Consilium Bonum - Dochodzenie Odszkodowań

Potrzebujesz pomocy w odzyskaniu należnego odszkodowania?

Dobrze trafiłeś!

Jesteśmy Firmą, która zajmuje się świadczeniem usług z zakresu pomocy osobą poszkodowanym min. w wypadkach:

- Komunikacyjnych
- Przy pracy
- W gospodarstwie rolnym
- wyrządzonych przez zwierzęta


Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych oraz nie pobieramy opłat jeżeli nie uzyskamy dla Ciebie odszkodowania.

Skontaktuj się z Nami w celu uzyskania bezpłatnej informacji o możliwości uzyskania odszkodowania.

Pamiętaj iż to Twoje dobro jest dla Nas najważniejsze.

Szczegóły strony consiliumbonum.eu:

Podlinkuj stronę consiliumbonum.eu:

Consilium Bonum - Dochodzenie Odszkodowań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny netsprint 6 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 104

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kredyty i doradcy finansowi - Superbank.pl »

  Internetowe centrum finansowe Superbank jest platformą finansową za pośrednictwem której można zamówić dowolny produkt finansowy przez Internet. Dzięki współpracy z wiodącymi bankami i instytucjami finansowymi możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę na rynku. W serwisie prezentowane są zawsze aktualne promocje i nowości na wszystkie produkty. Doradcy finansowi pomogą wybrać najlepszy kredyt mieszkaniowy lub kredyt samochodowy. Zapraszamy do wysyłania wniosków za pośrednictwem naszego internetowego centrum finansowego.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy Generator Kompensat »

  Upłynnienie trudnościągalnych lub nieściągalnych należności - przez ich sprzedaż z dyskontem.

  W IGK sprzedać można każdą wierzytelność, nawet od kompletnego bankruta. Dlaczego? Dlatego, że kupującego nie interesuje jej ściągalność. Ważne dla niego jest tylko to, że jej nabycie domyka łańcuch wierzytelności, co umożliwi mu korzystną kompensatę swojego długu.

  Spłata długu kwotą mniejszą niż wartość nominalna - przez zakup wierzytelności z dyskontem.

  Załóżmy, że użytkownik ma dług o wartości 100 zł. IGK generuje możliwość zakupu przez niego wierzytelności o wartości nominalnej również 100 zł – za cenę 80 zł. Ważną cechą tej wierzytelności jest to, że jej zakup domyka łańcuch wierzytelności. To pozwoli na zawarcie porozumienia kompensacyjnego z udziałem użytkownika, który dzięki niemu potrąci swój dług z nabytą wierzytelnością. Patrząc na to z innej strony – spłaci swój dług o wartości 100 zł kwotą 80 zł.

  Spłata zobowiązań swoimi należnościami - przez udział w kompensacie wielostronnej.

  Aby osiągnąć korzyści z udziału w IGK nie trzeba ani sprzedawać, ani kupować wierzytelności. Dzięki transakcjom zawieranym przez innych użytkowników, skutkującym domknięciem łańcucha wierzytelności, można stać się stroną porozumienia kompensacyjnego. Pozwala ono na wzajemne potrącenie swoich wierzytelności i długów.

  Uwaga – serwis przeznaczony jest tylko dla podmiotów gospodarczych

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porównanie lokat »

  Tematyką opisywanego serwisu są lokaty bankowe. Portal w praktyczny sposób porównuje lokaty bankowe o najwyższym oprocentowaniu. Serwis wskazuje, czym należy się kierować w trakcie wybierania atrakcyjnej lokaty. Portal to wygodne narzędzie dla klientów poszukujących wysoko oprocentowanej lokaty bankowej. Zapraszamy na strony serwisu - Porównanie Lokat.

  Data dodania: 05 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze ranking »

  Każdy pracujący Polak obowiązkowo musi należeć do otwartego funduszu emerytalnego. Pobierana środki z wypłaty trafiają na rachunek ofe i są inwestowane, tak żeby po przejściu na emeryturę były wypłacane nam z niego emerytury. Jeśli samodzielnie nie wybierzemy ofe to zostanie nam ono przydzielone poprzez losowanie, nie zawsze układa się ono po naszej myśli, dlatego najlepiej samodzielnie wybrać fundusz emerytalny. Jak to zrobić? Najlepiej odwiedzić naszą stronę, zapoznać się z rankingami oraz prospektami informacyjnymi każdego z ofe oraz dokonać świadomego wyboru. Na naszej stronie masz możliwość przystąpienia do ofe lub jego zmiany on-line.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty Bankowe »

  Posiadając wolne środki pieniężne warto zastanowić się nad ich pomnożeniem. Dobrym pomysłem może okazać się założenie lokaty bankowej lub otwarcie rachunku oszczędnościowego. Szczególnie ta druga forma w ostatnim czasie zyskała wielu zwolenników. Konto oszczędnościowe zapewnia nieporównywalnie większą swobodę z zarządzaniu i dysponowaniu zgromadzonym kapitałem niż w przypadku tradycyjnych lokat. Zapraszamy do zapoznania się z publikacją: porównanie lokat.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis finansowy. Najlepszy kredyt gotówkowy, hipoteczny, leasing . »

  Nasz serwis specjalizuje się w udzielaniu kredytów i pożyczek bankowych oraz pozabankowych. W swej ofercie posiadamy szeroki wybór tanich kredytów
  gotówkowych, konsolidacyjnych, mieszkaniowych, najtańsze pożyczki hipoteczne czy pożyczki bez bik. Bezpłatnie doradzimy w wyborze najbardziej
  odpowiedniego kredytu dla klienta. Tylko u nas wiele ofert także dla ludzi z niską zdolnością kredytową czy widniejących w BIK. Sprawdzone i skuteczne
  rozwiązania dla każdego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. www.kredytek.pl

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Katarzyna Rożyńska-Terman - Notariusz - Rumia »

  Kancelaria Notarialna znajduje się w Rumi przy ulicy Dąbrowskiego 29 (II piętro budynku).
  Czynności notarialne dokonywane są w Kancelari Notarialnej, przy czym czynność notarialna może być dokonana także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter tej czynności lub szczególne okoliczności.
  Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 16.30. Po uprzednim uzgodnieniu istnieje możliwość dokonania czynności również w innych godzinach - w tym w sobotę.

  Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych). Zgodnie z treścią art. 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. Prawo o notariacie (Dz. U. z 2008 r., nr 189, poz. 1158) Notariusz dokonuje następujących czynności:
  1) sporządza akty notarialne;
  1a) sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;
  2) sporządza poświadczenia;
  3) doręcza oświadczenia;
  4) spisuje protokoły;
  5) sporządza protesty weksli i czeków;
  6) przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe;
  7) sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;
  8) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;
  9) sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedam firmę »

  Szukasz profesjonalnej porady na temat sprzedaży firmy? Nie wiesz jak dokonać przejącia? Zapraszamy do skorzystania z usług naszego fachowego zespołu doradczego Augeo Ventures. Specjalizujemy się w : doradztwie strategicznym, sprzedaży spółek, bankowości inwestycyjnej, przejęciach jak też masa innych rzeczach. Polecamy wszystkim nasz schludny zespół doradczy. Z Augeo Ventures będziesz odnosił same sukcesy!

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan - kredyt technologiczny - Strategor Poznań »

  Strategor zajmuje się kompleksowym doradztwem. Nasze doświadczenie wyniosły nas na piedestał firm doradczych na rynku. Nasze usługi obejmują sporządzanie biznes planów, strategii rozwoju przedsiębiorstw oraz sektorów publicznych. Nasza firma zajmuje się również uzyskaniem funduszy pomocowych Phare, Sapard z projektów typu Feasibility Study.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na Biznes »

  Chciałbyś zagospodarować swoje predyspozycje w rozsądny sposób? Czy chcesz przekuć swoje największe zalety na finansowy sukces? Sugerujemy Ci otworzyć własny biznes. Zapewne pomyślisz sobie że jest do tego niezbędny jakiś dobry pomysł na biznes, adekwatne wsparcie fachowych ludzi a także pewne inwestycje na początek. W większości, tak właśnie to wygląda. My natomiast pomożemy Ci w tym procesie - mamy z miejsca gotowy do użycia pomysł na biznes dla Ciebie. Mamy też bezpłatne doradztwo biznesowe i szkolenia w trakcie wdrożenia pomysłu. Do tego, z nami nie ma żadnego niebezpieczeństwa, bo nie ma inwestycji na początek poza własnym czasem. Interesujące? Jesteśmy międzynarodową marką, więc nasza koncepcja i rozwiązania są stricte sprawdzone i wypróbowane - dostajesz gwarancję sukcesu. Wypróbuj sam!

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »