Consilium Bonum - Dochodzenie Odszkodowań

Potrzebujesz pomocy w odzyskaniu należnego odszkodowania?

Dobrze trafiłeś!

Jesteśmy Firmą, która zajmuje się świadczeniem usług z zakresu pomocy osobą poszkodowanym min. w wypadkach:

- Komunikacyjnych
- Przy pracy
- W gospodarstwie rolnym
- wyrządzonych przez zwierzęta


Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych oraz nie pobieramy opłat jeżeli nie uzyskamy dla Ciebie odszkodowania.

Skontaktuj się z Nami w celu uzyskania bezpłatnej informacji o możliwości uzyskania odszkodowania.

Pamiętaj iż to Twoje dobro jest dla Nas najważniejsze.

Szczegóły strony consiliumbonum.eu:

Podlinkuj stronę consiliumbonum.eu:

Consilium Bonum - Dochodzenie Odszkodowań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny netsprint 6 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 106

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowo-podatkowe BTA-Księgowość Warszawa trudni się w sporządzaniu księgowości na zlecenie rozmaitych spółek, nie tylko z grodu nad Wisłą, ale również z całej kraju. Założycielka biura rachunkowo-podatkowego BTA-Księgowość Joanna Gajewska posiada 20-letni staż pracy w księgowości, zaś zatrudnieni przez nią robotnicy zdobyli wysokie umiejętności zawodowe a także wieloletnie wprawę. Biuro BTA-Księgowość zaręcza profesjonalne jak też terminowe zrobienie usług.

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terminale Płatnicze - wszystko o akceptacji kart »

  Jak zacząć akceptować karty płatnicze Odpowiadam na pytania związane z usługą transakcji bezgotówkowych oraz na temat charakterystyki terminali i średnich cen rynkowych oraz pośrednicze w kontakcie z takimi firmami jak Polcard. jeśli szukasz odpowiedniego terminala dla swojego punktu serdecznie zapraszam na moja stronę gdzie z cała pewnością znajdziesz wszystko to czego szukasz.

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Wrocław - notariusz Małgorzata Szyszko »

  Kancelaria Notarialna Małgorzata Szyszko - Notariusz Wrocław świadczy następujące usługi wchodzące w zakres czynności notarialnych:
  - sporządza akty notarialne,
  - sporządza poświadczenia,
  - doręcza oświadczenia,
  - spisuje protokoły,
  - sporządza protesty weksli i czeków,
  - przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  - sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  - sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  - sporządza protokóły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia
  - sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Pełen wykaz czynności notarialnych

  Biuro notarialne znajduje się w centrum Wrocławia.
  Adres kancelarii:
  ul. Bałuckiego 4/2,
  50-034 Wrocław

  Notariusz Wrocław - mapa dojazdu

  Kancelaria czynna jest w dni robocze w godzinach 9 - 16.

  Kontakt:
  tel. 071 7967955, 071 7967956
  fax: 071 7967956 wew. 24

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka, Prawnicza Warszawa, Adwokat Dariusz Sztaniszewski Warszawa. »

  Kancelaria adw. Dariusza Staniszewskiego świadczy usługi w zakresie obsługi prawnej osób fizycznych i prawnych - prawo cywilne w tym odszkodowania, skuteczna windykacja długów, prawo rodzinne (rozwody), spadki, prawo karne, prawo pracy, nieruchomości, prawo gospodarcze (analiza umów, kontraktów handlowych). Kancelaria ma siedzibę w Warszawie, ul. Solec 38 lok. 203 - Powiśle; tel. 22 458 23 40. W ramach swojej działalności Kancelaria oferuje szereg usług z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców w szczególności: opiniowanie i sporządzanie umów, porady i opinie prawne, zakładanie spółek, rejestracja w KRS, obsługa prawna spółek, prowadzenie spraw sądowych.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat Kompetencji Zawodowych udostępnię na terenie Całej Polski, licencja transportowa »

  Udostępnię Certyfikat Kompetencji Zawodowych
  Potrzebna Ci licencja transportowa i certyfikat kompetencji zawodowych??


  Jednym z wymaganych dokumentów przy składaniu wniosku o wydanie licencji transportowej przewoźnika jest Certyfikat Kompetencji Zawodowych osoby zarządzającej transportem drogowym w przedsiębiorstwie wraz z dokumentem potwierdzającym fakt zarządzania.

  Moja oferta skierowana jest właśnie do firm transportowych, spedycyjnych, które nie posiadają takiego Certyfikatu.

  Po podpisaniu umowy współpracy z moją firmą na usługi zarządzania transportem otrzymasz licencję transportową bez problemu. Wszystkie formalności załatwimy drogą pocztową w bardzo krótkim czasie. Zapraszam do współpracy na terenie całej Polski.
  Zadzwoń po szczegóły. 507 282 407

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty Bankowe »

  Posiadając wolne środki pieniężne warto zastanowić się nad ich pomnożeniem. Dobrym pomysłem może okazać się założenie lokaty bankowej lub otwarcie rachunku oszczędnościowego. Szczególnie ta druga forma w ostatnim czasie zyskała wielu zwolenników. Konto oszczędnościowe zapewnia nieporównywalnie większą swobodę z zarządzaniu i dysponowaniu zgromadzonym kapitałem niż w przypadku tradycyjnych lokat. Zapraszamy do zapoznania się z publikacją: porównanie lokat.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • MYCENAS.pl - Porady prawne już od 4, 92zł ! »

  Masz problem prawny i nie wiesz jak sobie z nim poradzić?Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji!Po co czekać w kancelariach i opłacać drogich prawników? To strata tego co najważniejsze - czasu i pieniędzy!Wystarczy zadzwonić lub napisać! Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Zapoznają się z problemem i na pewno znajdą rozwiązanie!Oferujemy profesjonalną pomoc w zagadnieniach związanych z prawem: - cywilnym - rodzinnym - pracy i ubezpieczeń społecznych - karnym - gospodarczym - finansowym - nieruchomości - administracyjnym - międzynarodowymZADZWOŃ 0 703 700 770 (koszt 4,92zł/min)

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan - kredyt technologiczny - Strategor Poznań »

  Strategor zajmuje się kompleksowym doradztwem. Nasze doświadczenie wyniosły nas na piedestał firm doradczych na rynku. Nasze usługi obejmują sporządzanie biznes planów, strategii rozwoju przedsiębiorstw oraz sektorów publicznych. Nasza firma zajmuje się również uzyskaniem funduszy pomocowych Phare, Sapard z projektów typu Feasibility Study.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp »

  Jako firma usługowo-doradcza specjalizujemy się zwłaszcza bhp. prowadzimy szkolenia bhp wstępne dla nowych pracowników oraz szkolenia bhp okresowe dla pracowników z wszelkich grup zawodowych i przedsiębiorców. Kursy bhp okresowe przeprowadzamy metodą tradycyjną a także oferujemy w formie on-line. Sporządzamy oceny zagrożenia zawodowego, Prowadzimy dochodzenia powypadkowe i sporządzamy stosowne dokumenty celem uzyskania świadczeń z tytułu wypadków przy pracy. Wychodząc naprzeciw klientom w celu poszerzenia oferty zachęcamy do zakupów odzieży i obuwia roboczego w naszym sklepie internetowym. Służymy wsparciem w tematach z zakresu bhp oraz prawa pracy. Co więcej zajmujemy się szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej i ppoż. Zapraszamy do odwiedzenia strony www firmy EKOL-BHP.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • DebiutyNC.pl – portal finansowy o rynku NewConnect »

  Portal o tematyce finansowej debiutyNC.pl kierowany jest do osób zainteresowanych rynkiem alternatywnym Giełdy Papierów Wartościowych jakim jest NewConnect
  Inwestorzy, sympatycy giełdy, autoryzowani doradcy czy przedstawiciele spółek - wszyscy poszukujący informacji znajdą coś dla siebie
  Portal zapewnia wszystkie ważne i aktualne newsy z alternatywnego parkietu: informacje o zbliżających się debiutach i emisjach, bieżące notowania, analizy techniczne emitentów i komentarze naszych analityków.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »