Consilium Bonum - Dochodzenie Odszkodowań

Potrzebujesz pomocy w odzyskaniu należnego odszkodowania?

Dobrze trafiłeś!

Jesteśmy Firmą, która zajmuje się świadczeniem usług z zakresu pomocy osobą poszkodowanym min. w wypadkach:

- Komunikacyjnych
- Przy pracy
- W gospodarstwie rolnym
- wyrządzonych przez zwierzęta


Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych oraz nie pobieramy opłat jeżeli nie uzyskamy dla Ciebie odszkodowania.

Skontaktuj się z Nami w celu uzyskania bezpłatnej informacji o możliwości uzyskania odszkodowania.

Pamiętaj iż to Twoje dobro jest dla Nas najważniejsze.

Szczegóły strony consiliumbonum.eu:

Podlinkuj stronę consiliumbonum.eu:

Consilium Bonum - Dochodzenie Odszkodowań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny netsprint 6 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 104

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ranking kredytów mieszkaniowych »

  Prawidłowa decyzja w wyborze kredytu hipotecznego nie jest możliwa bez wcześniejszego zapoznania się z ofertami z placówek bankowych, nie jest możliwy. Instytucje finansowe obniżają prowizję, posługują się różnymi sztuczkami polegającymi na otwarciu rachunku bieżącego na okreslony czas i w ten sposób bardziej wiążą ze sobą zwykłego Kowalskiego. Niniejsza witryna umożliwia zestawienie ofert z uwzględnieniem promocji czasowych. Zawiera kalkulator kredytowy, opinie internautów oraz oblicza koszty związane z uruchomieniem kredytu.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • DORADCA - biuro rachunkowe | księgowość | rzeszów »

  Biuro rachunkowe, kancelaria podatkowa www.doradca.info.pl, świadczy usługi księgowe, podatkowe i doradcze. www.doradca.info.pl zajmuje się prowadzeniem księgowości, rachunkowości, obsługą kadr, płac i ZUS. Prowadzimy obsługę księgową i podatkową dla małych i średnich firm. Jako nieliczni oprócz tradycyjnego kontaktu umożliwiamy klientom dostęp do zaksięgowanych danych przez internet - księgowość online. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.doradca.info.pl

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp i ppoż, Obsługa firm, kadry prawo pracy »

  Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Prowadzimy nadzór nad warunkami pracy w ramach obowiązków Służby BHP. Organizujemy i prowadzimy szkolenia bhp dla pracowników i pracodawców a także sporządzamy dokumentację i doradzamy w zakresie aktualnych przepisów BHP i PPOŻ.Usługi prowadzimy na terenie woj. podkarpackiego, oraz poza nim na terenie całego Kraju. W pracy kierujemy się profesjonalizmem, szybkością działania i skutecznością. Otwarta polityka cenowa pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Tel. 508 207 331

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kerim - pomysł na biznes »

  Niejednokrotnie pomysł decyduje o powodzeniu przedsięwzięcia. Jeszcze częściej trudności finansowe uniemożliwiają jego wprowadzenie w życie. Nawet kompletnie szalone pomysły można starać się realizować. Nasza firma działa w kilku płaszczyznach inwestycyjnych. Podstawową jej działalnością jest pozyskiwanie, obróbka i dostarczanie odpadów do recyklerów w Polsce i w UE ze specjalnym uwzględnieniem odpadów suchych, złomów metali nieżelaznych i odpadów opakowaniowych. Koncentrujemy się również na wspomaganiu finansowym małych i średnich firm będących w trudnej sytuacji finansowej, w zakresie podwyższania kapitału, uczestnictwa we wspólnych przedsięwzięciach oraz możliwości odkupienia części udziałów. Zajmujemy się nas dodatkowo branżą nieruchomości a w szczególności zakupem nieruchomości z przeznaczeniem pod budownictwo wielorodzinne na terenie Wrocławia i okolic.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne CV, Pisanie CV »

  Dzięki LOOKUS.pl nie jesteś już sam w poczynaniach związanych z Twoją karierą. To właśnie my w sposób profesjonalny pomożemy Ci wyróżnić się na tle innych kandydatów. Przygotujemy dla Ciebie Profesjonalne CV oraz Profesjonalny List motywacyjny. Natomiast dla osób, chcących pokazać swoją kreatywność pracodawcy przygotujemy Kreatywne CV.Zadbamy o Twoje zatrudnienie, zbudujemy dla Ciebie plan kariery, pomożemy w wyborze pracodawcy i przygotujemy Cię do procesu rekrutacyjnego. Dzięki nam zdobędziesz pracę marzeń.Wzory CV i listów motywacyjnych zaczerpniętych z Internetu nie pomogą Ci w profesjonalnym przygotowaniu dokumentów. Wzory CV są używane przez wiele osób. Wyróżnij się! Skorzystaj z naszej usługi redagowanie CV.Masz już gotowe CV, napisałeś list motywacyjny? Nie wiesz czy Twoje CV jest skuteczne? Dla Ciebie jest usługa ocena CV. Ocena CV pozwoli na weryfikację i poprawę tych dokumentów.A może po prostu nie wiesz jak zdobyć pracę, albo jaka praca jest dla Ciebie? Agent Kariery jest do Twoich usług.Wybierz:Profesjonalne CV - jeśli interesuje Cię tylko CV.Profesjonalne CV + LM - jeśli interesuje Cię CV i List motywacyjny.Ocena CV - jeśli interesuje Cię sprawdzenie Twojego CV.Kreatywne CV - jeśli interesuje Cię niestandardowe podejście.Agent Kariery - jeśli interesuje Cię uzyskanie pomocy w zdobyciu pracy.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dom-mieszkanie.pl nieruchomości Warszawa »

  Specjalizujemy się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami, usługach remontowo - budowlanych, a także, co ciekawe zajmujemy się czarterem jachtów na Mazurach.
  Nasz zespół pomoże Państwu korzystnie kupić lub sprzedać Państwa nieruchomość, mieszkanie, dom, działkę (wszystkie rodzaje), lokal użytkowy, czy nawet cały budynek mieszkalny bądź usługowy. Jesteśmy ubezpieczeni w zakresie OC przy prowadzeniu czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami - zakres terytorialny ubezpieczenia obejmuje cały kraj. Jesteśmy zrzeszeni w PFRN, WSPON oraz jesteśmy członkiem systemu wielokrotnego oferowania MLS. Zajmujemy się również wynajmem lokali mieszkalnych i komercyjnych, a także doradztwem na rynku nieruchomości.
  As a real estate agency we're generaly aiming to sell and buy, let and hire, but also to advise and counsel. We're a member of Polish Real Estate Federation, MLS and WSPON.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA URSUS - Radca Prawny Piotr Flatow »

  FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
  ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
  02-495 Warszawa
  tel. 501-683-319
  tel. 22-823-73-15
  e-mail: kancelariafhf@gmail.com

  FHF Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Piotra Flatow z siedzibą w dzielnicy Ursus m.st. Warszawy świadczy profesjonalne porady prawne dla klientów indywidualnych i zinstytucjonalizowanych. Kancelaria Prawna Ursus Radcy Prawnego Piotra Flatow prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego (spadki, rozwody, odszkodowania, pozwy o zapłatę), administracyjnego (reprywatyzacja, grunty warszawskie), handlowego, gospodarczego, pracy i ubezpieczeń społecznych.
  FHF Kancelaria Prawna to wysoka jakość usług prawniczych w niewygórowanych cenach.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za śmierć- kacelaria adwokat »

  Kancelaria Adwokacka Robert Ofiara prowadzi sprawy odszkodowawcze kompleksowo- na wszystkich etapach i przed wszystkimi Sądami oraz innymi organami. W ramach sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie z tytułu śmierci osoby bliskiej zapewniamy obsługę w sprawie spadkowej, karnej i ewentualnie rodzinnej, prowadzonej w związku ze sprawą.

  Na rzecz naszych Klientów przygotowujemy zgłoszenie szkody a następnie reprezentujemy ich interesy w postępowaniach przed Ubezpieczycielem i Sądami wszelkich instancji.

  Prowadzimy sprawy z całej Polski.

  Zainteresowanych prosimy o kontakt z Sekretariatem, gdzie uzyskają Państwo więcej szczegółowych informacji: 22 394 26 36 lub 531 200 352.

  Strona www.obronca.com.pl.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm - Firma szkoleniowa »

  Lauren Peso Polska S.A. to innowacyjna firma, której działalność obejmuje organizację szkoleń biznesowych, doradztwo personalne a także usługi outdoor. W ofercie Spółka Lauren Peso Polska S.A. znajdują się także szkolenia w dziedzinie zarządzania, technik sprzedaży jak również komunikacji. Zespół firmy tworzą wykwalifikowani trenerzy, którzy dzięki pasji i doświadczeniu umieją bardzo dobrze dobrać propozycję do osobistych potrzeb każdego klienta. Firma kładzie nacisk w szczególności na zawodowy rozwój osobisty oferując usługi w tym zakresie w sposób profesjonalny oraz dopasowany do osobistych potrzeb jak i reali na rynku.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla opiekunek osób starszych »

  Polki będące opiekunkami osób starszych, chcące zwiększyć swoje dotychczasowe zarobki, powinny zgłosić się do agencji pośrednictwa pracy, takiej jak Hilfeneo z Gliwic (opieka Niemcy). Firma deleguje Polki do pracy w Niemczech. Kobiety zarabiają tam nawet 5 tysięcy złotych miesięcznie!

  Kryteria, które muszą spełnić kandydatki to przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w pracy z osobami starszymi lub chorymi. Te dwie umiejętności gwarantują, że opiekunka zajmie się profesjonalnie podopiecznym i bez problemu się z nim porozumie.

  W zamian za troskliwą opiekę nad seniorem, kobiety mogą liczyć nie tylko na wysokie wynagrodzenie, ale także premie, podwyżki, bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie oraz ubezpieczenie zdrowotne (praca w Niemczech). Agencja wspiera swoich pracowników pozostając z nimi w stałym kontakcie od chwili załatwiania wszelkich, koniecznych do wyjazdu formalności, aż do końca oferty.

  Głównym obowiązkiem opiekunki jest nie tylko zajmowanie się podopiecznym i spędzanie z nim czasu, ale także pomaganie mu w codziennych obowiązkach, takich jak sprzątanie, gotowanie, zakupy itp.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »