści posiadający duża wiedzę w specyfice języka branżowo oraz legitymujący się odpowiednimi certyfikatami tłumaczy przysięgłych.
  Zaufało nam wiele firm które pozytywnie oceniły współpracę z naszym biurem tłumaczeń to dzięki przychylnym opiniom i referencjom jesteśmy zmotywowani do utrzymania najwyższego standardu usług tłumaczeniowych
  Serdecznie zapraszamy na nasza stronę i do Biura Tłumaczeń w Krakowie.

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »